fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po 3 kolejkach Naszej Ekstraklapy Legia Warszawa obejmuje prowadzenie w tabeli.
szkoda tych pkt szczególnie na beniaminku. Teraz najważniejsza jest Austria.
Walczymy dalej
(L)
0
@Zazinho Ja tak bardzo nie interesuje się koszykówka Narodowa i tak jak Ty pewnie obejrzę tylko te najciekawsze spotkania. Myślę, że może być niespodzianka. Hiszpanie, Francuzi może USa ;)
1
@Zazinho Z tego co widzę to TVP ;)
https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Mistrzostwa+%C5%9Awiata+w+koszyk%C3%B3wce+m%C4%99%C5%BCczyzn
0
@Encore Otóż to i powiem Ci, że na przekór tym wszystkim złośliwym komentarzom płynacych z ust tych pseudo znawców z USa, którzy wyśmiewaja wybory Kerra teraz siedza cicho. Kerr to nie jest trener z łapanki tylko 4- krotny mistrz NBa.I wie doskonale jak ma wygladać jego ekipa. Oczywiście to tylko mecze sparingowe, ale bardzo przyjemnie się oglada ych młodych chłopaków, którzy nie graja egoistycznie tylko wygladaja jak świetnie poukładana ekipa.
5
Koszykarski mundial zbliża się wielkimi krokami.
i tak dzisiaj w meczu sparingowym mogliśmy zobaczyć w akcji dwóch pretendentów do tytułu. Starcie Słowenii i Team Uesej.
Króciutko: drugi garnitur USa zmiótł z planszy cienkich jak sik pajaka Słoweńców (bez Doncicia) 92-62.
Pełna dominacja amerykanów, którzy zagrali fanastycznie w obronie i genialnie tzn szybko i agresywnie w ataku. No nie było co zbierać i ja rozumiem, że nie było Luki, ale ta gra Słoweńców wygladała tak jakby Ci goście pierwszy raz ze soba grali. Jeden wielki Chaos.
Brunson + Edwards = zabawa ;D
0
@SkilledHydra16 Wspaniała informacja. Niech turlacz idzie w pisdu. Oby jak najdalej od Barcelony.
1
@Emhyr Już lepiej, ale nadal ryzykownie.
1
@Emhyr No co Ty?
nawet tak nie pisz i nie żartuj.
0
@matt121 Oby to była prawda
Cudowna informacja
#PreczZTurlaczem
1
@PiotrR ;D
0
Tuchel do końca Pażdziernika
4
Mental
Jaki zawodnik taki puchar xD
2
Pimienta z pierwszymi pkt w LL.
1
Jak sobota to...
Tylko do Barcy, do Barcy
Bo promocje tam!
Parking ram pam pam pam!
Trzymaj się Bombel. Dzięki za wszystko.
2
@barcanawieki Bardzo trudny wybór. Leo prawdziwy lider ida za nim tłumy. achilles egoista, ale za to maszyna do zabijania. Wybieram Leonidasa.
2
Haaland po raz drugi
Tymczasem poziom wkur...nia u @MesQueUnClub96 wywala poza skalę.
a to dopiero 40 minut nowego sezonu. xD
SZEF pozdrawia Dodiego
3
@Comentateiro Potężny Pan Haaland wyjaśnia wszystko i wszystkich. ;D
0
@negreanu ;)
1
@negreanu Pozdrawiam byczku ;)
0
@MesQueUnClub96 Dodi wiem, że Cie boli ale taka jest prawda. Potężny Haaland rozpoczyna zabawę. I nic na to nie poradzisz.
6
Jego Wysokość Haaland rozpoczyna show.
1
@Matt_i1992 Bardziej liczę na to, że ktoś z Naszych młodych mocno odpali. ;)
0
How was Spain?
This is not just football, this is LaLiga!!
0
@vangoor emocje gwarantowane. ;)
1
45 minut i startuje LL
1
@Matt_i1992 Chciałbym aby takie liczy w Barcelonie wykręcał ktoś inny.
1
@MESSIah16 I bardzo fajnie. Oby tylko nie w Barcelonie.
2
@Colin94 Pomogło wyjęcie karty. Dziękuje Ci za pomoc!!!
;)
0
@Colin94 O i właśnie tak zrobię. ;)
0
@mrboom a widzisz a mój brat podpisywał ze mna umowę z PLaY i już mu wszystko działa. W takim razie czekam cierpliwie.