0

Brawo Legia!!!!
Jazda z tymi plackami

0

1

@bartas97 Brak czasu, ale śledzę co się dzieje. ;)

22

Sen o Warszawie
Pamiętamy

/photo/1

3

@FcPortoFan1999 Jak zawsze na Legii ;)

5

Jazda Legia!!!!
(L)

1

@Bobo25 Gratulacje Pogoń!!!
;)

1

Brawo Pogoń!!!
Jazda z tymi plackami.

0

@BorzyKrzys Nie znam typa.

0

@BorzyKrzys O Legionistów jestem spokojny.
@bartas97 O zachowanie tego typka ;)

3

@bartas97 Pycha kroczy przed upadkiem.

1

@Kessie Czarny humor ;)

4

@Barca1922 Co z tego, że Ferran i Fati wyglądali dobrze w presezonie jak przyjdzie poważne granie i zacznie się kopanie po czole. Na tych gości nie można liczyć.

2

@takisobiektos To sezon ma z głowy.

1

@czudi17 Sezon długi każdy dostanie swoje minuty. Dojda kontuzje, kartki. Spokojnie każdy pogra. ;)

3

@zadafcb Legenda
TB12 ❤❤❤

6

Mental płakał jak ogladał. xD
GOAT w akcji ❤❤❤
3 mecze i 5 bramek rozkręca się mały terrorysta z Rosario. ;)

1

Ostatnio to nie mamy szczęścia do tych Portugalczyków.

0

Fundusz Niemiecki się wycofuje, brak pieniędzy, problemy z rejestracja...
Kłopoty Lapcio, Kłopoty
xD

3

@Popitek12 Byczku ja w domu jestem. ;)

1

@wojopancer Czyli Twoim zdaniem kultura osobista/wypowiedzi Tomka "truskawki" Hajty jest na wyższym poziomie tak? xD

23

@wojopancer To masz grubo pod kopuła skoro w jednym szeregu stawiasz Legendę Piłki Nożnej z tym randomowym kopaczem, ktory zamiast grać fajki przemycał.

20

@Michu94 Christo prawdziwy Cule i Wielka Legenda Barcelony ❤❤❤
Króciutko z pozerem

1

@AFA90 ;D

4

@Kitek1640
Ja: Poproszę chleb
Piekarz: Z, dziś
Ja: Nie, Mieczysław

4

@david89 Byczku pieknie wyszło jak na moje amatorskie oko. Jest potencjał.
Żonka jak zobaczy hajs z Insta to szybko zmieni zdanie. ;)
Nie słuchaj innych tylko siebie. Powodzonka!!! ;)

7

No cóż co się kończy i zaczyna się coś nowego. Dzięki za wszystko Bombel. Czaruj w tym Paryżu. ;D
Żegnaj adios Ty Nasz Magiku ;)


1

Karaś Chłopie, ty okłamałeś 40 milionów Polaków.

0

@thorin Już prawie odszedł, ale nie do końca.

4

@macio_944 I jestem przekonany, że większość użytkowników za ten dar jest wdzięczna bo za darmo możemy wymieniać sie pogladami itd. Natomiast problem jest w tym, że usuwane sa merytoryczne komentarze nie wiadomo z jakiego powodu a zwykłe wyzywanie czy chamskie prowokacje sa plusowane. Odnoszę wrażenie, że regulamin jest aby był a i tak szeryf będzie robił co mu się podoba. Dzisiaj mam focha to usuwam posty o Harrym a jutro o Konfederacji a w Piatek usuwam pisiorów.
Bo jestem szeryfem i tak mi się podoba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?