fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcanawieki O kurde jak będzie rządził tak jak sędziował to jedno wielkie XD
2
@norbi77 Zrobiłeś co mogłeś. Ciężko w takiej chwili coś mądrego powiedzieć...
Trzymaj się Bracie!!!
0
@kuz Jeszcze nie rządzą a już powiew świeżości na horyzoncie. Brawo.
0
@Popitek12 No właśnie nie wykluczone, że tak będzie ;D
1
@SeWo77 No dobrze is bek, tylko gdzie i u kogo? To nie jego partia. Zwykły najemnik - poleciał tam gdzie go z łaski przyjeli.
0
@Popitek12 No jeśli Krzysiek Bosak nie zrobi porządku z tymi pokemonami pokroju Korwina i innych odklejeńców i nie stworzy silnej kadry to za rok, dwa a może 3 podzieli los takich "Legend Polskiej sceny politycznej " jak partia Palikot, partia Nowoczesna Ryśka Petru czy Kukiz. To znaczy Partia Konfederacja przestanie istnieć.
3
@Barcelonka070 Gdyby Polska za czasów pisdu zamiast układać się z prorosyjskim Orbanem rozwijała sie i budowała silne relacje biznesowe/gospodarcze z Naszymi somsiadami a nie machali szabelka i krzyczeli głośno to dzisiaj nikt Berlinem by się nie martwił. Taka prawda.
10
@Kgorecki2500 Konfederacja to najwięksi przegrani tych wyborów jesli tak wyśmiewana Lewica robi lepszy wynik i jest wyżej to znaczy, że cos poszło mega nie tak.
3
@Essos ale co wiadro pomyj wylało się na chłopaka to dajcie spokój. I teraz wszystkich do sadu za fałszywe oskarżenia.
5
@reloaded Podobno Internet Explorer mu się zawiesił i nie ma jak tego sprawdzić ale obiecał, że do końca roku będzie wiedział.
0
@MarioVeB! @FcPortoFan1999 Wiecie dobrze, że jestem antypisiorem i mój głos powędrował do opozycji. ;)
4
Powiem Wam, że Wybory Wyborami, ale co się można pośmiać w tym czasie to dajcie spokój. xD
2
@Arkon Pięknie napisane. Dość podziałów w tych trudnych czasach.
8
Tomek Miller no chłop jest mega pozytywny ;D
1
@barcelonaLM Kurła maja rozmach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawlak1992 Ja poproszę dwie karty.
0
@Nazio_87 Sa bardzo zbliżone do tych z strony PKW.
2
@Sulimo Po losowaniu głosy były takie:
1 miejsce w tej grupie to obowiązek. Już można rezerwować bilety na Euro.
Tymczasem Polska.... xD
0
@tomek8756 Mniej więcej tak jak wczoraj podały media po pierwszych danych. Nic się na razie nie zmienia
0
@Rhaan Tak? to dlaczego stacje tv podaja już wyniki z ponad 40% co wymyśliły sobie? xD
0
@Rhaan @michal26
https://ewybory.eu/
Jakie 39% jak wszystkie media podaja już ponad 40% jakieś opóżnienia macie Panowie.
@okiemtypera_lucaxx95 Widzisz takie czasy nastały.
9
@ElTomas W biurze sprzata i kwity pali bo wie, że koniec jest bliski.
2
41% obwodów:
pis- 38
KO - 28,5
3D - 14,2
Lewica - 8,2
Konfederacja - 7,1
Żródłó: PKW/OKW
3D się nie zatrzymuje piękny wynik. ;)
0
@Crystal37 Tylko co z tego skoro za chwile będziesz się przyglądał jak rządzą inni? co to za zwycięstwo?
2
@Chaoss Przeżywa porażkę. Widać, że nie potrafi sobie z tym poradzić.
Daj mu trochę czasu aż dojdzie do siebie. ;)
0
@michal26 Tylko, że to co podawał to dane z g. 9 a Ty pewnie śledzisz wszystko na żywo. ;)
Z Wrocławiem jakies kłopoty były o czym wspomniał sam Przewodniczacy, tylko jeszcze nie maja całego raportu.
4
Komentarz usunięty
1
@Luciano99 f kolejnyh wyborah powinni głosować tylko wykrztałceni z dokumentem stwierdzajacym ukończenie studiuf. Skończmy z tym cyrkiem dla niedouczonyh i ciemnyh. Tak będzie łatfiej.
1
@Crystal37 Moim zdaniem za chwilę pisdu tak odpali, że skali zabraknie. Pewnie będzie 150%. xD