5

Panie Szanowny Marszałku Hołownia króciutko z tymi pastuchami z pisdu. ;D

0

@TR3YWAY a ja bym wolał 30 stopni, Słoneczko i opalanko. Pozdrawiam z zimnego i mokrego Mazowieckiego.

1

Pada śnieg, Pada śnieg dzwonią dzwonki sań...

1

@BartqRKO Ja również tak uważam, że Udoka był idealnie skrojony pod Celtics. Szkoda, że to wszystko się tak potoczyło. No miota się tam jeszcze Mazzulla i to widać. ;D

1

@BartqRKO Tak nie można lekceważyć Knicks i tu się zgadzam z Toba. Był nawet artykuł o tym, że NY Knicks szykuja miejsce na liście płac pod wielka gwiazdę.

3

@BartqRKO No właśnie jeśli 76 w tym sezonie nie zgraja w finale Wschodu to cierpliwość Embiida może się skończyć. Nie ma co ukrywać, że jest w swoim prime i szuka pierścienia. Na Wschodzie jest ciasno, bardzo mocni Celtics, którzy mocno daja w kość Embiidowi już od kilku ładnych lat, sa nieobliczalni na chwilę obecna Bucks. Swietna Indiana za chwilę do gry wróca Cavs nie można zapomnieć o Miami. Gdyby się nie powiodło w tym sezonie to Lakers mogliby szukać wymiany Davies za Embiida.
@zadafcb @MesQueUnClub96 @Comentateiro już w Czwartek w Bostonie starcie Celtics - Bucks i zobaczymy na co Was stać ;D

3

@zadafcb @Comentateiro @BartqRKO @MesQueUnClub96 @MarioVeB! @ronni37 Bucks oddajac Holidaya całkowicie się posypali w obronie. To nie jest tak potężna ekipa. Sa grożni, ale tam czegoś brakuje i coś czuje, że nic z tego nie bedzie. I to dla Celtów dobra informacja. Natomiast patrzac na to szerzej to moim zdaniem za chwilę na rynek może wejść dwóch potężnych koksów mam tu na myśli antka i Embiida. I tu widzę ogromne zagrożenie dla Celtów. Lakers
Jak prześledzimy historię to LaL zawsze, zawsze ściagaja do siebie wielkiego Wysokiego. Wilt Chamberlain, Szaq, Howard, Gasol, Davis i na 100% ktoś z tej dwójki trafi do Kalifornii.
Pytanie który?

6

@Comentateiro Jeśli Krzysiek sie nie połamie to skromnie odpowiem, że Boston Celtics zdobędą w tym sezonie tytuł. ;)
18 w historii ❤❤❤

3

@Comentateiro Jak to po co jechać na ME?
choćby po to aby podzielić premię to proste. Nasi już maja w tym elemencie spore doświadczenie. ;)

3

@zadafcb Tak jak napisałem niżej trenerzy powinni mieć możliwość zwrócenia uwagi (challenge ) na kontrowersyjna sytuację. Bo tak jak napisałeś niewidomy z gwizdkiem nie widział Var również nie a setki ludzi- kibiców coś widzieli. Tu powinna być jasna sytuacja. Po to mamy technologię aby tych kontrowersji było jak najmniej.

3

W piłce trener powinien mieć challenge bo to co się odpierd...a zakrawa o kryminał. I tu już nie chodzi o Ukrainę, ale w każdym praktycznie meczu jest jakaś kontrowersja a niewidomy z gwizdkiem i jego kumple również niewidomi z Varu kompletnie nie ogarniają co sie dzieje.

7

Polscy kopacze w 8 meczach El do ME zdobyli 11 pkt. 11 pkt!!! na 24 możliwe.
Kompromitacja

0

@Emhyr Tak jak kiedyś powiedział Boniek:
Z taka mentalnością to my niczego nie osiągniemy.
I widać, że Zibi miał rację. Lewandowskie, Szczęsne, Zielińskie i inne gwiazdy a mamy problemy ograć Mołdawię. No z czym do ludzi.

