1

@Barcabarca3562157 Gracz który zrobił na mnie największe wrażenie.
Największy magik tej dyscypliny:
Ronaldo de Assis Moreira - Ronaldinho


2

@MesQueUnClub96 51 finał Super Bowl.
New England Patriots vs atlanta Falcons.
Pats przegrywali już 28-3 i po dogrywce wygrali 34-28
Największy comeback w historii gier zespołowych.
Pats Nation Baby!!!!!❤❤❤

1

@MesQueUnClub96 Tak zwany złoty strzał.

2

Jak podaje BBC samolot z Prigożynem zestrzeliła obrona powietrzna kacapów.
putler nie wybacza zdrady.

5

Prigożynka nie żyje?
Dajcie spokój a taki kozak był.

1

@Albatros Oczywiście niech się bawi jest młoda chętna i ma do tego prawo za cięzko zarobione pieniadze.... męża

1

ania wyciera pieroga z obcymi fagasami? No dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.
I pewnie dlatego Lewandinho pod forma.

6

Kopenhaga była dzisiaj na spokojnie do ogrania. Przecież oni nic nie grali. Szkoda tej bramki z dupy.

2

Szybko poszło Panowie

0

Jeszcze mecz na dobre sie nie rozkręcił a wszycy już spoceni.
Dajce spokój tym klimatem. ;)

0

@Herato Ten fatalny bład w meczu przeciwko Chelsea zostanie zapamiętany na długo
Co mnie bardzo cieszy ;D

2

@Herato Gerrard

6

Tacy sami, a ściana między nami
Tacy sami
Tacy sami, a ściana między nami
Tacy sami

9

Hymn LM w Sosnowcu. Można umierać ;D

3

@ikar34 Kazali to łazili. Chyba nie sadzisz, że policja biega po mieście za politykami, żeby autograf otrzymać?
Tak zwana policja polityczna w wykonaniu pisdu. Cała sytuacja wydaje się komiczna ale tak wyglada rzeczywistość w kaczystanie.

3

@macio_944 Października 15 pogonimy kaczyńskiego
@priest9999 Zastanawiam się kto się skusi na "wspólne" rzady u boku pisdu.
Konfederaci "twardo" mówia, że nie.
Lewica na 100% nie
3D?

4

@Luciano99 Wielki poeta. Takich ludzi juz nie ma.

0

Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
To kocham to miasto, zmęczone jak ja
Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje
Gdzie wiosna spaliną oddycha

3

@kulek22 Podobno każdego dnia jest coraz bliżej. Najważniejsze, że panuje optymizm jak słyszę że jest optymizm to jestem spokojny.

1

@Lanosss Oczywiście, że nie. ;)

3

Koszykarski mundial zbliża się wielkimi krokami a przed Nami ostatnie akcenty gier towarzyskich. I tak faworyci do tytułu amerykanie po niesamowitym spotkaniu ograli reprezentację Niemiec 99-91.
Wynik nie odwierciedla tego co działo się w tym meczu a trzeba przyznać, że jak na sparing to było to wybitne widowisko. Nie widziałem tak męczacych się amerykanów pod batuta Kerra. Przez ponad 3 qw Niemcy bawili się z amerkanami a wynik na tablicy w połowie 3 części wynosił +16 dla naszych Zachodnich somsiadów + 16 z amerykanami!!!
Trójka Wagner, Voigtmann, Theis w pomalowanym czyściła deskę aż miło. I to był nasilniejszy punkt Niemiec. 3 wieże siały spustoszenie w szeregach USa. Gdyby nie 3,4 sytuacyjne/z dupy trójki w 4 qw to Niemcy by to ugrali. To będzie czarny koń tego turnieju.
Ostatecznie Jankesów do zwycięstwa poprowadził lider Anthony Edwards 34pkt 4/8 za 3.
Edwards wyjaśnia Theisa

1

@4drian0 Jak się ma w składzie takiego rozgrywajacego - napastnika to gra sama idzie.
xD

1

@zadafcb Mam nadzieję, że Yankees upadna i sobie ten głupi ryj rozwala ;D
Walczymy do końca!!!
Let's Go Red Sox!!! ❤❤❤

3

Yankee Stadion. Wielka rywalizacja w MLB:
NY Yankees vs Boston Red Sox
Turner posyła kapitalna piłkę w.... trybuny i pozdrawia dziadów z Nowego Jorku ;D
Ostatecznie Boston to bierze 6-5 ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
W całym sezonie Boston jest 8-1 z Yankees. Pięknie ;D
@zadafcb


1

Forza Juve!!!!!
❤❤❤

/photo/1

1

@Sau_Ron Nie ma się też co dziwić przecież Roberto nigdy obrońca nie był i nie będzie. To człowiek do środka pola. Tylko w Barcelonie zawsze jakieś kombinacje z pomocnikami w obronie.

0

To Nasze rozegranie rzutu wolnego idealnie odzwierciedla to co dzisiaj gramy
xD

0

Odkad Lewandinho zaczął bawić się w cofanie i rozgrywanie na siłę to gramy bez napastnika.

1

U Niemca by strzelił.

0

Zabrakło intesywności LM i chyba jedna trawa nie przycięta na wymiar.
I jest jak jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?