0

@takisobiektos Ten pierwszy przy takim wzroście ma taka łatwośc w rzutach za 3, że głowa mała. WOW

1

@D10SLEO Janusze biznesu.

0

@Rust_Cohle Co Ci ludzie nie wymyśla to dajcie spokój
PS: Halynka chcesz gładkich murzynów? za 100 zł. Jakaś likwidacja bedzie to bierz i nie marudź, że o Ciebie nie dbam.

1

@Ricc absolutnie tak jeśli była by taka możliwość.

2

@Joe_Barbaro Nie wiem czy to się liczy, ale kupiłem kiedyś słoik ogórków korniszonów i po otwarciu na wierzchu pływał martwy pajak.

3

Ostatni Taniec dwóch największych kozaków ostatnich lat.
Pep o Kloppie:
"To największy rywal w całej mojej trenerskiej karierze."

/photo/1

0

@Kgorecki2500 a co to za Pokemony?

1

@!34RC3!_0N4 ale to też nie jest tak, że La Masia bedzie co sezon produkować gwiazdy do pierwszego składu bo tak nie było, nie jest i nie będzie. Warto korzystać ze szkółki jako formy uzupełnienia składu. I nic więcej.

0

@tomek8756 Nienawidze śierściuchów więc odp jest tylko jedna. Konsolka ;)

1

Jamal kontuzja i już po Barcelonie tyle Nas dzwigał chłopak. Oby to nic poważnego.

17

Nur Lewego jak Mentala w prime. xD
Dwa delfiny xD

2

@NeroTFP1 Lewandowski za chwilę wpadnie w chorobę alkoholowa. Iga bije go na głowe we wszystkim. ;D

1

@MarioVeB! Szanse sa bardzo duże na to, ze to będzie TEN sezon dla Bostonu ;D

0

@MarioVeB! Pytasz o Wilki? Jeśli tak to o tytuł w tym roku będzie bardzo ciężko.

1

@Comentateiro Dzisiaj był zwykłym plackiem. Temat MVP można już zakończyć bo JT przy Jokerze to zwykły amator.

1

@FCB24 I rundę przejda ale w II beda kłopoty. Ja postawiłem, zę Wilki i OKC II runda max. Clippersi/Suns/Denver będa sie biły o finał nba.

5

ant-man i jego blok dajacy zwycięstwo. Niesamowicie się rozwija ten chłopak. Edwards - Pan koszykarz.
Przy tym bloku chyba głowa uderzył w tablice.


1

@Encore @FCB24 Lakers to w PO nie zagraja zobacz jaki tam ścisk. Lakers z Mavs dostana w play in. Nie ma szans na to aby dziadzia Bronek prześlizgnął się do PO ;)
i teraz na szybko zerknąłem sobie na terminarz Wilków i powiem szczerze, ze maja dużo ciężkich gier. Będzie ciężko o Top 4

1

@Encore a dlaczego Clippersi w I rundzie? Denver wygra Zachód ;)

1

@MesQueUnClub96 I teraz pytanie czy Wilki z Edwardsem powlacza o finał Zachodu? śmiem watpić. Zobaczymy jak będzie wygladała gra Wilków be KaTa bo Oni moga spaść poza top 4.
Z tego co czytałem to KaT ma wrócić na PO.

0

@OBSERWATOR2021
Niby Leverkusen słaby kadrowo, ale to jeszcze Karabach musi umieć wykorzystać i tak właśnie się dzieje. I wielkie brawa za to dla azerów tu nie ma żadnego podniecania się tylko Karabach ma swoja szansę i ja wykorzystuje. Tyle.

0

Ej Mati a co powiesz o Leverkusen Czabiego?
Czabi? tylko Bach bach Karabach

2

Komentarz usunięty

5

@Mow_mi_Douglas I co teraz powie rozszczekany elektorat pisdu?
Ja stawiam, że pojawia się historyjki pt: to było w Obronie Polski i Polaków.

0

@TheCule No właśnie o to chodzi więc nie rozumiem tego wyśmiewania innych w tym temacie.

5

@jacobFCB Prawda jest taka, że 3/4 ludzkości nie szuka i nie rozwija się w temacie zmian klimatycznych. Bo dla przeciętnego Kowalskiego, Majkela, Soun Minga czy thaj Czi sa rzeczy ważniejsze, jak zdrowie swoje i bliskich, praca i utrzymanie rodziny, być bogatszym od somsiada, spłacanie kredytu czy kombinowanie jak przeżyć do 1. a nie to czy w Nowej Gwinei powódz zabiła pół kraju.
Ja np nie muszę czytać raportów czy jeżdzić na sympozja żeby nie dostrzec zmian.
No ale trzeba się pośmiać z PO bo to teraz jest modne i na czasie.
Szkoda, że za kadencji czarodzieja z Żoliborza nikt nie zapytał o to samo Sasina, Suskiego czy kaczora. To byłby hit.

0

@LM10GOAT Na chwilę obecna Lapcio choć uważam, że lepszym będzie Gerard Pike

3

@Ptasior Sławek tego nie udźwignął.

2

@Popitek12 avengers - Infinity War

3

@LM10GOAT Barcelona Pepa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?