2

@barcanawieki O kurde jak będzie rządził tak jak sędziował to jedno wielkie XD

2

@norbi77 Zrobiłeś co mogłeś. Ciężko w takiej chwili coś mądrego powiedzieć...
Trzymaj się Bracie!!!

0

@kuz Jeszcze nie rządzą a już powiew świeżości na horyzoncie. Brawo.

0

@Popitek12 No właśnie nie wykluczone, że tak będzie ;D

1

@SeWo77 No dobrze is bek, tylko gdzie i u kogo? To nie jego partia. Zwykły najemnik - poleciał tam gdzie go z łaski przyjeli.

0

@Popitek12 No jeśli Krzysiek Bosak nie zrobi porządku z tymi pokemonami pokroju Korwina i innych odklejeńców i nie stworzy silnej kadry to za rok, dwa a może 3 podzieli los takich "Legend Polskiej sceny politycznej " jak partia Palikot, partia Nowoczesna Ryśka Petru czy Kukiz. To znaczy Partia Konfederacja przestanie istnieć.

3

@Barcelonka070 Gdyby Polska za czasów pisdu zamiast układać się z prorosyjskim Orbanem rozwijała sie i budowała silne relacje biznesowe/gospodarcze z Naszymi somsiadami a nie machali szabelka i krzyczeli głośno to dzisiaj nikt Berlinem by się nie martwił. Taka prawda.

10

@Kgorecki2500 Konfederacja to najwięksi przegrani tych wyborów jesli tak wyśmiewana Lewica robi lepszy wynik i jest wyżej to znaczy, że cos poszło mega nie tak.

3

@Essos ale co wiadro pomyj wylało się na chłopaka to dajcie spokój. I teraz wszystkich do sadu za fałszywe oskarżenia.

5

@reloaded Podobno Internet Explorer mu się zawiesił i nie ma jak tego sprawdzić ale obiecał, że do końca roku będzie wiedział.

0

@MarioVeB! @FcPortoFan1999 Wiecie dobrze, że jestem antypisiorem i mój głos powędrował do opozycji. ;)

4

Powiem Wam, że Wybory Wyborami, ale co się można pośmiać w tym czasie to dajcie spokój. xD

2

@Arkon Pięknie napisane. Dość podziałów w tych trudnych czasach.

8

Tomek Miller no chłop jest mega pozytywny ;D


1

@barcelonaLM Kurła maja rozmach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pawlak1992 Ja poproszę dwie karty.

0

@Nazio_87 Sa bardzo zbliżone do tych z strony PKW.

2

@Sulimo Po losowaniu głosy były takie:
1 miejsce w tej grupie to obowiązek. Już można rezerwować bilety na Euro.
Tymczasem Polska.... xD

0

@tomek8756 Mniej więcej tak jak wczoraj podały media po pierwszych danych. Nic się na razie nie zmienia

0

@Rhaan Tak? to dlaczego stacje tv podaja już wyniki z ponad 40% co wymyśliły sobie? xD

0

@Rhaan @michal26
https://ewybory.eu/
Jakie 39% jak wszystkie media podaja już ponad 40% jakieś opóżnienia macie Panowie.
@okiemtypera_lucaxx95 Widzisz takie czasy nastały.

9

@ElTomas W biurze sprzata i kwity pali bo wie, że koniec jest bliski.

2

41% obwodów:
pis- 38
KO - 28,5
3D - 14,2
Lewica - 8,2
Konfederacja - 7,1
Żródłó: PKW/OKW
3D się nie zatrzymuje piękny wynik. ;)

0

@Crystal37 Tylko co z tego skoro za chwile będziesz się przyglądał jak rządzą inni? co to za zwycięstwo?

2

@Chaoss Przeżywa porażkę. Widać, że nie potrafi sobie z tym poradzić.
Daj mu trochę czasu aż dojdzie do siebie. ;)

0

@michal26 Tylko, że to co podawał to dane z g. 9 a Ty pewnie śledzisz wszystko na żywo. ;)
Z Wrocławiem jakies kłopoty były o czym wspomniał sam Przewodniczacy, tylko jeszcze nie maja całego raportu.

4

Komentarz usunięty

1

@Luciano99 f kolejnyh wyborah powinni głosować tylko wykrztałceni z dokumentem stwierdzajacym ukończenie studiuf. Skończmy z tym cyrkiem dla niedouczonyh i ciemnyh. Tak będzie łatfiej.

1

@Crystal37 Moim zdaniem za chwilę pisdu tak odpali, że skali zabraknie. Pewnie będzie 150%. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?