1

afera korupcyjna z Wawrzykiem w roli głównej?
Dajcie spokój a tacy Prawi i Sprawiedli kto by pomyślał, że takie rzeczy się dzieja.
Innym wytykaja a robia dokładnie to samo.

2

Pod koniec 2021 roku minister Infrastuktury adamczyk powiedział, że Polski nie stać na bezpłatne autostrady. Tymczasem od 4 Września okazało się, że jednak Nas stać bo autostrada a1 decyzja ministra będzie można jeżdzić bez opłat do końca roku.
Wybory tuż tuż władzy dupa się pali więc niemożliwe nie istnieje. xD

10

ale z ta Główna to dajcie spokój kto widział takie rzeczy.

17

Moim zdaniem Wielkiego Bora boli wywiad Lewego i widać, że nie potrafi sobie z tym poradzić. Więc apeluje:
Mateusz, Mati jest słoneczko, rozlużnij zwieracze, naciesz się życiem, przytul żonę, napij sie winka.
Pisze to do Ciebie skromny chłopak z La Bambli - fart.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartas97 Tak Marek w wywiadzie w Przegladzie Sportowym powiedział, że kadra to jest priorytet, ale nie wykluczył kontunuowanie kariery w Polskim klubie. No kluczem jest Kulesza i to co się stanie z Szantuszem. :)

1

@Comentateiro @EkspertzOrlikq @FcPortoFan1999
Ja to widzę tak:
Papszuna moga skusić tylko dwie ekipy: Legia i Lech
Legia ma Koste, który fajnie poukładał ten cały bałagan po Czesiu i wyniki mocno go bronia. Zostaje Lech, który nie dał rady w pucharach i słabo ruszył na starcie ligi teraz maja -5 do Legii. Widać komu pali się dupa. + jest taki, że Lech ma pieniadze i jestem pewien, że umowa może bardzo mocno skusić Papszuna.
Druga opcja jest taka, że Marek dogadał się z Kulesza i czeka tylko na to jak Szantusz poleci. ;)

1

@FcPortoFan1999 Ja wiem, że Papszun czeka na to aby objać kadrę, ale Lech może złożyć propozycję nie do odrzucenia. ;)
Nie ukrywam, że obawiam sie tego. Legia nie gra jeszcze tego co powinna do tego puchary. Lech z Papszunem może być nie do przejścia w Eksraklapie.

2

@Rastafarnianin Można powiedzieć, że to jest najlepsza wersja Holendra i takiego chcemy ogladać cały czas.

1

Coś czuje, że den Brom poleci z Lecha a pierwszym trenerem zostanie Papszun.

0

@LS Do sędziowania to ja się w pełni zgadzam a moje przemyślenia kieruję do wszystkich zainteresowanych nie tylko do Ciebie. ;)
I ja pije do tej obrony. ;)

0

@LS ;D
Troszkę się śmieje z tego jak bardzo wychwalacie ta wspaniała obronę w Europie. ;)

0

@LS Pieniadze i prestiż dla najlepszych graczy Euroligi nie dla średniaków których w Nba nie brakuje. Bo chyba nie powiesz mi, że zwykły placek z Euroligi jest w Nba rozchwytywany? no nie. To raz a dwa wielkich kozaków z Europy NBa niejednokrotnie szybko weryfikowała na tyle, że po 2-3 sezonach z podkulonym ogonem wracali do potężnej Euroligi. NBa to najlepsza liga świata nie bez powodu.
Oczywiście dla średniej klasy zawodników gra w Europie to szczyt możliwości, natomiast dla tych najlepszych NBa to Himalaje koszykówki.

2

@takisobiektos @Jojek @LS Chciałbym aby w koszykówce klubowej zrodziła się tradycja rozgrywania meczu na wzór Super Pucharu Europy. Czyli najlepsza ekipa NBa vs Euroligi. Dam sobie rękę uciać, że 9 na 10 takich spotkań ekipa NBa wciaga i wysrywa kolejnego mistrza Euroligi, który tak świetnie broni i gra cała drużyna. Skoro Euroliga jest taka swietna to dlaczego wszyscy biegna do NBa?
Słowa Goberta nie robia na mnie wrażenia. Cieżko zdobywa pkt bo to zwykły placek jest. I taka jest prawda. Szreder, który jest tylko rezerwowym w La robi na tym turnieju średnio ponad 18 pkt i wyglada jak all star pełna gemba.

0

@Katalończyk 99 Xawi widzi to inaczej.

0

@AlwaysBlaugrana Kontrola piłki? ostatnie 15 minut grajac w przewadze i bronimy się całym zespołem + jakieś wybijanki po trybunach. Tu nie było żadnej kontroli moim zdaniem tylko jeden wielki chaos. ;)

1

@karolup Gundo przyszedł z najlepiej grajacej ekipy na świecie. W systemie Pepa pięknie chodził i rozumiał co City ma grać a przybył do chaotycznej Barcelony Xaviego gdzie piłkę rozgrywa Lewandowski a w obronie biegaja alonso z Roberto. Chłop nie wie co się dzieje.

1

@JimMorrisonFCB Jak to brzmi w ogóle. Wstyd

0

Ciesza 3 pkt, ale to co w końcówce odstawiliśmy grajac w przewadze to istna komedia... komedia pomyłek. Jeden wielki chaos w wykonaniu Barcelony.

1

ale gramy Jogę Bonito no jest na co popatrzeć. xD

1

@Isso89 0-1 dla Nas ;)

1

@HighestInTheRoom @SuperPatsonFCB Statystyka jest tylko z ligi ;)
Wierzę, że w LKE będzie podobnie ;)

4

I cyk Legia na pozycji lidera. Brawo bardzo ważne 3 pkt.
Legia u siebie pod wodza Kosty w lidze:
16 - 5 - 0 a w bramkach 48-18
Brawo Panowie
(L)

0

@FcPortoFan1999 No zobaczymy co się wydarzy.

0

@Gibbon_FCB I cyk Pepcio z kolejnym tytułem wyjaśnia potężna PL.
Pięknie

0

Chodza słuchy, że jeśli Niedzwiedz przegra na Legii to poleci.

0

Komentarz usunięty

1

Brawo Legia!!!
Walczymy!!!

0

@mkord a jak ten Kapuadi się prezentuje? bo nie mogę obejrzeć meczu.

3

@Barceloniarz0 Jedyne co może ukasić to anke po meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?