0

@BartqRKO @michal26 Dokładnie. Jeśli na stole pojawia się oferty od Celtics, Bucks, T-Wolves czy 76 czyli od contenderów i pojawi się oferta od Lakers którzy bija się o Play iny to z całym szacunkiem @michal26 ale wybór jest oczywisty. Wizja pierścienia/tytułu robi swoje. No chyba, że Caruso jest bardzo w Lakers zakochany ;D
Tu o LaVina będa również walczyły 76 czyli zespół wyżej od LaL. No zobaczymy co się wydarzy. ;)

0

@michal26 No wszystko fajnie itd tylko jest jeden problem. Nie wiemy co chca zrobić Bulls. Czy rozbiora skład i pójda w głęboka przebudowę czy jak ma to miejsce teraz pozbęda się LaVina i wyciagna z rynku ciekawego grajka do rotacji i spróbuja coś ugrać. To raz dwa już o tym z Toba pisałem i powtórzę, że Lakers nie maja czym handlować. Caruso to łakomy kasek i pół ligi się na niego szykuje nawet Boston będzie chciał powalczyć o Niego. Także to co napisałeś LaVine + Caruso to bardzo bardzo optymistyczny scenariusz, który moim zdaniem się nie zrealizuje.

9

Celtics łatwo
Kończymy wycieczkę po Kalifornii z bilansem 3-1 (a powinno być 4-0 tak tak Stefan ukradł Nam ten jeden mecz) wracamy do Bostonu.
JB i jego taniec zwycięstwa
#BleedGreen
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


0

@michal26 No dobry meczyk tylko mam nadzieję, że Celtics się nie zesraja.

1

@FcPortoFan1999 Człowiek się przyzwyczaił teraz faktycznie Crypto arena :)

1

@michal26 @Encore W tym ustawieniu;
Pan White, Tatum, Brown, Krzysiek, Jrue Celtics w tym sezonie sa 14-1.

2

Szybki run 12-0 i cisza w Staples Center. I ja to bardzo lubię ;D
Let's go Celtics!!!!

2

@kamil295 Beat La!!!!! Jedziemy z Nimi ;)
@michal26 Wynik nie odzwierciedla tego co może się wydarzyć. Możemy prowadzić spokojnie + 20 a w końcówce rezerwowi moga stracić przewagę. Wiesz jak jest w nba. Podobnie ja Ty uważam, że jedna z drużyn wejdzie mocno a pod koniec meczu mocno spuchna. Oby to Celtics wytrzymali i wygrali. :)
@MarioVeB! Bucks sa bardzo grożni. Nie można ich lekceważyć. Natomiast dzisiaj to pojedynek La- Celtics rozgrzewa wszystkich. ;)

1

@takisobiektos @michal26 @Encore Dzisiaj na miękko bierzemy te placuszki z Kalifornii ;D
Celtics łatwo 118-113 ;)

0

@takisobiektos Durant już płacze? ;D

9

Jeszcze godzinka....
El Clasico NBa. Największa rywalizacjia w historii
Lakers - Boston Celtics
Celtics dzisiaj na galowo:
Pan White, Brown, Tatum, Krzysiek, Jrue
Let's Go Celtics!!!!

/photo/1

0

@Barcasub Warto to zobaczyć nawet na stremie. Hala w La bedzie wypełniona po brzegi. Bedzie dobre widowisko. ;)

3

@PatrykBarca Co z Teściem się nie napijesz? ;D
Święta także wypić można. Wszystko jest dla ludzi.... ale z umiarem. ;)
Spokojnych Świat. ;)

0

@Barcasub Robimy Was dzisiaj na miękko ;D
Połamańce z La. ;D

1

Święta, Święta i po Świętach... dajcie spokój

16

Bez względu na podziały narodowościowe, klubowe, etniczne, językowe, kulturowe, gospodarcze czy polityczne. Wszystkim użytkownikom La Bambli życzę zdrowych, spokojnych Świat Bożego Narodzenia.
Wesołych Świat!!!!

2

@Comentateiro @Pawci023x Jeśli zdrówko dopisze to będziemy mocni. Na Wschodzie Celtics, Bucks- ida teraz bardzo mocno i 76. Top 3 na Wschodzie. Zobaczymy co będzie dalej. ;)

1

W całej swojej karierze Broda był 19-9 przeciwko Celtics
Dzisiaj jest już 19-10. Boston łatwo bierze mecz z Clippers 145-108.
Teraz czas zlać Lakers i kończymy wycieczkę po Kalifornii. ;D
Let's Go Celtics!!!
❤❤❤
https://x.com/celtics/status/1738697515359150498/photo/1

2

Cicha noc, Święta noc...

1

@takisobiektos Na miękko ;D

1

@kamil295 Oby tak do końca ;)

2

Tatum zamiata


0

@takisobiektos Zgasimy go dzisiaj jak peta ;D

1

Celtics grilluja ;D

1

@takisobiektos Oczywiście ;D
Celtics biora to dzisiaj ;)

0

@michal26 Ja korzystam ze streamów więc nie pomogę ;)

0

@michal26 Przykro mi ja nie posiadam.

0

Za rzadów pisdu te 3mld na tvpis podpisałby choćby w nocy. ;)

0

@TR3YWAY Ja bez alko, ale w domku u rodziców tradycyjne chlanie w Poniedziałek. ;)

15

@Bocheno1 I dobrze zrobiłeś. Wiem jak bardzo Cię korciło, ale wolny czas gwiazd to coś świętego. Brawo za postawę. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?