fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Ten pierwszy przy takim wzroście ma taka łatwośc w rzutach za 3, że głowa mała. WOW
1
@D10SLEO Janusze biznesu.
0
@Rust_Cohle Co Ci ludzie nie wymyśla to dajcie spokój
PS: Halynka chcesz gładkich murzynów? za 100 zł. Jakaś likwidacja bedzie to bierz i nie marudź, że o Ciebie nie dbam.
1
@Ricc absolutnie tak jeśli była by taka możliwość.
2
@Joe_Barbaro Nie wiem czy to się liczy, ale kupiłem kiedyś słoik ogórków korniszonów i po otwarciu na wierzchu pływał martwy pajak.
3
Ostatni Taniec dwóch największych kozaków ostatnich lat.
Pep o Kloppie:
"To największy rywal w całej mojej trenerskiej karierze."
0
@Kgorecki2500 a co to za Pokemony?
1
@!34RC3!_0N4 ale to też nie jest tak, że La Masia bedzie co sezon produkować gwiazdy do pierwszego składu bo tak nie było, nie jest i nie będzie. Warto korzystać ze szkółki jako formy uzupełnienia składu. I nic więcej.
0
@tomek8756 Nienawidze śierściuchów więc odp jest tylko jedna. Konsolka ;)
1
Jamal kontuzja i już po Barcelonie tyle Nas dzwigał chłopak. Oby to nic poważnego.
17
Nur Lewego jak Mentala w prime. xD
Dwa delfiny xD
2
@NeroTFP1 Lewandowski za chwilę wpadnie w chorobę alkoholowa. Iga bije go na głowe we wszystkim. ;D
1
@MarioVeB! Szanse sa bardzo duże na to, ze to będzie TEN sezon dla Bostonu ;D
0
@MarioVeB! Pytasz o Wilki? Jeśli tak to o tytuł w tym roku będzie bardzo ciężko.
1
@Comentateiro Dzisiaj był zwykłym plackiem. Temat MVP można już zakończyć bo JT przy Jokerze to zwykły amator.
1
@FCB24 I rundę przejda ale w II beda kłopoty. Ja postawiłem, zę Wilki i OKC II runda max. Clippersi/Suns/Denver będa sie biły o finał nba.
5
ant-man i jego blok dajacy zwycięstwo. Niesamowicie się rozwija ten chłopak. Edwards - Pan koszykarz.
Przy tym bloku chyba głowa uderzył w tablice.
1
@Encore @FCB24 Lakers to w PO nie zagraja zobacz jaki tam ścisk. Lakers z Mavs dostana w play in. Nie ma szans na to aby dziadzia Bronek prześlizgnął się do PO ;)
i teraz na szybko zerknąłem sobie na terminarz Wilków i powiem szczerze, ze maja dużo ciężkich gier. Będzie ciężko o Top 4
1
@Encore a dlaczego Clippersi w I rundzie? Denver wygra Zachód ;)
1
@MesQueUnClub96 I teraz pytanie czy Wilki z Edwardsem powlacza o finał Zachodu? śmiem watpić. Zobaczymy jak będzie wygladała gra Wilków be KaTa bo Oni moga spaść poza top 4.
Z tego co czytałem to KaT ma wrócić na PO.
0
@OBSERWATOR2021
Niby Leverkusen słaby kadrowo, ale to jeszcze Karabach musi umieć wykorzystać i tak właśnie się dzieje. I wielkie brawa za to dla azerów tu nie ma żadnego podniecania się tylko Karabach ma swoja szansę i ja wykorzystuje. Tyle.
0
Ej Mati a co powiesz o Leverkusen Czabiego?
Czabi? tylko Bach bach Karabach
2
Komentarz usunięty
5
@Mow_mi_Douglas I co teraz powie rozszczekany elektorat pisdu?
Ja stawiam, że pojawia się historyjki pt: to było w Obronie Polski i Polaków.
0
@TheCule No właśnie o to chodzi więc nie rozumiem tego wyśmiewania innych w tym temacie.
5
@jacobFCB Prawda jest taka, że 3/4 ludzkości nie szuka i nie rozwija się w temacie zmian klimatycznych. Bo dla przeciętnego Kowalskiego, Majkela, Soun Minga czy thaj Czi sa rzeczy ważniejsze, jak zdrowie swoje i bliskich, praca i utrzymanie rodziny, być bogatszym od somsiada, spłacanie kredytu czy kombinowanie jak przeżyć do 1. a nie to czy w Nowej Gwinei powódz zabiła pół kraju.
Ja np nie muszę czytać raportów czy jeżdzić na sympozja żeby nie dostrzec zmian.
No ale trzeba się pośmiać z PO bo to teraz jest modne i na czasie.
Szkoda, że za kadencji czarodzieja z Żoliborza nikt nie zapytał o to samo Sasina, Suskiego czy kaczora. To byłby hit.
0
@LM10GOAT Na chwilę obecna Lapcio choć uważam, że lepszym będzie Gerard Pike
3
@Ptasior Sławek tego nie udźwignął.
2
@Popitek12 avengers - Infinity War
3
@LM10GOAT Barcelona Pepa