fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO Oby tylko zdrówko dopisało i będzie dobrze. ;)
2
Celtics zmietli z planszy gwiazdeczki z Dallas 138-110.
Ostatnie 10 spotkań Celtów w lidze to bilans 10-0.
Przed Wami Jaylen Brown ;D
https://x.com/i/status/1763766756030423244
0
@JohnnySilverhand
To nic innego jak (kwas deoksyrybonukleinowy) DNa to cząsteczki znajdujące się w każdym organizmie żywym, będące jego podstawowym materiałem genetycznym.
Biologii nie miałeś?
1
@doc Precz na chwilę z tym DNa. #TeamFlik
1
@Kgorecki2500 Dokładnie i tu się nie ma nad czym zastanawiać ;)
2
@TR3YWAY I ja sie nie dziwie no ile można znosić te obsceniczne wycieranie pieroga z Hiszpanami? to i tak długo wytrzymał
1
@Janas11224 Przypadek? nie sadzę.
14
@Stoiczkow To nie powinno dziwić przecież to zwykły kacap a to, że walczył z putlerem nie oznacza, że kocha Polskę i Polaków.
4
@shahman Ten kraj jest tak głęboko przesiąknięty patologia, że to już chyba nikogo nie rusza.
a co do tego wzruszajacego listu to sa zwykli "Flipperzy". Czyli grupy kupujace za małe pieniadze stare domy i remontuja je za niewielkie pieniadze często kosztem słabych materiałów i sprzedaja drożej oszukujac potencjalnych nabywców.
1
@Popitek12 Jesli chodzi o Gortata to był (jak na Nasze polskie możliwości) absolutnie graczem dobrym w 6 stopniowej skali. Powiedziałbym, że w 100% wykorzystał swój czas i możliowści/umiejętności.
11
@Barcanajlepszyteam Moim zdaniem to za bardzo się tym podniecacie i szukacie sensacji na siłę. Bo tu ewidentnie chodzi o to drugie. Czyli przypominanie, że kacapy sa zdolne do wszystkiego. I ja popieram to, ze trzebv zrobić wszystko aby Ukraina biła sie do końca a najlepiej zniszczyła putlera.
0
@maroon jak tak patrzę sobie na zwiastuny to muzyka i zdjęcia robia mega robotę. Do tego znakomity Hiroyuki Sanada i już w ciemno zakładam, że to będzie genialna przygoda. @norbi77 już chyba ogladał więc pewnie powie coś więcej. ;)
Shogun z Chamberlanem to było kawał produkcji siedziało się i ogladało z otwarta buzia. Wierzę, że nowa odsłona również będzie warta poświeconego czasu.
1
@maroon Jest nowa produkcja Shoguna ;)
1
@shahman #PiekłoKobiet
2
@gumaz Kebab na cienkim z kurczaczkiem sosik łagodny. Możecie już nie pisać. Gdzie mam odebrać nagrodę?
1
@Kgorecki2500 Ja nie widzę problemu. Najpierw obejrzę z napisami a następnie z Dubbingiem. ;)
4
@LM10GOAT Pomyślałbym sobie w duchu:
Ludzie maja gorzej
0
@Roobo Kurcze tylko ten Czawi na trenerze. No ale nie można mieć wszystkiego. Po Triplete!!!!
1
Dementuje te wszystkie plotki o Haalandzie to ja byłem ta restauracja. I nie było nic. Haalanda w Barcelonie wymyśliliście Wy dziennikarze.
Także przestańcie fantazjować.
9
Jak jeden mecz z plackami z getafe może odmienić obraz trenera w Barcelonie. Dajcie spokój. Parodia
2
@MichuZ44 Lewandowski w takiej akcji 3 razy by się potknął i podał rywalowi do kontry.
Suarez? najlepsza 9 w historii Barcy. ❤❤❤
4
Cleveland i spotkanie Cavs vs Mavs
Na zegarze 02,6 do końca Mavs prowadza 119-118 i....
Potężny potężny Game Winner Maxa Strusa. Zwodnicy Mavs łapali się za głowy jak to wpadło ;D
Cavs to biora ;D
1
@bartas97 a ja uważam, że przy tylu kontuzjach Szwagier poradził sobie bardzo dobrze. W Europie bardzo solidnie gdzie niewiele zabrakło do Wiosennych bojów a i w lidze przy tylu problemach nadal liczy się w walce o tytuł.
1
@FcPortoFan1999 Znakomita wiadomość. Im dłużej tym lepiej.
0
Haaland? Pan Piłkarz
Rudy De Bruyne? Pan Piłkarz asystent
1
@Kgorecki2500
1. Chyba jednak Zemsta Sithów i pojedynek Obi z anakinem no robi robotę ;)
2. andor
3. I teraz nie wiem czy można to zaliczyć ale Zielonoskóry gatunek czyli - Yoda
4.Mistrz Yoda - mądrość i ten spokój najlepsza postać w całym Uniwersum
2
@derlysy1979 Tylko Pogoń
0
@mcsarna Półfinał LM z Czawim? z taka gra jak w Neapolu to w ćwierćfinale dostajemy grubo na pysk.
1
@Davvd I to była Barcelona. Proszę Pana to był samograj. Wszyscy się bali Katalońskiej Maszyny jak Daglas poszedł prawa strona Proszę Pana to był taki wiatr, że dajcie spokój a dzisiaj?
No żeby Granady u siebie nie pokonać? Kiedyś to była Barca nie to co teraz.
1
@Kgorecki2500 Nie jestem do końca przekonany czy Prezydent powinien opowiadać takie rzeczy przed kamerami. kacapy nie śpia i słuchaja.