4

@Kapitan_SW Dziadzia przesiąknięty nienawiścią produkuje te wysrywy i myśli, że coś to zmieni, że kogoś nawróci, albo przestraszy. Za każdym razem gdy podchodzi do mównicy sejmowej to wylewa się z niego żółć. Dudeł mówi o chęci pojednania a kilka godzin póżniej wychodzi zdziadziały Czarodziej z Żoliborza i pokazuje prawdziwa twarz tego "pojednania" i tak zwanej "chęci współpracy".
I jak tu się nie cieszyć z upadku pisdu?

0

@MarioVeB! No chciałbym Ci pomóc, ale nie obstawiam meczów NBa bo nic mi nie wchodzi ;D

2

@Comentateiro @SantinoFortelos Nie jestem fanem Pana Brauna, ale jego dzisiejsza wypowiedz w PUNKT. Idealnie podsumował to co reprezentuje ta Pani.
Brawo Panie Grzegorzu.

11

Pan Grzegorz Braun w 3 minuty idealnie wyjaśnia Pania Witek.
Krótko i na temat w tej sprawie.


2

Jeszcze tylko czystki w Tvpis i będzie pięknie. ;)

1

@mleczkoo "Ale cheltanie się, że ktoś przegrał, to frajeryzm"
Nie to zwykła radość, że to już koniec tego cyrku i buty partii rzadzacej, która była przekonana, że jest najlepsza i niezwyciężona. Teraz to My jesteśmy Panami - Takie słowa po zwycięstwie w 2015 roku padły z ust pis.
Dzisiaj po 7 latach szczekania i puszenia chodza i nawołuja do pojednania. Jedno wielkie XD.
I tak jak napisałem to radośc, że tacy ludzie już nie rzadza tym krajem.

25

Witek dzisiaj dostała dwa potężne KO. ;D

2

@Encore @Jojek @aqqi Moim zdaniem gdyby SGa został w LaC to pewnie by się tak nie rozwinął. W OKC ma czas, spokój i przede wszystkim stawiaja na tego gościa a ten odpłaca sie znakomita gra. Układ idealny i jest pierwsza opcja w zespole, młodym zespole, ambitnym zespole. Grajac w LaC nie miałby takiego komfortu.

1

@TheCule O tym przekonamy się już niedługo. ;)

0

@Mns21 No może się to wszystko zmieni. Zobaczymy jak będzie.

19

@Sinirsey NIe rozumiem tego pesymizmu. Tak jak słusznie napisał @Sulimo i @Deviler Gorzej nie bedzie. Głowa do góry i jedziemy z tym koksem. ;)

67

I te miny przegranych pisiorów coś pięknego xD
Zmiany nadchodzą wielkimi krokami.

2

Gratulacje i powodzonka Panie Szymonie. Nowy Marszałek Sejmu

0

@Barcelonka070 Nie zrozumiałeś, ja się śmieje z haseł obu partii. ;)
I dlatego napisałem w jakim kraju My żyjemy ;)

0

@Barcelonka070 Zrozumiałem i śmieje się z tych haseł. ;)
W jakim kraju My żyjemy ;D

5

@DonCarletto Nie umietsz liczyć?
No 10+10 to ma 25 lat

1

@MOLESTA Cyrk Morawieckiego pakuje manatki i wraca powoli normalność.

2

@John_Doe Pamiętam pamiętam najlepsze hasło: "Zabierz Babci dowód" jak to brzmi w ogóle ;D

8

"To Tusk wprowadził podziały w Polsce"- Poseł pis
ale odklejka xD

0

Jeszcze chwila a Pinokio wyliże 4 litery Tuskowi aby tylko utrzymać się u władzy. Kto wie może jeszcze po Niemiecku przemówi. xD
Dajcie spokój ale przycisnęło pisdu xD
akt desperacji xD

0

@Lucerfi Zapewniam Cie, że gorzej od tego klauna Pinokia nie będzie. ;)

6

Mateuszku Kłamczuszku Twój czas jako nieudolnego premiera dobiega końca. Nareszcie ile można.

13

@LM10GOAT Pierwsze skojarzenie?
BLaDE - Wieczny Łowca
xD

14

Nie pozwolę, na żadne naginanie prawa. - andrzej Dudeł
xD
Edru już nie mogę się doczekać kiedy przestaniesz pełnić funkcję Prezydenta Naszego kraju i przestaniesz się ośmieszać. Przecież Endru ludzie patrza i słuchaja
Jak Ci nie wstyd!!

1

@Volk Swoje gole albo bedzie pokazywał jak profesjonalnie przewracać się w polu karnym. ;D

0

@Tom0VeB Dokładnie i jeszcze pifko zrobili po drodze.

5

@tristan87 Jeden jest taki, że przeżywa a drugi ma wyjeb... jajca. Wiesz jak jest w życiu.

4

Ja na miejscu Yamala sytuacja z Lewizna bym się nie martwił. Młody bedzie tu na lata a Robercika zaraz tu nie bedzie. Głowa do góry chłopaku i do przodu. ;)

1

I taka ciekawostka:
Jeśli City Pepuli dzisiaj nie przegra to pozostanie na fotelu lidera PL.

EDIT: W najbliższej kolejce starcie City z Liverpuszem na Etihad. Będzie ciekawie.

3

Co Wy robicie Wy Nasza Barcę hańbicie!!!
Co Wy robicie Wy Nasza Barcę hańbicie!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?