fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Vuko i brawo Piast. Oby tylko Legia nie zesrała się na ŁKS-ie i wygrała.
1
@michal26 Tak jak chłopaki wyżej napisali trzeba szukać wolnych agentów na rynku. Na horyzoncie pojawia się rozbiórka Bulls i tam można wyrwać ciekawe nazwiska pytanie kluczowe jest takie czego w zamian będa chcieli Chicago i czy LaL będzie stać?
10
@blakkudium pozytywne odczucia i panuje optymizm? pachnie katastrofa dla Barcelony.
3
@Jakchcesz Baja: Co? 5mln i zapominamy?
Barca: Dobra wypożyczenie i jeszcze dopłacimy z 2mln
1
@Mow_mi_Douglas Tak jest jakiś stream na YT czy coś?
4
@AFA90 Nareszcie i ja to popieram i zrób z Nimi porzadek bo nie idzie już z Wami wszystkimi wytrzymać. ;D
8
@Kgorecki2500 @norbi77 Panowie chyba obaj nie zrozumieliście przekazu tej fotografii.
Zdjęcie robotników podnoszacych kilkutonowe klocki zrobili kosmici na pamiatkę tej wzniosłej chwili. Proste ;)
0
@Czajka90 I to się chwali ;)
1
@AFA90 Jest potencjał ;D
0
@Czajka90 Oczywiście,, że takie zwycięstwo nad plackiem Luton cieszy fanów Kanonierów. To zrozumiałe ;D
Ja nie jestem fanem piłki angielskiej natomiast trzymam mocno kciuki za Pepa ;)
3
No nie wytrzymam zaraz. Coś zrobił z ta maszynka!!!!!
2
@Bulbazaur17 Pięknie się to wszystko zmieniło ;D
1
@Adran360 Tego nikt nie przebije ;D
2
@Pawci023x Tak zwany "Rajd Św. Mikołaja". Natomiast ja uważam, że to nie jest jeszcze to na co wszyscy czekaja. To znaczy zrobimy jeszcze zjazd w dół pozbieramy troszkę pieniażków i dopiero wywózka leszczy do góry. ;)
1
Deebo Samuel - Bestia
Nie do zatrzymania chłop. 3 TD (3 bramki na język piłkarski) do tego ponad 130 yardów.
W meczu na szczycie 49 na miękko biora Eagles 42 - 19 ;D
I ta cisza na Lincoln Financial Field coś pięknego ;D
0
@Czajka90 Zobaczymy pod koniec sezonu kto się będzie cieszył ;D
4
@TR3YWAY Eeee raczej zesra się metr przed kiblem i zostanie w Mokrym Londynie.
2
Szkoda, że nie doliczył pół godziny. Dziady z Londynu jedne.
0
@Kazragore Oficjalnie:
Za kilka dni to się zmieni.
1
@Encore Oby KD i Słońca to wygrały. Mocno trzymam kciuki. ;)
22
Argentyno co ty robisz? - Dariusz "Szpak" Szpakowski
❤❤❤
1
@AmigoBlancos No co zrobisz? tak to bywa. Co do KD to informacja o tym czy zagra powinna się pojawić późnym wieczorem. ;)
1
@The Game 10 O kurde xD ale taka prawda ;D
1
@esem91 Człowieku kurw... tylko w instrybutor nie strzelaj człowieku, xD
I to jest Policja a nie jakieś podrabiańcy.
0
@Herato artur? ten brazylijski placek?
6
@The Game 10 ale jak może być bezpiecznie w kraju gdzie komendant główny Policji odpala granatnik w biurze. No pytam się jak ma być dobrze?
Przykład głupoty idzie z góry.
1
@thorin Ja dla pewności kupiłbym nowy komputer.
0
@AmigoBlancos Kurcze wiesz, że nie obstawiam nba tu pachnie bardzo wyrównanym spotkaniem. Indiana może rzucić te 117 pkt. ;)
2
JB - Człowiek w Masce
Dzisiaj musi być forma TOP
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@AmigoBlancos Indiana w ofensywie wyglada znakomicie. Boston zagra bez Krzyśka.
Kurcze stawiam na Celtics ❤❤❤