1

@The Game 10 Moim skromnym zdaniem Polacy nie po to stali w metrowych kolejkach do urn w Pażdzierniku oddajac swoje cenne głosy na zmianę aby po 2-3 miesiacach się z tego wycofać. Uważam, że wszyscy widza ta rozpacz szczekajacych pisiorków i ten cvły syf jaki został po ich nieudolnych 8 latach łamania prawa. Do tego cała szopka z Dudełem i jego kolegami przestępcami Kamińkim i Wasikiem. Przegrana pisiorów w ewentualnych kolejnych wyborach bęzie więcej niż pewna. Ludzie maja dosyć tych zakłamanych strażników Prawa i Sprawiedliwości.

2

@parpe Zwykły Gamoń nie Prezydent.

1

@karieraFCB2 Dokładnie!!!
Duda to 2 najlepszy stand-uper w Polsce. Nr 1 jest niepodrabialny i jedyny w swoim rodzaju adaś "Glapa" Glapińki.

3

@NeroTFP1 andrzej Dudeł to jest jedna wielka pomyłka.

4

@michal26 Mało tego ułaskawił i był z tego dumny. Takiego mamy Prezydenta. ;D

12

@RoberDzik 8 lat łamali prawo to teraz nie moga się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

2

@arasz1819 I gdy myślisz, że Prezydent Polski nie może zrobić z siebie większego pośmiewiska to wtedy pojawia się On ubrany cały na Biało:
andrzej Dudeł obrońca Konstytucji z długopisem w dłoni i krzyczy:
- Co ja nie podpiszę kolejnego ułaskawienia dla ziomków Kamińskiego i tego drugiego? Dawaj mnie te kwity!!!
xD

1

@Ojciec5tkidzieci Reasumpcja? to tylko do Witek. Podobno już prawników ma zaklepanych. Także pisz do Niej śmiało. Pomoże.

2

I tak to jest w życiu. I to przestroga dla wszystkich użytkowników La Bambli.
Raz jesteś ministrem i zajadzasz sobie kawior a następnego dnia w pasiakach jesz makowca pod cela.

0

Komentarz usunięty

8

andrzej Dudeł czyli ostatni sprawiedliwy.
Obrońca Konstytucji i skazanych prawomocnym wyrokiem Wasika i Kamińskiego.
Prezydent na którego nie zasłużyliśmy.
Legenda

2

@zadafcb Wielkie brawa. Harabaugh zrobił genialna robotę. Perfekcyjny sezon bez porażki. Brawo Michigan

1

@zadafcb Właśnie skończyłem ogladać i nie mogę uwierzyć, że tak Nas przekręcili... I jeszcze Krzysiek w ostatniej akcji faulował. Strasznie szkoda bo mogliśmy i powinniśmy dzisiaj dopisać kolejny Win.

3

@zadafcb @Vitoo @Mistrzu888 @kamil295
Bills zagraja w SB mówię Wam. ;)
Od 3 sezonów na nich stawiam. To będzie ten rok. ;D

3

Wyciągniemy wnioski. Od teraz każdy mecz jak finał.

1

@Mistrzu888 I to jest koniec sezonu Jags. Tragedia
Potężne rozczarowanie.

1

@Mistrzu888 Jeśli Jags nie wygraja to nie zagraja w PO.

1

Obrona w wykonaniu graczy Titans - niebieskie stroje. Tu jest wszystko: presing, poświęcenie i walka o piłkę. Xavi czy Barcelona może grać tak w obronie?
Swoja droga jak Jaguars się posypali w końcówce sezonu to brak słów. Wygladaja jak zbieranina Mirków spod bazaru. Tragedia


1

@Kgorecki2500 ależ ta muzyczka robi robotę. Ciary ;D

0

@FcPortoFan1999 Wszędzie ten @fart i @fart . Kiedy Wy mi dacie święty spokój? ;D

3

@zadafcb @Mistrzu888 @kamil295 Jeśli chodzi o takie małe podsumowanie to dla mnie na duzy + :
- Browns przy tylu problemach bez Chubba no graja super
- Texans no Stroud zrobił różnicę.
- Broncos. Po 6 tygodniach rozgrywek ekipa z Denver była 1-5. a pózniej jak za dotknięciem czarodziejskiej ręki trenera Paytona wygrali kolejnych 5 spotkań: Pacers, Chiefs, Bills, Vikings i rewelacyjnych Browns. Wilson grał jak natchniony i bez względu na to czy zakończa sezon z bilansem na + to moim skromnym zdaniem już wygrali.
Na -:
- Jaguars nie wiem czy to przez kontuzje, ale przestali grać.
Rookie dla mnie Stroud. Chłopak w pierwszym sezonie zagrał fantastycznie ponad 3800 yardów 21 TD i tylko 5 INT. Wielkie brawa.
MVP dla mnie Lamar. Podpisał kontrakt chyba na 260 mln. Ravens mu zaufali i chłop w najlepszy możliwy sposób sie odpłaca.
Finał SB to dla mnie Bills - 49. Tak tak Bills. Stawiam na nich od 3 sezonów. ;D

2

@IronSanHybrid Przykro mi byczku chciałbym Ci pomóc, ale nie używam tego. Tylko streamy. Może @zadafcb ma lub korzystał więc coś Ci podpowie. ;)

3

@zadafcb @Mistrzu888 @kamil295 Szkoda, że te wszystkie emocje bez udziału Patriots. Wierzę, że wrócimy silniejsi i wrócimy tam gdzie Nasze miejsce. Na tron.
Pats Nation Baby!!!!
❤❤❤

1

Czawi:
Kurła co jest przecież w Arabii wszytko chodziło.

2

Pimienta > Czawi
No taka prawda

4

To co? Każdy mecz jak finału i teraz już musimy wyciągnąć wnioski.

1

Jeszcze chwila i przegramy ten mecz z wrzutkami.
Udało się wygrać. Brawo

1

@takisobiektos Tak :) już temat załatwiony.

1

@gumaz @Culer9002 śmieszki a ja mam tu poważną sprawę :)

1

@zadafcb Alabama co się zesrała metr przed kiblem.... :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?