La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

8

No i presja z debiutu spadła i dużo lepszy występ Wembanyamy; @Encore @fart @BartqRKO @czółkovsky

2

@takisobiektos I hejterzy zamilkli ;)

3

@takisobiektos Ale pierwszy mecz był słaby tylko rzutowo. Poza tym miał wszechstronne statystyki. Jednak presja z pewnością się pojawiła.

To jest ale wychudzony pająk. Ciągle mam niezgodność jego wyglądu z super motoryką. Jak to możliwe? To śmieszne jak mu machają rękami pod łokciami.
Zakładam, że jak Wembanyama popracuje nad defensywą, to Jokić może mieć problemy by swobodnie trafiać na nim te swoje rainbow rzuty.
Fajny gość, pełen skill set. Jak on się fizycznie będzie rozwijał jak Antentokounmpo to będziemy mieli koszykarza z uniwersum Marvela.

2

@takisobiektos @partymaker Chłopak ma ogromne możliwości i to już wiedzieliśmy długo przed Draftem. Natomiast nie ma co spinać bo w tej lidze bananowej nie ma żadnej presji. Tu jest zbieranina Hobbitów, którzy walczą o umowy w NBA. Bez schematów, ciśnienia na wynik po prostu gra chaotyczna by się pokazać. I tak jak @Comentateiro Ładnie napisał to jest jak na razie szczupaczek z olbrzymimi umiejętnościami zobaczymy co pokaże w starciach z Antkiem, Embiidem, Davisem czy Jokerem a więc koksami, którzy chcą wygrywać. Zobaczymy co pokaże w meczach o stawkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?