1

Szkoda, że nie zaryzykowali z Pimienta jako głownym trenerem Barcelony.

0

Brawo Ślask Wrocław

3

@FirestoneJak najdalej od tego dziada
#PreczZTurlaczem

1

City opadło z sił.

1

La Bambla podniecona oczekiwała wielkiego meczycha a na chwilę obecna to City tylko się bawi z tymi leśnymi dziadkami z tego NjuKastel.

0

@bartekvisca Moja Mama za komuny miała dużo kasy i zamiast kupić meble otrzymała papier toaletowy albo Ocet bo tylko to było. Chciałbyś tak żyć?
chcesz sobie kupić nowy komputer a jedyne co masz do wyboru to papier albo kredki.
Co do wartości to moim zdaniem jesli jesteś w domu w nich wychowany to żadne pieniadze Cię nie zmienia.

0

@bartekvisca Obecny świat jest mocno zepsuty, ale nie zamieniłbym to na to co kiedyś. Dzisiaj idę do pracy, zarobię i sobię kupię co chce. Kiedyś było tak, że zarobiłeś i nic nie mogłeś kupić. Dlatego mimo zepsucia wybieram Dzisiejsze czasy.
Przy dobrobycie wyścig szczurów jest nieunikniony.

1

Tyle śmieszkowania z United a ja wam mówię, że będa w Top 4 pod koniec sezonu.

4

Gdyby ktoś z Was miał ochotę pooglądać zmagania mentala i innych magików w tej Saudyjskiej lidze bananowej to informuje, że prawa do tej ligi wykupił Polsat Sport do roku 2025.

/photo/1

2

@LS Kiedyś ogladałem film dok. o Durancie (czasy gry w OKC) i On tam mówi otwarcie dlaczego nie chce już grać dla kadry. Wygrał z nimi wszystko czyli Złoto IO, które dla amerykanów jest priorytetem. Powiedział, że chce odpocząć zregenerować, siły i wyleczyć urazy. Myślę, że takie jest nastawienie u wielu koszykarzy. Nie wiem czy taka odp. Cię satysfakcjonuje.
;)

1

@MarioVeB! Bardzo możliwe. Najważniejszy jednak efekt końcowy czyli bramka na wagę awansu. ;)

6

Muci, Muci, Goooooollllllll.
Ernest Muciiiii co za szalony mecz w Wiedniu!!! - Jacek Laskowski
Złoto ;D


7

I jeszcze taka ciekawostka otóż Austria Wiedeń nigdy w swojej historii nie odpadła w dwumeczu o Europejskie puchary wygrywajac pierwszy mecz.... do dzisiaj ;D
Wiedeń po raz kolejny zdobyty.
Brawo Legia!!! ❤❤❤
(L)

8

Partidazo!!!
Jak można grać w przewadze prowadzić i się bronić we własnym polu karnym? niepojęte.
Miały być emocje i były. ;D
Teraz czas aby Leszek wygrał. Powodzonka Poznaniaki ;)
W ostatniej rundzie gramy z Duńskim Midtyjlland
Gramy dalej Panowie!!!
(L)

/photo/1

4

Panie Turek kończ Pan ten mecz. Muci co przymierzył.
Kończcie to bo nie wytrzymie

8

Marcin Rosołek i austria Wiedeń po raz czwarty wpada w dołek.

Jacek Laskowski

2

Dawaj Legia Walczyć!!!!!!

7

ale co poklepali - Brawo Legia!!!!!
Jedziemy dalej!!!!
Duma Panowie ❤❤❤
(L)

2

@michal26 To będzie pierwszy taki sezon gdzie piłka klubowa w rozgrywkach grupowych będzie reprezentowana prez 3 Polskie ekipy.

4

Legia!!!!!!
Jazda z plackami
Walczymy Legia!!!

4

Walczymy Legia!!!!
(L)

2

Brawo Pogoń Szczecin!!!

1

@SuperPatsonFCB @FcPortoFan1999 Kurcze w tym pierwszym spotkaniu mimo straty tych dwóch bramek Legia miała swoje sytuacje. No nic dzisiaj walczymy do końca.

13

Jedziemy z Nimi!!!
Jazda Legia!!!!
(L)
@HighestInTheRoom @Arkon @Bartosz85 @kazbychu @Isso89 @AssisMoreira @mkord @escarabajo @lucas/catalan @Szreko i wszyscy Fani Legii

/photo/1

1

@martin43 TVN jest prywatnym podmiotem i moga mówić co chca i jak chca. Nikt im tego nie zabroni.
To raz a dwa to jest opinia stacji, że sa obiektywni a Ty masz swoje wyrobione zdanie w tej kwestii i masz do tego prawo.
Nic tu się nie gryzie.

10

@Kozinho. Rózni się tym, że TVN bawi się za własne (prywatne $ i zaprzasza kogo chce i jak chce. Ich cyrk i ich małpy) a tvpis bawi się za nasze pieniadze.

0

@lucas/catalan Dokładnie. No przecież ile tydzień temu? dwie policjantki w środku dnia po kielichu spowodowały wypadek. takim to trzeba ręce obcinać bo inaczej się nie naucza.
@Chada Tu trzeba mocno karać bo nic się nie zmieni. Kilka lat temu była taka historia, że po pijaku potracił kogoś na pasach poszedł siedzieć i po wyjściu tego samego dnia znowu po kielichu potracił osobę chyba na pasach jęśli dobrze pamiętam. Tego samego dnia po wyjściu z więzienia. Ręce opadaja.

0

@tristan87 Kurcze czapki z głów przed Pepula w 14 sezonów 36 tytułów czyli więcej niż Lucescu i Łobanovski przez 40 lat kariery.
Uważam, że rekord pęknie przed 20.

6

@macio_944 Król jest jeden
Leonidas Messi I Wielki. ❤❤❤

9

Królowie Europy!!
Gratulacje Pepciu!!!
Gratulacje City!!!
Pierwszy SPE w historii City.

/photo/1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?