La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1489 Culés

1

Kibicuje Barcelonie od dziecka, w 2006 jak zdobywali ligę mistrzów zacząłem się nimi fascynować. Kiedyś po pierwszej kolejce sprawdzało się która drużyna zagrała najlepiej, kto zdobył najładniejszego gola, oraz jakie formacje wyszły w pierwszych meczach. Dzisiaj temat numer jeden to przekręty sędziowskie i wyliczanie błędów. Ludzie XXI wiek, Var i inne technologie by na koniec przekręcić drużynę o 2 karne.

0

@!34RC3!_0N4 Powiem Ci, że ogladam tego sportu trochę głównie w USa gdzie technologia jest na zupełnie innym poziomie i można śmiało powiedzieć, że Europa to średniowiecze w tej kwestii a mimo to jest również masa błędów i dziwnych historii. Var w swoim zamyśle ma ograniczyć ilość błedów a nie je wykluczyć do zera. Bo tam gdzie zarzadza człowiek tam pojawia się błędy. Tak było jest i będzie.

0

@fart ale to nie był drobny błąd, ani nawet jeden tylko dwa wielbłądy, nie wierzę że nie można było tego uniknąć.

0

@!34RC3!_0N4 Jak widzisz nawet tak grube akcje przechodza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?