1

@Czarny_ck Xavi: Cierpieliśmy i byliśmy lepsi

0

Dzisiaj Henryk Kejn zdobył swoja 24 bramkę w Bundeslidze. W następnej kolejce prawdziwy hit i starcie Leverkusen vs Baja

2

@takisobiektos MVP sezonu.

1

@Rewolucja123 No dokładnie tu się musi zmienić wszystko, żeby takich trenerów jak Klopp przyciągnąć a jak na razie to się wszyscy z Nas śmieja.

3

@Fcbsoci1980 Dopóki nie staniemy na nogi w kwestii finansowej i zarzadzania to żadne Kloppy, Smudy czy inne Guardiole tu nie przyjda. Stary my sćiagamy zawodników za DaRMO. Tu sa problemy z rejestracja zawodników. Żeby zbudować poważna drużyne to potrzeba kasy a My jej nie mamy.

0

@MichalZZZ Kurcze ale widzisz jak pozamykasz dzieciakom internet to zaczna Cię postrzegać jak Tyrana, który wszystko wie najlepiej a w dupie był i gunwo widział. Nie tędy droga technologia poszła do przodu i jest nieodzownym elementem Naszego życia. Zamiast stawiać barykady nalezy dzieciaki uczyć myślenia, doszukiwania sie pewnych prawd. Zbierania matreiałów itd a nie szukać gotowych rozwiazań po necie. ;)

5

@PatrychoO Pumy zajebiste sa.

1

@HighestInTheRoom
Popcorn mam gotowy ;D

2

@MESSIah16 @michal26 Embiida to już można wypisac z tej listy bo nie zdobędzie wymaganej liczby meczów w sezonie. Joker bierze MVP

3

@kynio302 Ręce opadają co się z tymi ludźmi dzieje. Brak słów.

1

@lajcior Może spróbuj z kimś porozmawiać nie poddawaj się. Ja wiem, że łatwo jest dawać takie rady w internecie, ale nie warto rezygnować z życia.
@MesQueUnClub_87 Otóż to pięknie napisane.

0

@tomek8756 #PiekłoKobiet

1

@takisobiektos Jesteśmy dziadami.
Tak wyglada radosna koszykówka Mazzulli.

3

Bergvall w Hotspur? a przecież był taki optymizm w Barcelonie
Dajcie spokój co się z tym światem porobiło.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

No tak nie może być
Sędziowie z czystej przyzwoitości powinni wymyśleć jakiegoś karnego dla czarnego męczennika, który dzisiaj próbuje, próbuje i nic nie chce wpaść. Pomóżcie mu koniecznie bo będzie płakał w drodze do domu.

2

Tu nie ma nad czym dyskutować ;D

/photo/1

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xavi: Cierpieliśmy

0

1

@LM10GOAT Ten dziad nie prawa grać w Barcelonie.

2

@Firestone Ci w białych to wypisz wymaluj Barcelona Xaviego. Zagubieni jak dzieci we mgle.

2

@Mario96w albo zbyt dosadnie wział ten tekst do siebie no ale co zrobisz? idiotów na tym świecie nie brakuje.

2

@Arys Tusk raczej punktuje nieudolność w zarzadzaniu Orlenem za czasów pisu a nie Orlen jako firmę/podmiot. Tu trzeba jasno rozgraniczyć te dwie kwestie.

0

@Encore #2 JT ❤❤❤
#BleedGreen

0

@Forsyth Na poczatku roku trejder, którego obserwuje (już od dłuższego czasu) napisał, że rok 2024 przez "Grubasków" będzie rozgrywany pod globalny konflikt zbrojny. Skupuja surowce i inne aktywa. To w ramach ciekawostki.
*Grubasy czyli największe podmioty/trajderzy na rynkach finvnsowych.

2

@takisobiektos antek jest gwiazda ligi jest twarza tej ligi, ale zasady obowiazuja każdego bez wyjatków. I Pasiaki powinny zwrócić uwagę na te wzdychanie na linii antka. Bo to już irytujace się robi. zamiast rzuca to ten wzdycha 10-12 sekund i mam nadzieję, że te gwizdki będa częściej.
Brawo Joker patologię trzeba eliminować. ;D

1

@osa91 Brzmi jak spot wyborczy Kamińskiego i Wasika ;D

4

@zadafcb Jak przegrać wygrany mecz? Wystarczy zapytać Trenera Campbella.
Pisałem to przed PO, że Dan nie rozumie kiedy zagrać bezpiecznie a kiedy zaryzykować. W regularnym przez te jego agresywne granie przegrał chyba 2 mecze. Co się dzieje w meczu o wejsćie do SB? Dan popełnia dokładnie te same błędy. Lions w I połowie i kilka minut II połowy zamiatali cienkie jak sik pajaka 49.
Połowa 3 qw Lions sa na 28 yardzie przed End Zone na tablicy wynik 24-10 i 4 próba i co robi Campbell? zamiast spokojnie pozwolić kickerowi zarobić pare groszy i celnie podwyższyć za 3 wymyśla atak po którym jest niecelne podanie. I co się dalej dzieje?
Purdy rzuca niesamowite piłkę TD i Lions się posypali. Brawo dla 49 za walke do końca, ale jeśli tak zagraja z Chiefs to nie bedzie czego zbierać z Purdego i 49. ;D

2

@kamil295 Lamar nie wytrzymał ciśnienia i to by było chyba na tyle. INT Chiefs. aj szkoda strzepić ryja

5

Matko kochana Ravens.... to jest aż niemożliwe. Co tu się dzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?