fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Prawda jest taka, że gdyby Ruchowi Chorzów się chciało to by wygrali, a że im się nie chciało. Wielkie brawa dla Legii (rezerwy) za walkę i za awans.
0
@takisobiektos Do jakiego Milanu ja się pytam? do Juve serdecznie zapraszamy tworzyć wielka Dynastię. ;D
4
@Lionel_Messi10 Gavincjusz Lwie Serce ❤❤❤
13
@Medium Mnie również to śmieszy, ale to pokazuje jakimi historiami żyje dzisiejsza młodzież. I żeby nie było, że @fart obraża młodsze pokolenie nie nie nic z tych rzeczy. Jest grupa ludzi, inteligentnych, madrych którzy na takie historie maja wywalone jaja i stawia na własny rozwój jak @MesQueUnClub96 zdolny, madry chłopak, skromny chłopak z La Bambli ale jaki Ojciec @Rust_Cohle taki syn. I to się chwali.
0
@jacobFCB I dlatego Roberto u Xaviego jest Jokerem a Kanselo plackiem. To oczywiste
1
Dawno, dawno temu w odległej Galaktyce....
2
@escarabajo Otóż to i tak jak napisałem grajmy swoje i nie będzie żadnych problemów z takimi plackami jak getafe czy Majorka.
0
@TR3YWAY aguirre przed meczem powiedział:
"Barcelona cierpiała w meczach z Getafe i Celta. Przygotujemy się na Barcę biorac przykłady z innych drużyn".
I jak się okazało w trakcie i po meczu że miał rację. I w ten sposób będa grały inne ekipy. Tu nie ma wielkiej filozofii grać swoje i tyle.
1
@Jakchcesz Czyli La Bambla w pigułce. ;)
0
ale kabaret z tyłu. drugi mecz i kolejne 2 bramki stracone.
0
aj Rafinia... Lewy płakał jak ogladał xD
0
Rekin w formie widzę.
0
Zapowiada się ciekawe spotkanie xD
2
@Isso89 Barca bierze to na miękko. Pewne i spokojne 1-0 dla Nas ;D
1
@Ares! Spróbuj a nie pożałujesz. Genialny sport. ;)
5
@MesQueUnClub96 To co dla Lewego jest sufitem dla Suareza jest podłoga.
0
Peszko do końca Pażdziernika
0
@Pedri16Future a taki kozak miał być dajcie spokój.
2
@FcPortoFan1999 Trzeba powiedzieć wprost: nie ważne gdzie gra daje z siebie wszystko. Prawdziwy Mental ;D
1
@krzywy @Androchem Jeśli za połamanego Lillarda mam oddać pół składu i picki czyli przyszłość organizacji to mówię NIE.
Bez Lillarda Boston jest w czołówce Wschodu/Ligi i grali w finale NBa bez żadnych gwiazd w składzie. Tak jak nie chciałem Duranta tak również nie chcę Lillarda. ;)
Takie jest moje zdanie Panowie. ;)
0
@krzywy @andro3 Batmanów w drużynie to przepis na porażkę. To raz a dwa w filozofii Mazzulli Krzysiek potrafi coś tam grać pod koszem i ma trójkę czyli to czego nie ma 3/4 wysokich w lidze.
1
@krzywy No i tutaj się z Toba nie zgodzę. Bo Celtics nie potrzebuja kolejnej gwiazdy na piłce od tego mamy Tatuma/Browna a siły pod koszem. Bo to był największy problem w ostatnich latach. Z połamanym Robem i staruszkiem alem nie osiagniesz zbyt wiele w walce z takimi koksami jak antek, Joker czy Embiid. Mazzulla zakochany w klepaniu trójek musi mieć siłę pod koszem do zbierania tych cegieł.
@Androchem Ogladam NBa już jakiś czas i powiem Ci jedno Lillard nie jest gwarancja sukcesu. Pamietam jak wygladał Boston z Szamanem/Tatumem/Brownem i to było najgorsze połacznie jakie widziałem. Tam nic nie działało. I z Lillardem będzie podobnie.
1
@Androchem Króciutko. Precz od Bostonu.
Moim zdaniem nie mamy poważnej paczki aby przekonać PTB. Bogdon, White, Rob Williams i picki to pewnie za mało. Tatum nietykalny, Brownem nie możemy handlować. No chyba, że trójstronny deal ale nie mam pojęcia z kim i za co. ;)
To raz a dwa już za chwile rozpoczynają się campy przygotowujące do sezonu i to nie czas na takie zabawy. Skład już jest gotowy teraz tylko zgrać tych gości i po tytuł.
@krzywy Boston bez Lillarda jest jednym z faworytów do tytułu także nie potrzebujemy tego gościa.
4
@macio_944 marzy mi się takie fame mma La bambli w pej pej wju. Panie kochany co by tu się działo. Chomiki napędzajace serwery tej strony padłyby jeszcze przed muzyczka wprowadzajaca zawodników na ring. ;D
17
@AdiKingu96 a widzisz ja mam odwrotnie. Jak widze te zakłamane pisowskie mordy to wole swój głos oddać na PO. ;)
1
@Gacek5 Kapitan Joker Roberto
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
ale dupy pękają w kawiarence...
I jest pięknie xD
26
Ja tylko przypomnę, że Jesteśmy liderem LL a w madrycie rzadzi Banda Simeone.
Diego Simeone: "I want to congratulate the mothers of these players, because they gave them big balls to play like this."
7
NY Jets nie potrafili pokonać New England Patriots od 2015 roku. Od 2015. ;D
Ostatnie sek dzisiejszego spotkania Jets vs Patriots
Hail Mary w wykonaniu gospodarzy - na piłce Wilson potężny rzut i..... Tradycji stało się zadość ;D
Patriots to biora 15-10. Pierwsze win w sezonie. Pats Nation Baby!!!!
@zadafcb @ronni37 @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @Adran360@Vitoo @jakub87