La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1181 Culés

4

Nie dociera dalej do mnie, że CJ Stroud jest moim QB

3

@czółkovsky Słowik jako OC też wybitny. Ciekaw jestem czy dostanie już w tym sezonie szansę na HC i jak ofensywa będzie bez niego wyglądała

konto usunięte

1

@czółkovsky @zadafcb Kto był faworytem przed meczem? Z tej strony typowy Janusz NFL, który chętnie zerknie na play-offy.

3

@BartqRKO minimalnie Browns, ale to taki typowy mecz 50/50

1

@czółkovsky No ma dzieciak talent. Wild Card a ten ponad 300 yardów 3 TD i gra na wielkim luzie i to wszystko w I połowie. Już pomijam tragicznych w obronie Browns zagubionych jak dzieci we mgle. Szykuje się pogrom.

1

@BartqRKO Browns -2.5 spread mieli przed meczem.
@zadafcb Słowik dopiero się rozkręca imo, bo np. taki mecz z Panthers to tylko jego zasługa, że przegraliśmy bo się bawił w jakieś akcje biegowe. Tak jakby nie wiedział, że ma generacyjny talent na QB.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?