fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Emhyr To nie defetyzm tylko realne ocenianie szans. Proste ja nie żyję marzeniami, ze nagle staniemy si e postrachem wielkich skoro My Granady nie potrafimy ograć u siebie a i z Napoli były problemy. Powiem więcej wszystkie zespoły marza aby trafić na potężna Barcelonę .
1
@Borneo Szanuje, ale ja jestem innego zdania. ;)
My się kopiemy po jajach. Po gongu Napoli na 1-2 sraka była w gaciach, wybijanki i jeden wielki chaos. Tak wyglada Barcelona w tej chwili. Nam się udało i nic więcej.
2
@Zoker Jedziemy po Triplete!!!
Maszyna Czawiego ruszyła
15
@tbas a Czawi na którego pluje 3/4 La Bambli okazuje się trenerem Wszechczasów.
Dajcie spokój jak jednen mecz może odmienić oblicze tej ... strony. xD
41
Ledwo ograliśmy słabiutkie Napoli a niektórzy finały LM już rozpisuja. xD
1
@kuz Tu nie ma nad czym dyskutować. Beze mnie nie ma Barcy. ;D
0
Takimi meczami to... Czawi zostaje na przyszły sezon. xD
1
@Jakchcesz I tak się robi hajs. Gratulacje!!!!
1
Wszedł Roberto i zaczeła się gra przypadek? Nie sadzę
0
@Sewren122 @Culer9002
Spokojnie byczku ja nad wszystkim panuje ;D
Bedzie dobrze ;D
1
ale srake gramy kurwa mać bez jaj
0
Wchodzi Roberto no to teraz ich dojedziemy. Koniec z Napoli
1
@dominox1998 Proste byczku ;D
0
Dla mnie karny dla Napoli
Tu nie ma nad czym dyskutować
1
Kapitalne pierwsze 25 minut a póżniej z akcji na akcję coraz gorzej tak jakby powietrze/adrenalina zeszła i zaczeło się stare granie.
1
Czawi czy można tak grać co mecz szybko i do przodu bez zbędnego klepania?
No można.
0
@KrynioBlancos Kibicuje wrzutkom?
No i już mi się nie podobasz kolego.
5
@Jakchcesz I takie analizy to ja szanuje. ;)
6
@Mario96w I tego scenariusza obawiam się najbardziej
0
@LaLigaPD No sa plusy dodatnie i plusy ujemne tej sytuacji. Z punktu widzenia Nas kibiców Barcelony - nie złapie kontuzji w meczu kadry.
1
@Jakchcesz Jaka Barcelona taki Mekambe ;D
1
@Faro Byłem młodym dzieciakiem kiedy ugryzł mnie pies somsiada. Uryzł mnie w palec (dłoń) tak, że widziałem swoja kość. To była dla mnie ogromna trauma. Szpital seria zastrzyków. Od tego czasu na widok psa (szczególnie biegajaceo po ulicy bez właściciela, smyczy i kagańca) panika i strach.
To wszystko się zmieniło gdy mój brat przyniósł do domu małego szczeniaka. Moja niechęć do tego stworzenia była ogromna. Unikałem go jak ognia. Ten mały potwór każdego dnia przychodził do mnie, tulił sie, łasił i... teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego. Mój ukochany i najlepszy przyjaciel. ❤❤❤
27
Cała La Bambla przed meczem Barcelony z Napoli xD
0
@tomek8756
Biednemu zawsze wiatr w oczy....
Na kompie ;)
0
@Murazor No i smaka narobił no ;D
1
Kur,... Twittera popsuliście bo wyświetla mi się tylko
"The media could not be played."
I teraz pudła Mentala nie mogę zobaczyć.
0
@Barcanajlepszyteam akurat w szczekanie polityków to ja najmniej wierzę. Bo dzisiaj mówia, że NIE a za miesiac dwa powiedza, że wejście wojsk do Ukrainy to jedyny sposób.
@domin682 No właśnie.
3
@Arden Ja mam tylko nadzieję, że zrobia DEaL, który będzie dla Polski i dla Naszego bezpieczeństwa najlepszy bo to MY w tej części Europy jesteśmy najbardziej narażeni.
i mam ogromna nadzieję, że obaj Panowie nie sprzedadzą Polski za paczkę fajek.
1
@Barcasub
22 - Top Gun 2, Batman, Wszystko wszędzie naraz, Elvis
23 - Spider man - 2 animacja, Oppenhaimer, Godzilla minus One, Strażnicy Galaktyki 3, John Wick 4
3
@FcPortoFan1999 @Ojciec5tkidzieci Spadek formy ma każdy zawodnik natomiast Portugalczyk jest Kapitanem i to On powinien dawać przykład walka, zaangażowaniem itd. Natomiast jak patrzę na Niego to więcej jest machania łapami czy obrażania niż samej gry. O jego zachowaniu nie wspomnę bo takie rzeczy zupełnie nie pomagaja.
I tak jak słusznie zauważyłeś nie ma magii u największych graczy tej ligi to Wdowiki przejmuja pałeczkę ;)