2

Coś czuje, że Klopinnio po tej przerwie zostanie trenerem wrzutek. Papcio perez nie przepuści takiego nazwiska.

0

@FcPortoFan1999 Warszawa zadowolona, że Ślask przegrał i że 3 pkt jada do Stolicy.

0

@FcPortoFan1999 Warszawa również zadowolona.

4

Już tak niewiele brakuje
Jazda 49
Już maja SB na widelcu. Jazda!!!
I też trochę nie rozumiem trenera 49. Obrona Chiefs oddycha rękawami tu trzeba było już pchać dołem do końca.

3

ależ wytrzymał ciśnienie ;D
Jazda 49!!!
teraz obronić.
I teraz zobaczcie jak ważne było to podwyższenie za 1 pkt którego Moody nie trafił. aj szkoda.

1

@Verema To jest niepojęte co Oni wyprawaja, Proste rzeczy im nie wychodza.

3

Tak jest kurła!!!!
Można grać? można
Jazda 49 Walczyć!!!

2

Purdy po każdym snapie ma strach w oczach. Boi się rzucać boi się cokolwiek zrobić. Chłop gra najważniejszy mecz życia. Tragedia Posejdona

1

Purdy zacznij grać bo zaraz bedzie po Was.

2

INT
Tak jest 49!!!
Piękna gra w obronie
Jazda z NImi

3

@Verema ależ ta flaga była potężna. Chiefs widać zagotowani. ;D

7

CMC!!!!
Tak jest dziecinko ;D
Jazda z tymi plackami z Kansas

5

Tak jest!!
FUMBLE
Brawo 49 ;D

6

Messi i pifko = Zabawa ;D
Ten Pan na łódce to Dan Marino QB Dolphins. Legenda
https://x.com/i/status/1753048195544813586

5

49 pieknie w obronie. Pressing, walka i szybki doskok. Brawo, Brawo.

3

@BartqRKO Po co się męczysz z Polskim komentarzem? SB tylko po amerykańsku. ;)

3

Wyglada to bardzo dobrze Brock pewny siebie. CMC idzie jak przecinak.
Jazda 49!!!
Nie mogę w to uwierzyć... to jest aż niemożliwe. FUMBLE
K....Mać

0

@FcPortoFan1999 Kasa misiu. Tu wszystko musi się zgadzać. W Niedzielę jest największa ogladalność bo większość amerykanów ma wolne.

5

Jeszcze 40 minut
Przed Nami 58 finał Super Bowl
Win or go Home
Let's Play Ball!!!
Jazda 49ers!!!


0

@CriminalFCB Mam jednak nadzieję, że kiedys zmieni zdanie. ;)

0

@tbas Jeden wielki chaos
XD

0

@Arden Patrzę na to co robi w Las Palmas z placków zrobił świetna ekipę, która spokojnie punktuje w LL.

1

Ja tylko dodam, że Pimienta był pod ręka i można mu było spokojnie dać szansę ale nie uparli sie na amatora Xawiego, który wygrywał w lidze bananowej.
Szkoda szczępić ryja

0

@GeneralXavi No sa pewne niedociągnięcia ale najwazniejszy jest optymizm. Byliśmy lepsi.

3

@NeroTFP1 Jest progres. Brawo

1

@Culer9002 Generalnie panuje optymizm i od teraz każdy mecz jak finał. Przysiegam - Czawi

5

Czawi: Cierpieliśmy a tak w ogóle to byliśmy lepsi

3

Strzały z dystansu w Barcelonie? a po co to komu a komu to potrzebne.

3

Jesteśmy dziadami

1

@MesQueUnClub96 Dlatego trzeba dmuchać i chuchać na Krzyśka aby się nie połamał ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?