fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@zadafcb Kurcze 1-5 no jak to wyglada... ;D
Ravens, 49, Bucs, Bills
2
@Pressinho Tak to prawda a jeszcze bym zapomniał o grożnych Heat. Walka o 4 będzie zacieta do końca.
Jesli Pacers w I rundzie trafia na kogoś z trójki Celtics/Bucks/76 to raczej będzie pozamiatane i po 6 meczach na rybki.
1
@takisobiektos Indiana moim zdaniem trochę za dużo oddała. 3 pierwszorundowe? dużo.
@Pressinho Z tym głównym kandydatem do 4 miejsca na Wschodzie to ja bym się jednak wstrzymał. Bo Knicks po trejdach z Raps zaczeli grać całkiem dobrze. I widać, że to nie był akt desperacji w wykonaniu NY tylko przemyślana decyzja co rzadko się zdarza Knicksom. Wydaje mi się, ża na pierwszy rzut oka Raps wygrali ta wymianę. Te picki zrobiły robotę zwłaszcza, że tak jak chłopaki tu napisali Siakam po sezonie zostanie wolnym agentem.
@ronni37 Faktycznie widać, że Brown po zdobyciu pierścienia uznał, że czas pozbierać pinieadze z rynku i powoli odkładać na emeryturę. Moim zdaniem troszkę szkoda bo mógł się z Denver dogadać i zostać jeszcze na jeden sezon. Nie często nadarza się okazja do zdobycia kolejnego pierścienia a Bruce świetnie w tych Denver wygladał. Dawał mnóstwo energii z ławki. ;)
2
@MesQueUnClub96
Zdecydowanie brunetki ;)
3
@macio_944 Chcieli wydymać Freda a to Fred wydymał pisowskich żołnierzyków xD
Życie ;D
3
@Kgorecki2500 Czasami ciężko ten tok rozumowania polityków objać.
Coś na zasadzie: "Jestem Za a nawet Przeciw". ;D
0
@tristan87 a zerknę sobie. Podziekował
0
ale z tym Orłosiem to dajcie spokój jak można się tak postarzeć przez 8 lat rzadów pis. To już młodszych prezenterów nie ma? przecież na litość ludzie się skarża no.
xD
3
@HighestInTheRoom
Efekt dobrej zmiany ;D
1
@AlwaysBlaugrana Nie ma się co dziwić. Pis - Czyli tak zwana dobra zmiana. ;D
4
@zadafcb Tampa co zagrała mecz. No wielkie wielkie brawa. Super gra w obronie. No byli lepsi. Mega cieszy mnie porażka Filadelfii. Jeszcze tylko ograć Chiefs i można na spokojnie cieszyć się walka o SB.
Jestem 1-5 po pierwszej rundzie w Naszych typowaniach ;D
Bills vs Chiefs ależ tu będzie meczycho. Czekam na to starcie. ;)
Jazda Bills!!!
1
@Stinger_ No Ci będę mówił używane tak bym to nazwał ;)
0
@Janas11224 Za dwie Ukrainki pasuje?
2
@NeroTFP1 @kamil295 Nie ma Stefana to Podziemski sobie fajnie gra. Problem jedak w tym, że gdy Stefan gra to Podziemski już tak dobrze nie wyglada. I to nie tylko moja opinia ale również fanów GSW. No niech zbiera minuty doświadczenie i zobaczymy co z Niego będzie. ;)
0
@MateS .... przez 26 sekund byliśmy lepsi od wrzutek. Pamietamy
0
@Lewy952468xx Porównujesz Kloppa do Denzela? grubo.
Klopp w piłce klubowej wygrał prawi wszystko a Xavi? kopie się po jajach
1
MaCarthy już wie, że koniec sezonu jest bliski. Jego mina mówi wszystko: jesteśmy dziadami xD
ależ historia jego były klub za kilka chwil sprawi mu psikusa. Brawo Packers!!!
2
@czółkovsky Packers graja cudnie no wszystko im wychodzi ;D
Kibice Cowboys w ciężkim szoku ;D
1
ależ Pacekrs graja super w obronie. Szybko, agresywnie. No przyjemnie się to oglada.
Oby tak dalej Green Bay!!!
1
@Mistrzu888 Ja mecz Rams obejrzę jutro bo nie dam rady ;D
1
@zadafcb @Mistrzu888 I to mi się bardzo podoba. Tu nie ma kalkulacji idziemy mocno i punktujemy. Dallas w szoku. I o to chodzi. ;)
2
Brawo Packers!!!
Jazda z nimi ;D
0
Byliśmy lepsi i to jest najważniejsze.
1
@AlexDark00 Tylko po co Nam szybki i zwinny skoro przyjdzie i u Czawiego będzie grał do boku i do tyłu?
2
@Fenelon I generalnie byliśmy lepsi przez te 26 sekund.
0
Nie wiem jak Wy ale Ja to ogladam na totalnej wyjebce. Przecież my mamy problemy Las Palmas ograć a na wrzutki się szykujemy? no z czym do ludzi.
0
To co?
Byliśmy lepsi, ale czas wyciągnąć wnioski i już tradycyjnie każdy mecz jak finał.
2
@MesQueUnClub96 Siakam to pójdzie do Kalifornii coś czuje. GSW albo SacTown.
NYK mocno obserwuja Mitchella z Cavs. Knicks już zrobili trejd z Raptors i mogli od razu go wymienić a tak się nie stało. Więc Siakam do Nowego Jorku nie trafi. ;)
76 również obserwują sytuacje z Siakamem.
1
@czółkovsky ;D
Mam nadzieję, że traficie na Bills. I po tym meczu na rybki ;D
1
@czółkovsky ale w II rundzie to już na pewno pojedziecie na rybki ;D