fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mistrzu888 I zobacz w zeszłym sezonie jedna z najgorszych ekip w lidze. 3 genialne wybory w drafcie + trener i sztab z jajami i mamy Texans w II rundzie PO.
5
ale co teraz piłkę rzucił Flacco... ręce opadaja ;D
Stefanski za chwilę zawału dostanie.
EDIT: aj szkoda strzępić ryja. 2 pick six w odstępie kilku minut.
1
@czółkovsky No ma dzieciak talent. Wild Card a ten ponad 300 yardów 3 TD i gra na wielkim luzie i to wszystko w I połowie. Już pomijam tragicznych w obronie Browns zagubionych jak dzieci we mgle. Szykuje się pogrom.
5
Na chwilę obecna radosny ofensywny football w Texasie. Obrona? a po co to komu a komu to potrzebne. ;D
1
@takisobiektos Drużyn MEM xD
4
@zadafcb a u mnie tak ;D
Browns, Dolphins, Bills, Cowboys, Rams, Eagles
@Verema @kamil295 @Adran360 Panowie serio uważacie, że Lions poradza sobie z Rams? Ja stawiam na Rams. Trener Campbell żle rozgrywa koncówki spotkań. Za bardzo sie podpala i nie potrafi wyczuć kiedy zagrać bezpiecznie a kiedy zaryzykować.
Sean McVay pokaże Lions jak się wygrywa w PO. ;D
Dolphins vs Chiefs
Tua vs Patryk ależ tu się szykuje petarda mecz ;D
1
@gumaz Rasiak - Makao i po makale.
4
@zadafcb Snow Game w Playoffs? ależ będzie meczycho ;D
0
@patrix211 Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało.
0
Prawda jest taka, że gdyby Prezydent miał tylko i wyłacznie jeden akt łaski (bez możliwości ponownego ułaskawienia tej samej osoby) to dzisiaj ta cała sprawa tych kryminalistów nie miałaby takiego rozgłosu. Proste.
4
@zadafcb No nie pozostaje nic innego jak tylko mocno trzymać kciuki. ;)
12
@hayek a kto wprowadził te pakiety dobra zmiana plus czyt 500 a teraz 800 czyj to był pomysł? Kto wpierdo... Polskę w te kłopoty socjalne? Tusk niemiecki agent czy Prawdziwy Polacy z pisu?
0
@michal26 Boston zmęczony. Wczoraj dogrywka i na wypoczętych Bucks to za mało. Mecz bez historii.
1
@esem91 I jak tu żyć Panie Prezydencie jak taka konkurencja jest?
;D
3
@takisobiektos Thomson ciśnienia nie wytrzymał. Weteran z takim doświadczeniem powinien szczeniaka wziąć na spokój a nie biegać za nim po parkiecie. Słabe to moim zdaniem.
2
@zadafcb @Mistrzu888 @kamil295 Gdyby faktycznie Orły zainteresowały się Billem to tu praktycznie jest już gotowa drużyna pod tytuł. I tu można przy pewnych zmianach kadrowych wynik Suli pobić w 2 sezony. ;)
5
@hayek Jesteśmy krótko trzymani bo sami na to pozwoliliśmy. Kontrakty wojskowe, interesy itd. Jak coś się dzieje to dzwonimy do Usej i prosimy o pomoc. Sami nic nie potrafimy bo od lat jesteśmy ciamajdami i jest jak jest. Dużo krzyczymy a jak już coś się dzieje to Nato/Bidon "pomusz". Wielki Brat takie tematy rozgrywa króciutko- My Ci pomagamy a Ty ciamajdo siedzisz cichutko i robisz co Ci każemy.
2
@Mistrzu888 Tak sobie myslę, że Bill w NFL dostanie szansę. To wielki trener i autorytet. Jeszcze za wcześnie na emeryturke i ciepłe kapcie. ;D
0
T- Wolves vs Celtics
Dwie najlepsze ekipy w lidze. Tu musi być ogień i był. Ci co ogladali nie zawiedli się. Wielkie starcie Edwards vs Tatum. No ogladało się to wybornie. Zapachniało Playoffs. W pierwszej połowie Genialny Brown rzucił 20 pkt a w drugiej połowie mocno dał do pieca Tatum który uzbierał w całym meczu 45pkt. Celtics po dogrywce biora to 127-120.
Boston Celtics wygrali po raz 18 we własnej hali i tym samym pobili rekord Legendarnych Celtics z sezonu 57/58. 18-0 we własnej hali. Wielkie brawa!!!
Tatum gasi T-Wolves
#BleedGreen
3
@zadafcb Wielka Legenda. Najlepszy trener w historii.
Duet Bill - Brady 6 tytułów. Wielka Dynastia New England Patriots
Dzięki za wszystkie emocje Bill!!!
❤❤❤
PS: Podobno faworytem do objęcia funkcji pierwszego trenera Patriots jest Mike Vrabel. Jak podaje ESPN Pats sa Nim zachwyceni.
1
@Comentateiro Był ogień ;D
Najważniejsze, ze wygraliśmy. ;)
0
@MarioVeB! Glapa mój ulubiony stand uper. No nie da się tego komika nie lubić. ;D
0
@arasz1819 @ProMILs Reklama dźwignia handlu ;)
1
@tristan87 Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy
ale trzeba przyznać, że doping jest mega kozacki. Ciary.
4
"akt łaski na telefon"
andzrzej Dudeł przyjmuje w godzinach od 8-12
Profesjonalna obsługa, 100% skuteczność.
2
@BorzyKrzys Co to za Pokemony? Bliska Rodzina Kamińskiego i Wasika czy jak?
0
@ProMILs To prawda natomiast ja podchodze do tego w podobny sposób jak do leków. Maja działać a nie smakować. ;)
Do smaku petów można sie przyzwyczaić ;D
0
@Mezocyklon87 Żle na to wszystko patrzysz byczku albo na siłę szukasz problemu. Nie ma i nie będzie władzy, która bez wpadek/błędów będzie rzadziła.
1
@insp1re Nie trzeba inwestować milionów w Yerbę. Wystarczy, że za pare złotych kupisz Bombille do tego słoiczek (ja korzystam po koncentacie pomidorowym) i Yerba. To wszystko. Jesli nigdy nie piłeś to podejdz do sklepu z herbatami i poproś sprzedawcę o niewielka porcję sypanej Yerby na spróbowanie. Spróbuj raz, drugi, trzeci i zobacz czy to jest napoj dla Ciebie. ;)
Jak Ci przypasuje to wtedy rozejrzyj się za akcesoriami do spożywania Yerby. ;)
0
@Pogba Konfederacja miałabyć 2-3 siłv polityczna. Coś mi się wydaje, że za chwilę z tej partii nic nie zostanie.