fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mega podoba mi sie gra Samuraja. Walczy o każda piłkę. Brawo Japończyku.
0
ale co marnujemy to jest niepojęte
0
Na stojąco ciężko jest wygrać. Brawo Panowie.
0
@Transu96 No niby tak, ale alvis też zapomniał rozumu. Idzie za Nim napalona babeczka On znany piłkarz znana persona ida współnie do kibelka co tu może pójść nie tak?
Przecież tu chuje... wali na kilometr. Ta niunia miała konkretny plan i go zrealizowała.
0
@IronSanHybrid Był Kołodziejczak? jesli tak to jak wypadł?
2
@AFA Czyli fotka za 2 stówki? Dziekuje Ci Panie za Mój rower. Od dzisiaj będę go bardziej doceniał. ;)
0
@arasz1819 Sytuacja w której bez jajeczne Napoli strzela bramkę na 1-1 i co się dzieje?
To czego Barcelona nie ma, nie umie, nie potrafi z Czawim na ławce czyli łapiemy wiatr i kolejnymi akcjami niszczymy/dobijamy przeciwnika. Napoli po bramce na 1-1 jak tsunami nieporadne bo nieporadnie ale ida mocno do przodu. Barcelona prowadzi i cyk chowamy sie i może się uda nie przegrać.
I to jest ten mental a właściwie jego brak.
1
@Arden Pan Trener no przynajmniej umie się bawić. Xavi po takim meczu opowiadałby farmazony, że cierpieli i od teraz każdy mecz jak finał a i jeszcze ta trawa no chyba ciut za długa.
7
@abram3k Pan Kowal? dla mnie TOP
2
@DonCarletto @Rewolucja123 @tbas Ja napisałem to w przerwie meczu, ze spotkały się dwie najsłabsze ekipy w tym turnieju. I to było widać na boisku.
20
Ta Wasza fasynacja tym dzisiejsym meczem pokazuje, że jesteśmy bardzo słabi skoro cieszymy się z wyniku 1-1 z rozbita ekipa Napoli, której nic nie idzie i w Serie a i w LM a która prowadził trener z łapanki.
0
@Hawajczyk Stary My graliśmy przeciwko rozbitej drużnie Napoli która gra gorzej od Barcelony z trenerem z łapanki, który trenował ich ile 2 dni? I Ty się cieszysz, że My nie zrobiliśmy głupich błędów? I Oni robia z Nami 1-1 i Ty uważasz, że zagraliś,y dobry mecz gdzie Napoli miało pół sytuacji w meczu?
2
No cóż pierwsze refleksje odnośnie tego spotkania LM to jedna wielka kopanina i długimi fragmentami kopiuj/wklej mecz 1 Ligi Polskiej a nie starcie ekip w najlepszej Lidze świata.
To już wiele mówi o poziomie tego widowiska a przed Nami równie pasjonujacy rewanż.
0
Kurcze anulujmy ten mecz bo jeszcze przegramy!!
6
Już odchodząc od tego meczu to powiem Wam, że mega podoba mi sie energia Kanselo po każdej zdobytej bramce. No chłop jest tak nabuzowany i widać, że bardzo chce wygrywać. Mega to szanuje.
Szkoda tylko, że reszta chłopaków ma mocno wyjebane na to.
0
Dobra Czawi chyba idzie all in. Placek Rafinia sie rozgrzewa. Zaraz bedzie Joga Bonito.
xD
1
Jedyne co Nam sprawnie wychodzi to straszenie gołębi tymi strzałami w trybuny xD
5
Kopanina. 2-3 podania i strata. Widać, że graja 2 najsłabsze ekipy w tym turnieju.
No Orliku tempo grania jest 2 x szybsze
W Muminkach jest więcej akcji niż w tym meczu
2
@Michu94 Messi - Złoty a skromny
1
@Kgorecki2500 I niech Moc będzie z Nami ;)
4
@tristan87 @VegetaPolska No nie miał łatwego. Wierzę w to, że Bóg wynagrodzi mu Jego Cierpeinie.
13
"Leczę się, jestem na chemii, włosy już mi odrosły. Żyję, z tym że był rak, teraz nie ma, ale nie wiadomo, czy znowu nie wróci. Do operacji się nie nadawał. Ciężko mam. Ciekawe, kiedy zrzucę w końcu ten krzyż, już należałoby mi się trochę spokoju."
Tomek Komenda
Czas odpocząć.
13
@macio_944 Jestem przekonany, że tego typu praktyki sa stosowane przez wszystkie opcje polityczne - bo to brudna gra jest. Tusk i KO dało się złapać i wielka Drama się zrobiła a prawda jest taka, że wszyscy się w to bawia. Cos jak afera korupcyjna z Juve. Wszyscy byli umoczeni, ale tylko Juve za to zapłaciło.
8
@Stoiczkow Gdybym miał wybierać to jednak postawiłbym na Flika. Doświadczenie ogromne Baja + Kadra do tego wygrał trochę w tej piłce. I takiego gościa potrzebujemy, w tych bardzo trudnych czasach żeby to wszystko poukładał.
De Zerbi? to melodia przyszłości problem w tym, że fajnie się bawi w tym Brajton gdzie nie ma presji wygramy to wygramy przegramy to przegramy.
7
@Mario96w Ja nie mam Savicia ;D
0
@Miszcz Textu FCB
;D
1
@13th Wypraszam sobie takie insynuacje ;D
0
@partymaker Co to za argument, że rozgrywki sa zamknięte? mnie interesuje przejrzystość finansowa klubu. Konkretnie struktura płacowa, która powinna być jawna dla wszystkich. Klub to również firma. Tu nie powinno być takiego Ciemnogrodu. W Uesej nikt z tym nie ma problemu. Organizacje w stanach to potężne maszyny finansowe podobnie jest w piłce.
1
@Forsyth Oczywiście, że to powinna być norma. Przeciez piłkarz jest osoba publiczna - twarza organizacji. W NBa nikt się nie kryje i każdy kibic może sobie spokojnie zobaczyć kto i za ile gra w w klubie. Zero stresu a w piłce zawsze sa jakies problemy. Nie rozumiem tego.
0
@MateS Czyli wypisz wymaluj Ja podczas meczów Barcelony Czawiego.