0

@Dari0G Napisałeś, że wyśmiewam religię - dobrze zrozumiałem?
;)

1

@Dari0G Coś Ci się chyba pomyliło bo ja nikogo i niczego nie wyśmiewam. I tak obraz tego świata to efekt naszej wolnej woli. Bóg przygotowuje pewna sytuację i stawia Nas przed wyborem tak wyglada nvsze życie od momentu poczęcia,
Prosty przykład: Panna idzie przed Toba i gubi porfel co robisz?
Oddajesz Pannie fanta lub bierzesz go dla Siebie. Bóg wykreował pewny obraz a Ty dokonujesz wyboru. Tak było jest i będzie.

3

@FutbolFan Widzisz bo nie rozumiesz prostych rzeczy. Tobie się wydaje, że Bóg sieje zniszczenie i zło, że siedzi sobie na górze trzyma pada w tych śmiesznych raczkach i bawią sie ludzkością niczym CS GO. a przecież robi to człowiek to zabija człowieka, To człowiek niszczy wszystko co jest stworzone Dla Nas przez swoja chciwość, zgorszenie, zło władzę i inne plugastwa tego świata. Człowiek nie Bóg

5

@FutbolFan Stary testament jest tylko wprowadzeniem do stworzenia świata i pierwszych praw obowiązujących w tym okresie. Nowy Testament jest aktualizacja nowych praw i tylko ta wersja jest najważniejsza. Nie ma tam, żadnej wzmianki o wojnach a o miłosierdziu i miłości. I taki właśnie jest Bóg jedyny prawdziwy, pełen miłości, alfa i omega, początek i koniec.

0

@michal26 a czy nie uważacie, że ta cała śmiała akcja Hamasu z rana to nie była zwykła głupota tylko po prostu przemyślana akcja?
Palestyna dogadała się z tymi krajami o których wspomniałeś albo inaczej znalazła jakiegoś potęznego sojusznika i wyszło im , że jednak można Izrael pokonać.

1

@michal26 Ja się nie znam za bardzo na tym, ale tak na mój rozum to ta cała Palestyna/Hamas rzuca się z motyka na słońce. Przecież siła rażenia Izraela jest potężna.

2

@Ojciec5tkidzieci ale byczku to tak nie działa ;D
Przed wyborami to każdy dba o swoja dupę a po wyborach jak trzeba będzie szukać głosów/koalicjantów to wszystkie niesnaski pójda w zapomnienie. Zobacz na Kukiza tak szczekał przed wyborami na pisdu dali sobie buzi na zgodę i ostatecznie ida ramię w ramię. ;D
Najpierw się gównem obrzucają a za chwilę całuja na zgodę. Polska polityka w pigułce.

1

@HighestInTheRoom To nie odpisuj bo wiesz jak to działa. Ty mu odpiszesz i się chłopaczek nakręci przed snem ;D

0

@HighestInTheRoom a co Ty tam do mnie pisałeś bo "nie ma takiej dyskusji" ;D

2

@Nazio_87 To proste jarek jest zesrany na widok Tuska i Bosaka, którzy w takich debatach wciagaja go nosem.

1

@Xavinista Widzę, że świeży jesteś więc informuje.
Nie wypowiada się imienia czarodzieja okularnika na tej stronie.

3

@GeneralXavi Wyobraż sobie pękające dupy w przypadku przejęcia władzy przez PO. Tu spora grupa nie wychodziłaby z nory miesiacami. xD
Czekam na ten moment ;D

1

@HighestInTheRoom Poszczekali i do budy.

0

@Barca1922 Ja nigdzie nie napisałem, że wiem co się wydarzyło naucz się czytać ze zrozumieniem to nie boli.

1

@Barca1922 Czyli byłeś na stadionie i już wszystko wiesz. :D
I gdzie napisałem, że kogoś wychwalam? Skad wiesz co ja robiłem za młodu?
Z cyklu nie wiem ale się wypowiem ;D

0

@Barca1922 Jeszcze zapomniałes wspomnieć o staruszkach, niepełnosprawnych i bezdomnych, którzy bezpośrednio byli zagrożni zachowaniem "bydła".
Piszesz tak jakbyś tam był widziałeś co się wydarzyło? byłeś tam?
Widziałeś kto kogo sprowokował?

1

@hayek To tv rzadowa czego się spodziewałeś?
Jeszcze pis się skompromituje i będzie lipa. Cięzko będzie to anulować.

0

@Barca1922 a ja tak się zastanawiam dlaczego ludzi nazywasz bydłem? trudne dzieciństwo? jakaś trauma?

1

@Kinginiesta Chyba ten kask który jest na zdjęciach. Biedny Policjant....

/photo/1

2

@Waniliowy Ja nie potrzebuje ogladać tej patologii aby funkcjonować. I tak jak napisał wyżej @diego2021 90% tych jutubowych influencerów jest dla mnie nieznana. Nie interesuje się tym i nie zaśmiecam głowy tymi bzdurami.

1

@FcPortoFan1999 No jest jeszcze wiele do poprawy. To dopiero poczatek sezonu zobaczymy jak to wszystko będzie wygladało dalej.

1

I jeszcze taka statystyka mianowicie Legia na 18 rozegranych spotkań w tym sezonie (Liga + Puchary) tylko w 4 zachowała czyste konto.

0

@MesQueUnClub96 Nie wyszła ale dalej grała w Europejskich Pucharach. To, w LM zakończyła gre na etapie fazy grupowej, ale na Wiosnę nadal biła się w rozrywkach Europejskich. Podobnie Legia w drugim podejściu do LM.

0

@MesQueUnClub96 Liga Europy.

1

@MesQueUnClub96 Bardzo się starałes ale Ci nie wyszło zapewne nie pierwszy raz w życiu.
Za drugim razem wyszli z 3 miejsca. Doucz się i pogadamy.

5

@MesQueUnClub96 Lepsze 0-1 w Holandii niż 0-5 w Szczecinie
xD

0

@MesQueUnClub96 Dwa razy wyszli z grupy jako jedyny Polski klub.

4

@MesQueUnClub96 Natomiast ja Legię widziałem w LM wasz klubik może o tym pomarzyć.

1

@MesQueUnClub96 Wypisz wymaluj Lech poznań.

5

@FcPortoFan1999 Tu najważniejsze nie przegrać, W Warszawie z Nimi zatańczymy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?