fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaz Ależ Messi bedzie woził te placki w MLS.
Brawo Rysiu!!!
Nasz człowiek ;)
0
@Ziemny A co w tym złego? wszystko jest dla ludzi oczywiście z umiarem.
5
@mesi8191 A moim zdaniem zniknie tak samo szybko jak się pojawił. Albo poleci na wypożycznie do Getafe czy innego Rayo. Jak ten japończyk Kiwajakotako. Też był płacz, że drugi Messi tylko z Azji. xD
1
@Gaz @Sulimo @kuz @Kgorecki2500 Ale stary na zaprzysiężenie to Ty możesz nawet swojego kuzyna zaprosić. Kogo to obchodzi? I teraz zobacz jak Laporta opuszczał klub stać Nas było w zasadzie na każdego. A po czasach Okularnika ściągamy za darmo. Serio nie widać różnicy? Jasne Laporta ma swoje za uszami, ale nigdy nie zadłużył klubu do tego stopnia, że musimy cieszyć się/wybierać grajków za darmo.
Przecież stary każdy z Nas się śmieje. Tu zawodnicy nie wiedzą czy będą zarejestrowani. Przecież to jest tragedia co złodzieje porobili z tego klubu.
23
@Gaz "Ruc***ą nas na rynku jak chcą a socios zadowoleni z rządów Laporty xD"
Serio? czy to Lapcio zniszczył finansowo klub czy ten nieudacznik Bartolomeu? Lapcio teraz dwoi się i troi aby to wszystko działało. Ale jak zwykle trzeba się do czegoś przypierdolić tak dla zasady. xD
67
@Nhyz Byczku zostawiła Cię? to najlepsze co Cię mogło spotkać. Skoro teraz rzuciła to znaczy, że nie była Ciebie warta. Głowa do góry i na wódeczkę. ;)
Nie marnuj czasu i życia na wspominki. Jazda do przodu!!!
2
@Bartek_VEB Sernik tylko z rodzynkami. Mój ulubiony.
1
@Mns21 Najpięknieszy wpierd...l Brazoli jaki widziałem. I to jeszcze na ich Ziemi i ten płacz kibiców po bramce na 5-0 coś pięknego. ;D
Argentyna płakała ze szczęścia. xD
1
@FrankliN7 @xvcWinterSoldier @MessiForeverTheBest Ja już biegnę kredyty zaciągać. Na bogato tak dobre czasy nadchodzą.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
4
Prezes NBP przekazał własnie radosne wieści:
"Inflacja spada. Powiedziałbym, że spada łeb na szyję. Spada na złamanie karku."
Czyli śmiało można powiedzieć, że nie zbiegamy a zjeżdżamy już z tego płaskowyżu.
Otwieram szampana!!!
1
@IronSanHybrid Naturalne bassy są najlepsze. ;)
5
@michaleu Herbik wylizany prawdziwy wrzutkarz. Niech mu się na tej ławce wiedzie. xD
0
@tbas xDxDxD
Zobaczycie, że Roke pójdzie grać gdzie indziej. Jest optymizm.
1
@FcPortoFan1999 Polacy przetrwali z Maltą 0-0? Matko kochana.
Szantosz coś Ty porobił z naszej reprezentacji?
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@barcelonaLM I tu jest największy problem. Nic nie sprzedajemy.
1
@pioz123 Te kamienie mnie zmyliły bo w Radomiu jest ich pełno. ;D
2
@Niente Optymizm? to znaczy, że ten chłopak nie dla Nas.
1
@AlwaysBlaugrana Ale jak My możemy mieć jakieś $ skoro My nic nie sprzedajemy? A jak już sprzedajemy to na raty z wypożyczeniem + opcja kupna z której i tak nikt nie korzysta.
0
@pioz123 Radom?
1
@takisobiektos No słabo i ten pierwszy mecz również wielki nie był. Co prawda zdobył 18 pkt, ale grał średnio. No cóż Jordan wybierał także ;D
8
@AdiKingu96 Tak to już jest na tym świecie. Jednemu takie nadmuchane lale pasują a innym nie.
Każda potwora znajdzie swojego amatora.
0
@th@les Dobrze wychowany w tych trudnych czasach. Szanuje.
0
@BorzyKrzys Ja też się tego obawiam.
2
@Kgorecki2500 putinflacja ich zaatakowała pewnie i wprowadzają oszczędności. ;D
1
@MesQueUnClub96 Ma być krótko i intensywnie.
3
@Gaz Ryszard "Lwie Serce" Puć.
0
@ranger3120 U Was póżnym wieczorkiem lub w Nocy. ;)
Bo ten front przesuwa się na Wschód i z tego co czytam to właśnie Małopolska i całe południe ma dostać najmocniej także uważajcie tam na siebie.
2
Komentarz usunięty
3
@LM10GOAT Nasz człowiek - Legenda ❤❤❤
Jeden z Amigosów ;D
4
@Kgorecki2500 To kup sobie taką siateczkę ja mam i sobię chwalę. Zero problemu z insektami. ;)
https://allegro.pl/oferta/moskitiera-siatka-na-okno-130x150-na-komary-rzep-13576338961?offerId=13576338961&inventoryUnitId=kJzZJJqsiLW0xva6qTvFJg&adGroupId=MzUxYTgxY2EtN2NhYi00ODYyLWE1YzctODYxYzk1MzhjMDAyAA&campaignId=NzA3ZmI3YzgtNGNjZi00MmE5LThhNjMtY2IyNjA0MjM2YWI1AA&sig=6d1fce7e518d28e523d611631164128e&utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=supercena&utm_source=google&utm_medium=ads&gclid=CjwKCAjwqZSlBhBwEiwAfoZUIHLAGPw3OoEUA5fDTYg2xDMDsjwzgvR9MIhHh-9xdDl6NlYmJECl9RoCdiMQAvD_BwE
@JimMorrisonFCB U moich rodziców jest podobny problem. Wszystko odsłonięte (brak drzew/budynków) i jak przyjdzie taki grad to nie ma co zbierać. Róże/kwiaty, ogród, winogrona wszystko zniszczone. Oby dzisiaj było w miarę spokojnie.