fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Legia!!!!
Jazda z tymi plackami
0
@bartas97 ;)
1
@bartas97 Brak czasu, ale śledzę co się dzieje. ;)
22
Sen o Warszawie
Pamiętamy
3
@FcPortoFan1999 Jak zawsze na Legii ;)
5
Jazda Legia!!!!
(L)
1
@Bobo25 Gratulacje Pogoń!!!
;)
1
Brawo Pogoń!!!
Jazda z tymi plackami.
0
@BorzyKrzys Nie znam typa.
0
@BorzyKrzys O Legionistów jestem spokojny.
@bartas97 O zachowanie tego typka ;)
3
@bartas97 Pycha kroczy przed upadkiem.
1
@Kessie Czarny humor ;)
4
@Barca1922 Co z tego, że Ferran i Fati wyglądali dobrze w presezonie jak przyjdzie poważne granie i zacznie się kopanie po czole. Na tych gości nie można liczyć.
2
@takisobiektos To sezon ma z głowy.
1
@czudi17 Sezon długi każdy dostanie swoje minuty. Dojda kontuzje, kartki. Spokojnie każdy pogra. ;)
3
@zadafcb Legenda
TB12 ❤❤❤
6
Mental płakał jak ogladał. xD
GOAT w akcji ❤❤❤
3 mecze i 5 bramek rozkręca się mały terrorysta z Rosario. ;)
1
Ostatnio to nie mamy szczęścia do tych Portugalczyków.
0
Fundusz Niemiecki się wycofuje, brak pieniędzy, problemy z rejestracja...
Kłopoty Lapcio, Kłopoty
xD
3
@Popitek12 Byczku ja w domu jestem. ;)
1
@wojopancer Czyli Twoim zdaniem kultura osobista/wypowiedzi Tomka "truskawki" Hajty jest na wyższym poziomie tak? xD
23
@wojopancer To masz grubo pod kopuła skoro w jednym szeregu stawiasz Legendę Piłki Nożnej z tym randomowym kopaczem, ktory zamiast grać fajki przemycał.
20
@Michu94 Christo prawdziwy Cule i Wielka Legenda Barcelony ❤❤❤
Króciutko z pozerem
1
@AFA90 ;D
4
@Kitek1640
Ja: Poproszę chleb
Piekarz: Z, dziś
Ja: Nie, Mieczysław
4
@david89 Byczku pieknie wyszło jak na moje amatorskie oko. Jest potencjał.
Żonka jak zobaczy hajs z Insta to szybko zmieni zdanie. ;)
Nie słuchaj innych tylko siebie. Powodzonka!!! ;)
7
No cóż co się kończy i zaczyna się coś nowego. Dzięki za wszystko Bombel. Czaruj w tym Paryżu. ;D
Żegnaj adios Ty Nasz Magiku ;)
1
Karaś Chłopie, ty okłamałeś 40 milionów Polaków.
0
@thorin Już prawie odszedł, ale nie do końca.
4
@macio_944 I jestem przekonany, że większość użytkowników za ten dar jest wdzięczna bo za darmo możemy wymieniać sie pogladami itd. Natomiast problem jest w tym, że usuwane sa merytoryczne komentarze nie wiadomo z jakiego powodu a zwykłe wyzywanie czy chamskie prowokacje sa plusowane. Odnoszę wrażenie, że regulamin jest aby był a i tak szeryf będzie robił co mu się podoba. Dzisiaj mam focha to usuwam posty o Harrym a jutro o Konfederacji a w Piatek usuwam pisiorów.
Bo jestem szeryfem i tak mi się podoba.