1

@zadafcb I cyk mamy autostradę do finału NBa. ;D
Z Dociem zawsze Nam się dobrze grało ;D

4

@zadafcb Tam podobno grube kwasy były w szatni Bucks między liderami zespołu a trenerem.

5

andrzej Dudeł pięknie się zaorał. Mówiac szczerze to ze świeca szukać drugiego takiego prezydenta.
xD

4

@Rust_Cohle Dylemat?
Wstajesz o 3-30 i niszczysz młodego. Tu się nie ma nad czym zastanawiać.
Taka okazja może szybko się nie powtórzyć. ;)

7

@zadafcb Bills.... jakie to sa przegrywy to nie mam słów. Po raz kolejny przegrywaja z Patrykiem. McDermott jest 5-6 w Playoffs. Masz Josha allena na rozegraniu i grasz taka srakę. No jak to wyglada? ;D
I wracamy do Patryczka naszego. Coś czuje, że Ravens się mocno zesraja i nie wytrzymaja presji a trener Reid poraz kolejny pokaże jak się prowadzi drużynę po kolejny SB. Podobna sytuacja ma się z 49. Zagrali bardzo słabo majac taka ofensywę to powinni zmieść z planszy rywala a tymczasem męczyli się mocno.
Na Chiefs nigdy nie postawię ;D Moje typy:
Ravens - kurła no musicie i 49 też musicie. ;D

2

Jaylen Brown wyjaśnia Doncicia.
ale co Brown go tu porobił i Kostki połamane ;D
Celtics łatwo.


4

Jesteśmy dziadami

0

Moim zdaniem sedzia powinien doliczyć tyle aby wrzutki trafiły i wygrały. I to by było sprawiedliwe.
11 minut? a nie lepiej 45 minut?

3

@zadafcb Lamar wytrzymał ciśnienie. Za tydzień zapowiada sie wielka batalia o miejsce w SuperBowl. ;)

3

Ravens w obronie bardzo agresywnie. Oby tak dalej ;D

0

@Arden Kacapy to stan umysłu.

0

@pepo_barcarzadzi Jestem niewinny i krystalicznie czysty. Nic na mnie nie macie.

0

@MarioVeB! Murzynka?
Tylko sernik z rodzynkami. Mój ulubiony. Mniam mniam

1

@misterio Sportowcy nie pija

0

Szklana pogoda
Szyby niebieskie do telewizorów
Szklana pogoda
Szklanka naciąga bez humoru
Szklana pogoda

4

@gumaz Dzwonię po Lucka @Luciano99 @Deviler @Kessie i ekipę z Warsztatu. Sam rozkładam krzesełko, popcorn i przyglądam się jak ekipa rozkłada te dwie miernoty madryckie na czynniki pierwsze.

0

@rayqi Watpię w to.

0

@Encore O jej ale co porobił wrzutki.... Cudna akcja ;D

0

@Katalończyk 99 I to jest ten impuls. Teraz każdy mecz jak finał. ;)

4

Co Wy żeście porobili z ta strona? dlaczego moje komentarze sa przezroczyste?
Kur..a człowiek z psem wyszedł na chwilę dosłownie i już. Porobili stronę.
I tak właśnie jest zostawić Was na chwilę samych.
No nie wytrzymie zaraz. Coś zrobił z ta maszynka?

0

No i pięknie. Idealnie właczyłem na 4-2 dla atletico. I fajnie i teraz na spokojnie można sobie śledzić Puchar króla. Somsiad odpadł to można się cieszyć ;D

1

@Derean @MateuszGotowka99 Spokojnie Ja wszystko kontroluje, Miało wygrać atleti? i wygrało. ;D

1

@AdrianFCB10 Bo antek jest idealnie skrojony pod taktykę Cholo, który umie go doskonale wykorzystać. I to widać i nie kopie się po czole jak w Barcelonie.

8

Uwaga właczyłem sobie te derby madrytu. Nie dziękujcie.

0

Kurła chyba chomiki się przegrzały xD

1

@FcPortoFan1999 ale się porobiło ;D

0

Oddajcie Nam Gorace!!!
Co Wy robicie?
xD

1

Jesteśmy Dziadami

2

Broda vs Bol Bol
I ten wzrok Brodacza: Patrz i ucz się dzieciaku ;D
https://www.tiktok.com/@jnglert/video/7320331761915792686?is_from_webapp=1&sender_device=pc

0

@Rewolucja123 Zeby się dobrze gotowało - Nirvana ;D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?