fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Striker Skucha bo mam brązowe. ;)
8
Dziwny jest ten świat
Gdzie jeszcze wciąż
Mieści się wiele zła
I dziwne jest to
Że od tylu lat
Człowiekiem gardzi człowiek
1
Czyli wychodzi na to, że jednak jeden ze sponsorów zaprosił Stasiaka na Mołdawię, albo Czarek się zesrał i znalazł kozła ofiarnego. Patologia pzpn.
1
@Krystian1588 Pewnie dlatego, że szeryfowi się nie spodobało. Temat rzeka.
0
@HavertzKai I tu zaczynają się schody bo tego szrotu nikt nie chce. A co za tym idzie nie potrafimy nikogo sprzedać.
Wypożyczenie z opcją kupna tylko tak potrafimy, albo system ratalny rozłożony na 10 lat.
2
W Summer League Celtics lepsi od Lakers. Najbardziej cieszy postawa Jordana Walsha. Przypomnę 38 wybór tegorocznego Draftu. Znakomicie broni, mocny pressing i bardzo szybkie ręce. To może być Smart v 2.0. ;)
Dla tych, którzy nie kojarzą to ten łysy w białej koszulce. ;)
0
@HighestInTheRoom Moim zdaniem stagnacja. Natomiast wszędzie lepiej niż gra u kacapów. I najważnijesze kasa dla Legii. ;)
1
@GadulkiGembulki_FCB Ciekawe kto wygrał. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@Artysta9 Wenicjusz Złota Wara z tym Mudrykiem to przesadził i to grubo. xD
6
Nie wierzę w te pierdy. Gdyby został w Barcelonie to nie byłoby całej tej szopki. A tak ma to co chciał.
1
@Firestone Dziękuję. Ja zawsze tak robię. ;)
33
Życzę wszystkim miłego dnia. ;D
I pamiętajcie:
Od czystych gaci brudna dupa pachnieć nie zacznie. ;)
2
@Jakchcesz No nie chyba nie powiesz mi, że dałeś się nabrać. Przecież to kosmici dali sprzęt do nagrywania. To oczywiste.
6
Przed Wami zapowiedz najnowszego dzieła Ridleya Scotta: NAPOLEON
W roli głównej Joaquin Phoenix. Zapowiada się epicko. ;D
Premiera zaplanowana jest na koniec Listopada 2023. ;)
3
@Deviler 231 km/h jedną ręką do tego foteczka na Insta? Moim zdaniem to zwykłe pokazywanie jak skrajnie nieodpowiedzialny jest to człowiek. Nic więcej.
1
@Keson W NBA jest coś takiego, że duży kontrakt może zostać rozłożony na X-lat. To znaczy zawodnik ma w umowie 60 mln rozłożone na 10lat po dwóch latach kończy granie. Wisi przez kolejne 8 lat na liście płac, ale nie gra. I z tego co pamiętam nie jest zgłoszony do składu. A klub co rok wypłaca mu pieniadze.
1
@ToWinaSedziego Artur, Douglas tak na szybko.
1
@FcPortoFan1999 To tak w formie żartu z tym Szwagrem. Bez Lopeza bedzie cięzko o dobre wyniki. Jesień w Częstochowie zapowiada się ciężko. Gra na 3 frontach da o sobie znać.
0
@lucas/catalan A co to za zmiany w avatarze? cenzura na La bambli? czy zakład jakiś przegrałeś? ;)
0
Nie ma Papszuna nie ma Rakowa. Szwagier do Grudnia
1
@Arkon Ja podobnie jak @Hosh nie rozumiem tego hypu na Kurtułe. MaTs w tym sezonie genialny no wrócił stary dobry Mats bronił prawie wszystko. Nie rozumiem pchania tego dziada na siłę w każdy zestawieniu. Co do reszty wyborów - obronią się. ;)
0
@Emhyr Dokładnie o to chodzi jak Ameryka pozwoli. Bo prawda jest taka, że tylko najsilniejsi rozdają karty a reszta przytakuje.
3
@takisobiektos Olek powinien na maksa wykorzystać ten czas aby nauczyć się czegoś nowego. Natomiast jest młody i potrzebuje gry, żeby się rozwijać a w NBA nie będzie miał takiej szansy no chyba, że wyląduje gdzieś na zadupiu jak Hornets. To raz a dwa jak podał Przeglad Sportowy Barcelona uważnie śledzi sytuację Polaka i to jest idealny kierunek dla Naszego Rodaka. Zna ligę bo gra w niej niech się ogra w Mocnym klubie, który walczy poważnie o Euroligę rozwijaj się i za 2-3 lata spróbuj ponownie. Takie jest moje zdanie. ;)
2
@takisobiektos @partymaker Chłopak ma ogromne możliwości i to już wiedzieliśmy długo przed Draftem. Natomiast nie ma co spinać bo w tej lidze bananowej nie ma żadnej presji. Tu jest zbieranina Hobbitów, którzy walczą o umowy w NBA. Bez schematów, ciśnienia na wynik po prostu gra chaotyczna by się pokazać. I tak jak @Comentateiro Ładnie napisał to jest jak na razie szczupaczek z olbrzymimi umiejętnościami zobaczymy co pokaże w starciach z Antkiem, Embiidem, Davisem czy Jokerem a więc koksami, którzy chcą wygrywać. Zobaczymy co pokaże w meczach o stawkę.
1
@takisobiektos Chłopak ma ogromny potencjał zobaczymy czy i ile w Rakietach będzie grał. Moim zdaniem jest tam za ciasno i młody za jakiś czas poleci dalej.
0
@Kapitan hawk Ja bym joł po kielichu ograł. Dajcie spokój zwykła amatorka.
0
@MarcepanowyKsiaze Otóż to i tam jest jego miejsce w Sociedad. NIe w madrycie, Barcelonie czy City. Wielki "epokowy" talent z Japonii drugi Messi w RSS.
2
@MarcepanowyKsiaze No włąśnie On się kopie w cienkiej jak sik pająka lidze Tureckiej a Ty tu piszesz jakby to drugi Maradona był. Zobaczymy co ten magik pogra w Hiszpanii. Gwarantuje Ci, że będzie wąchał ławkę w Madrycie tak jak ten magik z Japonii Kiwajakotako. ;D
I gdzie ten magik z Japonii teraz gra? kopie się po czole w Sociedad a też był drugim Messim. ;D
14
@MarcepanowyKsiaze Trzymajcie mnie jakie epokowy talent z tego Gulera? zwykły talent jakich są tysiące na świecie i nic więcej. Żaden epokowy. xD
1
@FCB_dimiC Pewnie ataku serca dostał podczas lotu. U mnie w zeszłym roku Sroka zamarzła na drzewie. Tak to bywa.