1

@Gaz Ależ Messi bedzie woził te placki w MLS.
Brawo Rysiu!!!
Nasz człowiek ;)

0

@Ziemny A co w tym złego? wszystko jest dla ludzi oczywiście z umiarem.

5

@mesi8191 A moim zdaniem zniknie tak samo szybko jak się pojawił. Albo poleci na wypożycznie do Getafe czy innego Rayo. Jak ten japończyk Kiwajakotako. Też był płacz, że drugi Messi tylko z Azji. xD

1

@Gaz @Sulimo @kuz @Kgorecki2500 Ale stary na zaprzysiężenie to Ty możesz nawet swojego kuzyna zaprosić. Kogo to obchodzi? I teraz zobacz jak Laporta opuszczał klub stać Nas było w zasadzie na każdego. A po czasach Okularnika ściągamy za darmo. Serio nie widać różnicy? Jasne Laporta ma swoje za uszami, ale nigdy nie zadłużył klubu do tego stopnia, że musimy cieszyć się/wybierać grajków za darmo.
Przecież stary każdy z Nas się śmieje. Tu zawodnicy nie wiedzą czy będą zarejestrowani. Przecież to jest tragedia co złodzieje porobili z tego klubu.

23

@Gaz "Ruc***ą nas na rynku jak chcą a socios zadowoleni z rządów Laporty xD"
Serio? czy to Lapcio zniszczył finansowo klub czy ten nieudacznik Bartolomeu? Lapcio teraz dwoi się i troi aby to wszystko działało. Ale jak zwykle trzeba się do czegoś przypierdolić tak dla zasady. xD

67

@Nhyz Byczku zostawiła Cię? to najlepsze co Cię mogło spotkać. Skoro teraz rzuciła to znaczy, że nie była Ciebie warta. Głowa do góry i na wódeczkę. ;)
Nie marnuj czasu i życia na wspominki. Jazda do przodu!!!

2

@Bartek_VEB Sernik tylko z rodzynkami. Mój ulubiony.

1

@Mns21 Najpięknieszy wpierd...l Brazoli jaki widziałem. I to jeszcze na ich Ziemi i ten płacz kibiców po bramce na 5-0 coś pięknego. ;D
Argentyna płakała ze szczęścia. xD

1

@FrankliN7 @xvcWinterSoldier @MessiForeverTheBest Ja już biegnę kredyty zaciągać. Na bogato tak dobre czasy nadchodzą.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

4

Prezes NBP przekazał własnie radosne wieści:
"Inflacja spada. Powiedziałbym, że spada łeb na szyję. Spada na złamanie karku."
Czyli śmiało można powiedzieć, że nie zbiegamy a zjeżdżamy już z tego płaskowyżu.
Otwieram szampana!!!

1

@IronSanHybrid Naturalne bassy są najlepsze. ;)

5

@michaleu Herbik wylizany prawdziwy wrzutkarz. Niech mu się na tej ławce wiedzie. xD

0

@tbas xDxDxD
Zobaczycie, że Roke pójdzie grać gdzie indziej. Jest optymizm.

1

@FcPortoFan1999 Polacy przetrwali z Maltą 0-0? Matko kochana.
Szantosz coś Ty porobił z naszej reprezentacji?
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@barcelonaLM I tu jest największy problem. Nic nie sprzedajemy.

1

@pioz123 Te kamienie mnie zmyliły bo w Radomiu jest ich pełno. ;D

2

@Niente Optymizm? to znaczy, że ten chłopak nie dla Nas.

1

@AlwaysBlaugrana Ale jak My możemy mieć jakieś $ skoro My nic nie sprzedajemy? A jak już sprzedajemy to na raty z wypożyczeniem + opcja kupna z której i tak nikt nie korzysta.

0

@pioz123 Radom?

1

@takisobiektos No słabo i ten pierwszy mecz również wielki nie był. Co prawda zdobył 18 pkt, ale grał średnio. No cóż Jordan wybierał także ;D

8

@AdiKingu96 Tak to już jest na tym świecie. Jednemu takie nadmuchane lale pasują a innym nie.
Każda potwora znajdzie swojego amatora.

0

@th@les Dobrze wychowany w tych trudnych czasach. Szanuje.

0

@BorzyKrzys Ja też się tego obawiam.

2

@Kgorecki2500 putinflacja ich zaatakowała pewnie i wprowadzają oszczędności. ;D

1

@MesQueUnClub96 Ma być krótko i intensywnie.

3

@Gaz Ryszard "Lwie Serce" Puć.

0

@ranger3120 U Was póżnym wieczorkiem lub w Nocy. ;)
Bo ten front przesuwa się na Wschód i z tego co czytam to właśnie Małopolska i całe południe ma dostać najmocniej także uważajcie tam na siebie.

2

Komentarz usunięty

3

@LM10GOAT Nasz człowiek - Legenda ❤❤❤
Jeden z Amigosów ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?