fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Coś czuje, że Klopinnio po tej przerwie zostanie trenerem wrzutek. Papcio perez nie przepuści takiego nazwiska.
0
@FcPortoFan1999 Warszawa zadowolona, że Ślask przegrał i że 3 pkt jada do Stolicy.
0
@FcPortoFan1999 Warszawa również zadowolona.
4
Już tak niewiele brakuje
Jazda 49
Już maja SB na widelcu. Jazda!!!
I też trochę nie rozumiem trenera 49. Obrona Chiefs oddycha rękawami tu trzeba było już pchać dołem do końca.
3
ależ wytrzymał ciśnienie ;D
Jazda 49!!!
teraz obronić.
I teraz zobaczcie jak ważne było to podwyższenie za 1 pkt którego Moody nie trafił. aj szkoda.
1
@Verema To jest niepojęte co Oni wyprawaja, Proste rzeczy im nie wychodza.
3
Tak jest kurła!!!!
Można grać? można
Jazda 49 Walczyć!!!
2
Purdy po każdym snapie ma strach w oczach. Boi się rzucać boi się cokolwiek zrobić. Chłop gra najważniejszy mecz życia. Tragedia Posejdona
1
Purdy zacznij grać bo zaraz bedzie po Was.
2
INT
Tak jest 49!!!
Piękna gra w obronie
Jazda z NImi
3
@Verema ależ ta flaga była potężna. Chiefs widać zagotowani. ;D
7
CMC!!!!
Tak jest dziecinko ;D
Jazda z tymi plackami z Kansas
5
Tak jest!!
FUMBLE
Brawo 49 ;D
6
Messi i pifko = Zabawa ;D
Ten Pan na łódce to Dan Marino QB Dolphins. Legenda
https://x.com/i/status/1753048195544813586
5
49 pieknie w obronie. Pressing, walka i szybki doskok. Brawo, Brawo.
3
@BartqRKO Po co się męczysz z Polskim komentarzem? SB tylko po amerykańsku. ;)
3
Wyglada to bardzo dobrze Brock pewny siebie. CMC idzie jak przecinak.
Jazda 49!!!
Nie mogę w to uwierzyć... to jest aż niemożliwe. FUMBLE
K....Mać
0
@FcPortoFan1999 Kasa misiu. Tu wszystko musi się zgadzać. W Niedzielę jest największa ogladalność bo większość amerykanów ma wolne.
5
Jeszcze 40 minut
Przed Nami 58 finał Super Bowl
Win or go Home
Let's Play Ball!!!
Jazda 49ers!!!
0
@CriminalFCB Mam jednak nadzieję, że kiedys zmieni zdanie. ;)
0
@tbas Jeden wielki chaos
XD
0
@Arden Patrzę na to co robi w Las Palmas z placków zrobił świetna ekipę, która spokojnie punktuje w LL.
1
Ja tylko dodam, że Pimienta był pod ręka i można mu było spokojnie dać szansę ale nie uparli sie na amatora Xawiego, który wygrywał w lidze bananowej.
Szkoda szczępić ryja
0
@GeneralXavi No sa pewne niedociągnięcia ale najwazniejszy jest optymizm. Byliśmy lepsi.
3
@NeroTFP1 Jest progres. Brawo
1
@Culer9002 Generalnie panuje optymizm i od teraz każdy mecz jak finał. Przysiegam - Czawi
5
Czawi: Cierpieliśmy a tak w ogóle to byliśmy lepsi
3
Strzały z dystansu w Barcelonie? a po co to komu a komu to potrzebne.
3
Jesteśmy dziadami
1
@MesQueUnClub96 Dlatego trzeba dmuchać i chuchać na Krzyśka aby się nie połamał ;D