fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OnlyBarca10 Z turlaczem również daleko nie zajdziemy. ;)
Spróbujmy budować Nowa Barcelonę w oparciu o młodych chłopaków jak Pedri czy Gavi. Skrzydłowi również się pojawia.
0
@OnlyBarca10 Byczku rozumiem smutek, żal ale zrozum. To nie jest Barcelona jak kiedyś i turlacz jest zupełnie innym grajkiem niż kiedyś. Szukajmy nowych magików na turlaczu świat się nie kończy.
3
@Hajny Wszyscy na ten moment czekamy. Już tego syfu medialnego wytrzymać nie można.
1
@OnlyCules ale co pośmiane z tych Naszych La Bamblowych odklejeńców to Nasze.
W przyszłym sezonie to już na pewno do Nas wróci. Słowo
xD
6
@Kuba_1 ale jak to przecież 3/4 La Bambli od wczoraj podniecone powrotem turlacza już koszulki zamawiają z tym dziadem i nagle NIC Z TEGO?
No dajcie spokój kto to widział takie rzeczy
xD
1
@QQL5 Byczku temat prosty. Idziesz na bibkę i pytasz?
Palisz? i sprzedajesz co Ty filmów nie ogladasz?
1
@HighestInTheRoom Nie robota mnie czeka. Nawet nie wiem czy dam radę meczyk w tv obejrzeć.
Liczę na komplet i piękny doping. ;)
1
@HighestInTheRoom Najpierw Austria i tu 200% koncentracji.
Następnie poproszę Nikozję. ;)
(L)
3
@cules100pro Moi rodzice przy każdej okazji opowiadali mi jakie Zimy były za ich młodości. Zaspy po pas, pociagi nie kursowały innymi słowy jeden wielki paraliż. Teraz śniegu po kostki to radość ogromna. W lato ciepełko, ale bez jakiś szaleństw, a dzisjaj? Huragany, gradobicia, powodzie i upały po 35-40 stopni. O jesieni czy wiośnie to chyba nie ma co pisać bo ich w ogóle nie ma. Zmiany widać gołym okiem.
41
Taka sytuacja
xD
0
#NieDlaTurlacza
2
Brawo Legia!!!
(L)
Zagłębie tak gra się w przewadze.
1
Tragedia Posejdona....
2
City wyjaśnia po raz pierwszy.
Na miękko dzisiaj.
Te placki z Londynu nie maja podjazdu do maszyny Pepcia.
0
@TR3YWAY Marek ter Stegen. Pewniaczek
1
@DonCarletto Nie. Chmury płacza ze śmiechu gdy widza rzady kaczyńskiego, Kłamczuszka mateuszka i jego świty: Suskiego i Sasina. Bo jak tu się nie śmiać skoro jeden szuka Carycy Katarzyny a drugi czego nie dotknie to spierd...i.
0
@LukaszFan Nie ma nic ;D
4
@Tasde Żadnego Globalnego Ocieplenia nie ma. Globalne Ocieplenie wymyśliliście Wy dziennikarze i użytkownicy La Bambli.
0
@Medium 6 wygranych pucharów do 20 wygranych przez Szefuncia.
Śmiało można postawić znak równości. ;)
1
@Herato To prawda Szefuncio miał jednego gola natomiast w 8 lat w koszulce Barcelony wygrał to:
2xLM
2xKMŚ
5xLL
2xSPE
5xPK
3xSPH
2x Złoto IO
a co wygrał ten placek alisson?
1
@Kgorecki2500 Nie mam śierściucha więc nie mam takiego problemu. Pełny profit ;D
Mam pieska i mu pozwalam. ;)
7
@barcu$ Brawa dla kelnera
3
@Rust_Cohle City bierze to na miękko. Piszę to Ja amator od PL.
5
@zadafcb Wielki zaszczyt podgladać najlepszych i to z bliska. Wielka szansa i pewnie spełnienie marzeń trenera Panthers.
Wielkie brawa. Ciężka praca ludzie się bogacą.
0
@IronSanHybrid Ewidentnie mu zeszła xD
4
JB - Człowiek w masce
BESTIA
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
65
I takie transfery to ja lubię. Cicho, szybko i zaklepane. Bez zbędnego szumu i historii pt:
Panuje optymizm, 86% szans i inne farmozony.
Brawo.
1
Farmozony.
Czyli co? Pepcio będzie za darmo oddawał zawodników Barcelonie bo kiedyś grał i trenował w tym klubie podobna sytuacja z Lucho? Bzdury. Dbaja o interesy swoich klubów czyli to co robia wszyscy na świecie.
Szukanie sensacji na siłę.
1
@Pawci023x Pewnie dlatego, że w Scoutingu maja fachowców a nie partaczy.
Druga sprawa to to, że w takim Doniecku nie ma ciśnienia na sukcesy jak w dużych klubach gdzie szukaja grajków na już. W Szachtarze cierpliwie ogrywaja młodych i póżniej zbieraja owoce.
38
Messi = zabawa
;D