0

@BartqRKO Oby tylko zdrówko dopisało i będzie dobrze. ;)

2

Celtics zmietli z planszy gwiazdeczki z Dallas 138-110.
Ostatnie 10 spotkań Celtów w lidze to bilans 10-0.
Przed Wami Jaylen Brown ;D
https://x.com/i/status/1763766756030423244

0

@JohnnySilverhand
To nic innego jak (kwas deoksyrybonukleinowy) DNa to cząsteczki znajdujące się w każdym organizmie żywym, będące jego podstawowym materiałem genetycznym.
Biologii nie miałeś?

1

@doc Precz na chwilę z tym DNa. #TeamFlik

1

@Kgorecki2500 Dokładnie i tu się nie ma nad czym zastanawiać ;)

2

@TR3YWAY I ja sie nie dziwie no ile można znosić te obsceniczne wycieranie pieroga z Hiszpanami? to i tak długo wytrzymał

1

@Janas11224 Przypadek? nie sadzę.

14

@Stoiczkow To nie powinno dziwić przecież to zwykły kacap a to, że walczył z putlerem nie oznacza, że kocha Polskę i Polaków.

4

@shahman Ten kraj jest tak głęboko przesiąknięty patologia, że to już chyba nikogo nie rusza.
a co do tego wzruszajacego listu to sa zwykli "Flipperzy". Czyli grupy kupujace za małe pieniadze stare domy i remontuja je za niewielkie pieniadze często kosztem słabych materiałów i sprzedaja drożej oszukujac potencjalnych nabywców.

1

@Popitek12 Jesli chodzi o Gortata to był (jak na Nasze polskie możliwości) absolutnie graczem dobrym w 6 stopniowej skali. Powiedziałbym, że w 100% wykorzystał swój czas i możliowści/umiejętności.

11

@Barcanajlepszyteam Moim zdaniem to za bardzo się tym podniecacie i szukacie sensacji na siłę. Bo tu ewidentnie chodzi o to drugie. Czyli przypominanie, że kacapy sa zdolne do wszystkiego. I ja popieram to, ze trzebv zrobić wszystko aby Ukraina biła sie do końca a najlepiej zniszczyła putlera.

0

@maroon jak tak patrzę sobie na zwiastuny to muzyka i zdjęcia robia mega robotę. Do tego znakomity Hiroyuki Sanada i już w ciemno zakładam, że to będzie genialna przygoda. @norbi77 już chyba ogladał więc pewnie powie coś więcej. ;)
Shogun z Chamberlanem to było kawał produkcji siedziało się i ogladało z otwarta buzia. Wierzę, że nowa odsłona również będzie warta poświeconego czasu.

1

@maroon Jest nowa produkcja Shoguna ;)

1

@shahman #PiekłoKobiet

2

@gumaz Kebab na cienkim z kurczaczkiem sosik łagodny. Możecie już nie pisać. Gdzie mam odebrać nagrodę?

1

@Kgorecki2500 Ja nie widzę problemu. Najpierw obejrzę z napisami a następnie z Dubbingiem. ;)

4

@LM10GOAT Pomyślałbym sobie w duchu:
Ludzie maja gorzej

0

@Roobo Kurcze tylko ten Czawi na trenerze. No ale nie można mieć wszystkiego. Po Triplete!!!!

1

Dementuje te wszystkie plotki o Haalandzie to ja byłem ta restauracja. I nie było nic. Haalanda w Barcelonie wymyśliliście Wy dziennikarze.
Także przestańcie fantazjować.

9

Jak jeden mecz z plackami z getafe może odmienić obraz trenera w Barcelonie. Dajcie spokój. Parodia

2

@MichuZ44 Lewandowski w takiej akcji 3 razy by się potknął i podał rywalowi do kontry.
Suarez? najlepsza 9 w historii Barcy. ❤❤❤

4

Cleveland i spotkanie Cavs vs Mavs
Na zegarze 02,6 do końca Mavs prowadza 119-118 i....
Potężny potężny Game Winner Maxa Strusa. Zwodnicy Mavs łapali się za głowy jak to wpadło ;D
Cavs to biora ;D


1

@bartas97 a ja uważam, że przy tylu kontuzjach Szwagier poradził sobie bardzo dobrze. W Europie bardzo solidnie gdzie niewiele zabrakło do Wiosennych bojów a i w lidze przy tylu problemach nadal liczy się w walce o tytuł.

1

@FcPortoFan1999 Znakomita wiadomość. Im dłużej tym lepiej.

0

Haaland? Pan Piłkarz
Rudy De Bruyne? Pan Piłkarz asystent

1

@Kgorecki2500
1. Chyba jednak Zemsta Sithów i pojedynek Obi z anakinem no robi robotę ;)
2. andor
3. I teraz nie wiem czy można to zaliczyć ale Zielonoskóry gatunek czyli - Yoda
4.Mistrz Yoda - mądrość i ten spokój najlepsza postać w całym Uniwersum

2

@derlysy1979 Tylko Pogoń

0

@mcsarna Półfinał LM z Czawim? z taka gra jak w Neapolu to w ćwierćfinale dostajemy grubo na pysk.

1

@Davvd I to była Barcelona. Proszę Pana to był samograj. Wszyscy się bali Katalońskiej Maszyny jak Daglas poszedł prawa strona Proszę Pana to był taki wiatr, że dajcie spokój a dzisiaj?
No żeby Granady u siebie nie pokonać? Kiedyś to była Barca nie to co teraz.

1

@Kgorecki2500 Nie jestem do końca przekonany czy Prezydent powinien opowiadać takie rzeczy przed kamerami. kacapy nie śpia i słuchaja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?