1

@Comentateiro 11-0 w ostatnich 11 meczach. Oby tylko zdrówko dopisało i bedzie pięknie ;)

8

@esem91 Barcelona po miesiacu pod wodza Flika

0

@panczo Dokładnie ;)

0

@panczo To rewanż za przegrane finały ;D

7

Ja tylko dodam od siebie, że Bilbao grało w tygodniu w PK. Ręce opadaja.

0

Klatwa figo bo to nie da się inaczej nazwać/wytłumaczyć. No nie mamy szczęścia do tych Portugalców. No nie mamy szczęścia.

1

@Encore Jest siła i jest zabawa. Proste ;)

0

@LM10GOAT Nastawienie? w klubie panuje optymizm

0

Januszki jak tam ta nasza Barcelona Czawiego?
Wygramy czy jednak Bilbao kucacza za mocne dla Nas?

7

@tbas Brak słów co Ci ludzie robia ze swoim ciałem. No Pokemon
Masakra

2

@FcPortoFan1999 Wszystko na to wskazuje a jesli Pogoń wygra Puchar Polski to walka będzie na całego.
@HighestInTheRoom I powiem Ci, że od poczatku sezonu te 3-4-3 gówno daje i dalej trzymamy się tej taktyki. Tracimy w tym ustawieniu mnóstwo bramek dajemy mnóstwo przestrzeni rywalom i dalej nic się nie zmienia. Ręce opadaja.
I zobacz tak jak napisałeś cała liga wie co gramy Josue do Wszołka i to cała gra Legii. No smiech na svli xD

3

@MesQueUnClub96 @MarioVeB! @FcPortoFan1999 @HighestInTheRoom
a pytam dlatego, że jeśli Lecha odrzucił to Legię pewenie też. Co by nie mówić to Leszek Top ligi, pieniadze maja, dużo młodych no jest potencjał.

1

@MesQueUnClub96 a powiedz mi taka rzecz czy po zwolnieniu tego Holendra u Was były jakieś rozmowy z Papszunem?
@HighestInTheRoom I gdybyśmy nie pogubili pkt z tymi plackami to byłby lider i autostrada po tytuł. Eh...

0

@Encore Przyszły MVP i MVP Finałów. Bestia ❤❤❤

1

@Encore 76 bez Embiida to zwykłe placki, Celtics vs GSW tu zapowiada się meczycho. Dwie najmocniej rozgrzane ekipy w lidze. Boston 10-0 i GSW 9-1.
Knicks vs Cavs również zapowiada się ciekawie.

1

Walec Guardioli jedzie dalej. Teraz czas na Liverpusz ;D

0

@siuuu Ja pamiętam jak w imieniu Ojca składałem deklarację to właśnie wartość była na "oko" wyceniona do tej pory nic nie pisza do Nas, nie dzwonia także wierzę, że jest przyklepane i spokojnie sobie leży ;D
Dzięki za dobre rady ;)

1

@siuuu No właśnie u mnie w Skarbówce już widzę, że będa problemy. Bo po śmierci Babci w imieniu mojego Ojca składałem deklarację (spadek) i było 100 pytań do... czyli po co, na co i za ile. No dobra dziękuje za pomoc. Te sprawy dopiero przede mna i mam nadzieję, że dopiero za kilkanaście lat się z tym zmierzę ale chciałem dopytać właśnie osób, które miały już do czynienia w takich sprawach. Czyli na co uważać. Jeszcze raz dziekuje. ;)

0

@siuuu No dobrze czyli jesli Janusz wszedł w posiadanie nieruchomości w 1957 roku a ja po Januszu otrzymam to w spadku to znaczy, że nie musze czekać i spokojnie szukam chętnego na domek czy dobrze rozumiem? ;)

1

@siuuu Czyli jeśli w spadku otrzymam dom z działka to nie chcac płacić podatku "muszę" odczekać te 5 lat chodzi oczywiście o sprzedaż nieruchomości? a powiedz mi jak to wyglada w sytuacji gdy kupuję działkę z domem. Czy tu sa jakieś progi np podatek zwiększa się w zależności od powierzchni działki czy ceny? czy ten podatek 2% jest wartościa stała?

0

@Safrani Elegancko dzięki bardzo!! ;)

0

@Herato artur Jorge?
chyba jednak Ramos choć powiem szczerze, ze nie przypominam sobiei aby prowadził rezerwy Barcy.

0

@Safrani a powiedz mi jeszcze taka rzecz, kiedy nalezy taki podatek zapłacić? od razu po wszystkich procedurach zakupu nieruchomości czy jest jakiś czas od zakupu nie wiem np miesiac?

0

@Safrani a jak wyglada sprawa przy sprzedaży? czy sprzedajacy również płaci podatek?
@tadzik447 skarbówce nic nie umknie ;D

0

Słuchajcie Mietki a ja mam takie pytanko:
Czy przy sprzedaży działki z domem trzeba zapłacić podatek?
I czy przy zakupie działki z domem trzeba zapłacić podatek?
Wiem, że jest wujek Google ale chciałbym się dowiedzieć od tej praktycznej strony wszystkich tych osób, które sprzedawały/kupowały.

0

Manzano: Niech się ciesza w drugiej połowie tak wydrukuje, że przegraja ha ha
xD

0

ale co Valencia wali wrzutki. Brawo!!!!

0

@Bobo25 Patrzac na to, że długimi fragmentami w tym seoznie kopaliśmy się po czole to tak nisko oceniam nasza kadrę.

0

@Sulimo Oby Górniki dzisiaj dał radę i wygrał.

0

ale jak to oszukany przez mierdy? no kto by pomyślał xD
a gdybyś wybrał Barcelonę to byś grał pierwsze skrzypce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?