5

@gumaz Według mnie TaK aczkolwiek NIE

1

@BartqRKO Koszulki jak koszulki, parkiet wyglada fajnie co do loga to faktycznie dziwne ;)

0

@LM10GOAT Roma w LM? a po co to komu a komu to potrzebne?

0

@Arden a może w tej akademii sa słabe roczniki i nie mv specjalnie kogo rozwijać?
Dlatego ich nie biora. Podobnie rzecz się miała w Barcelonie kilka lat temu. Mieliśmy słabe roczniki i nikt do pierwszego składu się nie przebił.

4

@HighestInTheRoom Kosta dzisiaj zawalił mecz tymi zmianami. Zdjął najlepszych i gra momentalnie siadła. Eh strasznie szkoda tych pkt straconych na Puszczy i Koronie.

0

Może i lepiej że nie trafił ten z Sevilli tej setki bo jeszcze by się cofneli i 4 dostali a tak bedzie ciekawy mecz.

1

ale tragedia. Sezon Legii w pigułce.

0

@Muevertigo Duży może więcej. Tak było, jest i będzie.

1

@Kgorecki2500 Jeden film ogladam dwa razy. Raz z Dubbingiem (jesli jest) a raz w wersji z napisami żeby było sprawiedliwie. ;D

2

I to jest ten Mental. Brawo Baja!!!
Henryk Kejn pozdrawia ;D

1

Henryk Kejn i cyk 1-0 dla Baja. Brawo

1

Mame, Tate nie tera maszyna Czawiego ruszyła. wrzutki już się częsom bo idziemy po tytuł.

2

@MesQueUnClub96 Ty zamiast siedzieć przed tym komputerem/telewizorem to byś w pokoju posprzątał , lekcje odrobił, Matce Ojcu byś pomógł, Z psem na spacer wyszedł a nie tylko w domu czas marnujesz. Jak Ci nie wstyd młody człowieku?

2

@draxidox Jak na prawdziwego Patriotę przystało bronie Krusu, Zusu i NFZ to chyba oczywiste.

7

@BulaKG Zamiast narzekać to weż swoja wiertarkę i mu pomóż.

1

@Crashynski Hiszpania to pierwsza myśl. Nie wykluczam anglii może Niemcy czyli ligi w których grał i zna je bardzo dobrze.

3

@Arden No co zrobisz człowiek od dzieciaka wychowywał się na tej lidze. W moim przypadku Legia, klub mojego życia jak Barcelona. Miłość po grób. Mój brat grał w juniorach Legii, wujkowie grali w Warszawskich klubach i tak pozostało. I przeżywa to wszystko mniej lub bardziej. I nic na to nie poradzisz. ;)

9

@Arden ale jaka kompromitacja? punkty do rankingu zdobyte i pieniadze za to zarobione. Gdzie tu jest kompromitacja? Na poziom Naszych kopaczy to i tak spore osiagniecie + jedna drużyna grała Na Wiosnę w pucharach. Jak na Nasze możliwości udany sezon w Europie.

0

@tristan87 a Ty komu kibicujesz?
Co do Legii tak to bywa raz się wygrywa a raz przegrywa.

0

@FutureFCBarcelona Pieknie napisane takich ludzi wybiera suweren:
Najlepszy przykład - Suski i Sasin. Dwóch klaunów. Jeden czego nie dotknie to rozpie... zepsuje a drugi Carycy Katarzyny szuka. Dno i dwa metry mułu.

2

@Borneo W pisie dupy pekaja ;D

4

@takisobiektos Poole od wielkiego talentu do ZERa. Czyli jak zmarnować sobie karierę.
Ja rozumiem, że chłop nie ma motywacjj grajac w cienkich jak sik pajaka Wizz, ale chłopie co Ty robisz. Pamiętam jak wszyscy znęcali się nad Greenem gdy ten szarpał młodego Jordana jeszcze w GSW, ale chyba weteran miał rację. Siano w głowie.

0

@bartas97 Ja powiem szczerze, że spodziewałem sie więcej po Patryku tak jak napisaliście w Rakowie pieknie chodził i w meczach przed sezonem wygladal fantastycznie no chodził jak przecinak po tej lewej stronie. Sezon się rozpoczał i Patryk zgasł. Teraz wyglada jak przestraszony dzieciak. Ogromny zawód.

1

@Arkon Pamietam jak otrzymał szansę i prowadził Legię w LM gdzie zajęliśmy 3 miejsce majac w grupie wrzutki, BVB i Sporting. Z tym, że po tym sezonie wszystko zaczeło sie psuć i Jacek nie potrafił nad tym zapanować. Nie chciałbym jego powrotu. Już raz sobie nie poradził.

0

@FcPortoFan1999 No nie widać poprawy. W obronie gramy tragicznie od poczatku seozonu jest mnóstwo problemów a w samej grze momentami jeden wielki Chaos. No dużo by wymieniać. Kosta do końca sezonu i zobaczymy co dalej.

0

@FcPortoFan1999 Pewnie Marek by się nie zgodził. Spokojnie przygotować zespół po sezonie i chciałbym zobaczyć co Papszun zrobiłby z Legii.

1

@Arkon Chciałbym w Legii zobaczyć Papszuna.

5

Wygrał zespół o klasę lepszy. Nie ma tu o czym dyskutować. Gratulacje Molde i powodzonka w kolejnej rundzie.

2

@MesQueUnClub96
Szczególnie w tym sezonie mocno to pokazali.

0

@FcPortoFan1999 Tego nikt nie wie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?