fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@The Game 10 Moim skromnym zdaniem Polacy nie po to stali w metrowych kolejkach do urn w Pażdzierniku oddajac swoje cenne głosy na zmianę aby po 2-3 miesiacach się z tego wycofać. Uważam, że wszyscy widza ta rozpacz szczekajacych pisiorków i ten cvły syf jaki został po ich nieudolnych 8 latach łamania prawa. Do tego cała szopka z Dudełem i jego kolegami przestępcami Kamińkim i Wasikiem. Przegrana pisiorów w ewentualnych kolejnych wyborach bęzie więcej niż pewna. Ludzie maja dosyć tych zakłamanych strażników Prawa i Sprawiedliwości.
2
@parpe Zwykły Gamoń nie Prezydent.
1
@karieraFCB2 Dokładnie!!!
Duda to 2 najlepszy stand-uper w Polsce. Nr 1 jest niepodrabialny i jedyny w swoim rodzaju adaś "Glapa" Glapińki.
3
@NeroTFP1 andrzej Dudeł to jest jedna wielka pomyłka.
4
@michal26 Mało tego ułaskawił i był z tego dumny. Takiego mamy Prezydenta. ;D
12
@RoberDzik 8 lat łamali prawo to teraz nie moga się odnaleźć w nowej rzeczywistości.
2
@arasz1819 I gdy myślisz, że Prezydent Polski nie może zrobić z siebie większego pośmiewiska to wtedy pojawia się On ubrany cały na Biało:
andrzej Dudeł obrońca Konstytucji z długopisem w dłoni i krzyczy:
- Co ja nie podpiszę kolejnego ułaskawienia dla ziomków Kamińskiego i tego drugiego? Dawaj mnie te kwity!!!
xD
1
@Ojciec5tkidzieci Reasumpcja? to tylko do Witek. Podobno już prawników ma zaklepanych. Także pisz do Niej śmiało. Pomoże.
2
I tak to jest w życiu. I to przestroga dla wszystkich użytkowników La Bambli.
Raz jesteś ministrem i zajadzasz sobie kawior a następnego dnia w pasiakach jesz makowca pod cela.
0
Komentarz usunięty
8
andrzej Dudeł czyli ostatni sprawiedliwy.
Obrońca Konstytucji i skazanych prawomocnym wyrokiem Wasika i Kamińskiego.
Prezydent na którego nie zasłużyliśmy.
Legenda
2
@zadafcb Wielkie brawa. Harabaugh zrobił genialna robotę. Perfekcyjny sezon bez porażki. Brawo Michigan
1
@zadafcb Właśnie skończyłem ogladać i nie mogę uwierzyć, że tak Nas przekręcili... I jeszcze Krzysiek w ostatniej akcji faulował. Strasznie szkoda bo mogliśmy i powinniśmy dzisiaj dopisać kolejny Win.
3
@zadafcb @Vitoo @Mistrzu888 @kamil295
Bills zagraja w SB mówię Wam. ;)
Od 3 sezonów na nich stawiam. To będzie ten rok. ;D
3
Wyciągniemy wnioski. Od teraz każdy mecz jak finał.
1
@Mistrzu888 I to jest koniec sezonu Jags. Tragedia
Potężne rozczarowanie.
1
@Mistrzu888 Jeśli Jags nie wygraja to nie zagraja w PO.
1
Obrona w wykonaniu graczy Titans - niebieskie stroje. Tu jest wszystko: presing, poświęcenie i walka o piłkę. Xavi czy Barcelona może grać tak w obronie?
Swoja droga jak Jaguars się posypali w końcówce sezonu to brak słów. Wygladaja jak zbieranina Mirków spod bazaru. Tragedia
1
@Kgorecki2500 ależ ta muzyczka robi robotę. Ciary ;D
0
@FcPortoFan1999 Wszędzie ten @fart i @fart . Kiedy Wy mi dacie święty spokój? ;D
3
@zadafcb @Mistrzu888 @kamil295 Jeśli chodzi o takie małe podsumowanie to dla mnie na duzy + :
- Browns przy tylu problemach bez Chubba no graja super
- Texans no Stroud zrobił różnicę.
- Broncos. Po 6 tygodniach rozgrywek ekipa z Denver była 1-5. a pózniej jak za dotknięciem czarodziejskiej ręki trenera Paytona wygrali kolejnych 5 spotkań: Pacers, Chiefs, Bills, Vikings i rewelacyjnych Browns. Wilson grał jak natchniony i bez względu na to czy zakończa sezon z bilansem na + to moim skromnym zdaniem już wygrali.
Na -:
- Jaguars nie wiem czy to przez kontuzje, ale przestali grać.
Rookie dla mnie Stroud. Chłopak w pierwszym sezonie zagrał fantastycznie ponad 3800 yardów 21 TD i tylko 5 INT. Wielkie brawa.
MVP dla mnie Lamar. Podpisał kontrakt chyba na 260 mln. Ravens mu zaufali i chłop w najlepszy możliwy sposób sie odpłaca.
Finał SB to dla mnie Bills - 49. Tak tak Bills. Stawiam na nich od 3 sezonów. ;D
2
@IronSanHybrid Przykro mi byczku chciałbym Ci pomóc, ale nie używam tego. Tylko streamy. Może @zadafcb ma lub korzystał więc coś Ci podpowie. ;)
3
@zadafcb @Mistrzu888 @kamil295 Szkoda, że te wszystkie emocje bez udziału Patriots. Wierzę, że wrócimy silniejsi i wrócimy tam gdzie Nasze miejsce. Na tron.
Pats Nation Baby!!!!
❤❤❤
1
Czawi:
Kurła co jest przecież w Arabii wszytko chodziło.
2
Pimienta > Czawi
No taka prawda
4
To co? Każdy mecz jak finału i teraz już musimy wyciągnąć wnioski.
1
Jeszcze chwila i przegramy ten mecz z wrzutkami.
Udało się wygrać. Brawo
1
@takisobiektos Tak :) już temat załatwiony.
1
@gumaz @Culer9002 śmieszki a ja mam tu poważną sprawę :)
1
@zadafcb Alabama co się zesrała metr przed kiblem.... :(