fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@marcin62 Ja podobnie bym postapił z moim psem. Nigdy bym go nie zostawił nawet kosztem zdrowia.
5
Powiem szczerze, ze dawno nie widziałem takiej dominacji nad wrzutkami grajacymi u siebie. Lipsk gra rewelacyjnie.
2
Wenicjusz Złota Wara już się pruje. Menda jedna
3
Co ten Lipsk marnuje to głowa mała. wrzutki nie istnieja
0
OJO!!!!
Jest bomba - Jan Paweł, Somsiad andrzej i reszta ekipy rozpoczynaja kolejna przygodę na planie serialu 1670.
Sezon 2 już wkrótce. ;D
Jaram się ;D
https://www.instagram.com/p/C4KyIrGPts5/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again
0
@Encore Problemem Mavs jest to, że tam nie ma DRUŻYNY. Jest zbieranina grajków. I tak jak powiedział dość niedawno Grant Williams - tam jest jeden zawodnik na piłce i koniec tematu. Nie ma dzielenia się piłka.
Doncić jest 6 sezon w lidze i jego największym osiagnieciem jest finał Konferencji.
5
@MessiForeverTheBest Myślę, że dołożyła swoja cegiełkę do tego natomiast samo spotkanie i tak by się obroniło z Taylor czy bez ogladalność i tak pobiłaby rekordy.
4
@JoeBlack Ja nie jestem zdziwiony. Jestem przekonany, że niektórzy tylko czekaja na takie chwile aby wylać swoje żale.
2
Sa szanse... Mundo Deportivo... To znaczy, że nic z tego nie będzie.
1
@Safrani a to ciekawe bo jeszcze kilka dni temu w jednej ze stacji tv przedstawiciel strajkujacych rolników powiedział wyrażnie, że "Chca zmian w zielonym ładzie a nie jego całkowitym odrzuceniu". I teraz o co i komu tu właściwie chodzi? bo im więcej tych strajków i strajkujacych tym wiecej zametu i dezinformacji.
2
Henryk Kejn prawdziwa Bestia
Brawo Bayern!!
1
Słodkich snów Lazio.
Brawo Baja!!!!
0
@Kidd No nie zawsze się wygrywa. Ostatnie lata to pełna dominacja czas odpoczać. ;)
0
@Mario96w Oczywiście całym sercem wspieram jak tylko mogę Bawarska Maszynę. ;)
@MesQueUnClub96 Nie zawsze się wygrywa. Baja jest słabe i pewnie dostanie lanie od kapiszonków z Londynu natomiast Baja od czasu do czasu LM wygra a arsenal? chyba w fifie na amatorze.
1
ale Baja pięknie ciśnie leśne dziadki z Rzymu. Brawo
1
Baja!!!
Henryk Kejn!!
jazda z plackami
0
@Mario96w Po kolejne zwycięstwo ;)
0
Naprzód Baja!!!!
1
@KrychaFCB I Wy się dziwicie, że w klubie tyle kontuzji? Przecież to jakiś kabaret jest.
8
@Arden Chłop wyglada jak po 2 tygodniowym melanżu zakrapianym mocna dawka miękkich lub twardych narkot.... dopalaczy. ;D
3
JT najlepszym zawodnikiem miesiaca w Konferencji Wschodniej
Na Zachodzie rządzi Doncić ;)
1
@adi7adi8 No co tam pisałeś? ;)
0
g@adi7adi8 No własnie niema żadnych grup tylko jest system Szwajcarski. Jedna wielka liga tylko moje pytanie brzmi jak losowani będa przeciwicy? każdy zespół zagra z 8 róznymi rywalami. 4 mecze u siebie i 4 mecze na wyjeżdzie nie na zasadzie mecz i rewanż tylko 8 różnych rywali. Każdy mecz będzie z innym rywalem.
1
@4drian0 Zastanawiam się jaki bedzie klucz losowania przeciwników w grupie. Bo tak My trafimy na 6 kozaków i 2 średniaków a wrzutki na 5 słabych ekip i 3 średnie. I czy w fazie grupowej możemy trafić na drużyny z tego samego kraju?
11
@Gaz Nasz Człowiek - Legenda
I ta charakterystyczna "Szczecinka" pod nosem.
17
Efekt Messiego
Zaśmiane
2
@626 Ta obojętność, która zagościła w tym sezonie za sprawa bez jajecznej Barcelony powoduje, że mam wywalone trampki na ten mecz. I zamiast kaleczyć oczy ogladajac po raz 100 klepanie do boku i do tyłu wybieram 2 godzinny spacer z moim ukochanym pieskiem.
3
@Kidd I też zobacz na tych krótkich urywkach jaka jest mentalność i nastawienie Iniesty. Mam piłke i jazda do przodu a u Nas? Po co do przodu jak bezpieczniej jest zagrać do boku i do tyłu. Eh... człowiek tęskni za Iniesta.
21
Słowa "Ja p***le" to My kibice mówimy co mecz ogladajac Barcelonę Czawiego.
1
@HighestInTheRoom Terminarz teoretycznie łatwy natomiast tak jak napisali chłopaki wyżej to jest Nasza Ekstraklapa gdzie każdy może wygrać z każdym. ;)