2

0,07 sekundy do końca meczu
Wynik 17-16 dla Rams do piłki podchodzi Jayson Myers kicker drużyny Seahawks. Celne kopnięcie zapewni jego drużynie zwycięstwo. 15 razy z rzędu Myers celnie kopnał na bramkę. Podchodzi do piłki, potężny zamach i...
Rams to biora ;D
I ❤ THIS GaME


0

ale z tym Instytutem Baroku i Renesansu to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.
xD

3

Potężny Chet Holmgren wyjaśnia Stefana i jego GSW. Genialni OKC biora to 130-123
SGa 40 pkt i wspomniany Holmgren 36pkt
Chet i jego rzut na dogrywkę. OGIEŃ ;D
Brawo Swieżaku.


0

0

@shahman #PiekłoKobiet

0

@Deviler Jeżdżę rowerem. Pełny profit.

1

@Kgorecki2500 Niesamowita sekwencja cos pięknego. Uczta dla uszu i oczu. ;)

3

Niech Moc będzie z Wami


2

@Encore Ten rzut Duranta przypominał mi rzut KD nad Bronkiem i JR Smithem rok póżniej w finałach nba Cavs vs GSW ;D
I ta mina KD - Biore to to mój czas ;D


0

@Kengo Zdecydowanie Tatum, co chłop się rozwija to czapki z głów. Przestał pajacować i wreszcie gra jak na lidera przystało. Wielki progres nie tyle w grze (choć i tu mocno się poprawił) ale przede wszystkim mentalnie.

0

@FcPortoFan1999 No właśnie ja się z Borem zgadzam w 100%

0

@Kengo a ja odwrotnie zupełnie się z tym nie zgadzam. Rozumiem jego rozgoryczenie bo gdy wchodził do ligi z Wigginsem to miała być rywalizacja na lata w NBa coś na wzór Birda z Magiciem. Połamał się i po kontuzjach nie wrócił do poważnego grania. Wiggins w tym czasie wygrał pierścień i jest ważna postacia GSW a Parker w NBa nic nie znaczy bo jest za słaby. Taka jest prawda podobnie sprawa ma się z Boggim, który po podpisaniu maxa w SacTown przestał się starać. I z sezonu na sezon został zwykłym rezerwowym a dzisiaj jest zwykłym plackiem jak Howard. Liga nie chce takich graczy zmęczonych życiem. Dlatego stawiaja na mlodych bo im bardzo zależy na wygrywaniu i na wielkich $. Prosty temat. Parker płacze bo nie udało mu się w NBa i takich grajków jak On sa setki.
Kiedyś Kobe Bryant powiedział takie słowa, że: W tej lidze jest wielu showmenów a tylko nieliczni zostaja Legendami.
I to jest najczystsza prawda. Zobacz młody podpisuje powazny kontrakt 80 mln w 4 lata i jak myslisz co się z nim dzieje? już ma siano w głowie. imprezki, zakupy, dzifki, koks itp. Już nie ma miejsca na koszykówkę. Jest zabawa na pierwszym miejscu. W 60% przypadków Ci młodzi perspektywiczni przestaja grać i się starać. Bo i po co skoro już zarobiłem miliony.

0

@Kamiloza91 Ostatnio Borek powiedział takie słowa, że ostatnimi czasy gra i to co się dzieje w reprezentacji (cały ten syf) sprawia, że spotkania kadry o pkt czy mecze towarzyskie staja się obojętne, nie ma tu żadnych emocji.
I ja należe właśnie do tej grupy obojętnych, Tak Nasza Reprezentacja kopaczy obrzydziła Mi ogladanie meczów. Bez charakteru, pazerności na wygrywanie, bez niczego. Często łapie się na tym, że bardziej kibicuje rywalom niż Naszym.

1

@takisobiektos Fox w formie to i SacTown bardzo grożne. Graja szybko i tak jak napisałeś przyjemnie się to oglada.

1

Probierz po meczu:
No co Ja Ci mam powiedzieć po takiej kopaninie?
Pierdoln... whisky i zapale cygaro bo co mi pozostało.

0

No dobra pokopali się po czole to co? czas podzielić premie
xD

1

Zabrakło intesywności LM , trawa była.... a nie czekaj to nie Barca Xaviego tylko Polska Probierza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?