1

@kanver_ No tak bo inni bramkarze graja uczciwie i czasu nie kradna.

0

@Scyzor97 Nie ma większego rozczrowania niż być kibicem Legii?
Jest. Kibicować być kibicem alkmar.

1

@Scyzor97 Możesz się rozczarować po meczu ale coś czuje, że nie pierwszy raz w życiu.

0

@Scyzor97 To po co ogladasz i się meczysz?

0

@Scyzor97 Nie. Szczekaja na ulicach w alkmar

4

Jazda Legia!!!!
(L)

/photo/1

6

@John_Doe Kto by nie wygrał szaleństwo rozdawnictwa i tak by się nie skończyło. To jest patologia do n potęgi. Programy nie działaja a mimo to pieniadze nadal sa ludziom rozdawane. Takie rzeczy tylko w Polandii.
I teraz aby zakończyć to całe szaleństwo trzeba ludzi z jajami.

5

@HighestInTheRoom Jazda z tymi plackami!!!
Po zwycięstwo i po upragniony awans!!!!
Jazda Legio!!!
(L) ❤❤❤

3

@John_Doe Efekt dobrej zmiany pisdu. Rozdawali bez opamiętania i teraz kolejni kontynuują.

0

"Xavi jednak nie zostanie najlepszym trenerem" - a szkoda było naprawdę blisko. ;)

7

Podanie Luki.... Magia

0

@Tridente2015 To prawda natomiast nie możemy założyć z góry, że faktycznie w większym klubie by sobie nie poradził. Bo tego nie wiemy. Mam nadzieję, że otrzyma taka szansę i zobaczymy na co go stać.

0

@Chucky Żeby się chłopaki nie przeziębili bo lekarze w Barcelonie nadaja się do tarcia chrzanu. No kto by ich póżniej wyleczył? ;)

1

@Ptasior Tego samego, który wprowadził Las Palmas do LL i ma mniej bramek straconych od potężnej Barcelony. Obecnie zajmuje 8 miejsce.

0

Szkoda, że w tym całym podnieceniu Xavim nikt nie postawił na Pimiente, który robi mega robotę w Las Palmas.

1

@Jackazz Kompromitacja bo chyba nie można tego inaczej nazwać.

0

@Rl9k1nG Kategoria Farmazony Korwina - Mikke?
Na siebie

1

@Oskar00 No jest potencjał tylko nic z tego nie wychodzi. Nie łudzę się, że nagle zaczniemy grać jak Barcelona Pepa. Mamy zbieraninę grajków z wielkimi nazwiskami a na murawie wygladamy jak żule z Biedronki.

1

a tak mi sie przypomniało przy okazji spotkania Nowego Zamku z Milanem w stacji CBS jednym z komentatorów był genialny Ray Hudson. Myślałem, że przestał komentować miła niespodzianka. ;D
Gdyby ktoś nie kojarzył tego sympatycznego Pana ;)


3

@Adran360 Coś Nowego i mam nadzieję, że emocji będzie zdecydowanie więcej.

0

@Oskar00 Moim zdaniem nie ma znaczenia na kogo trafimy bo z każdym dostajemy mocno na pizd...e
Przecież My się po czole kopiemy co mecz.

15

Jesteśmy kurła dziadami. I gdyby zamiast Porto była lepsza ekipa to pewnie Xavi po raz 3 z rzędu zagrałby w Lidze Europy.
I dzisiaj niby rezerwy, ale to wygladało tak jakby grała pierwsza drużyna bez pomysłu, bez składu i ładu.

1

@Qba2312 Zapytam w imieniu wszystkich zacofanych i nie w temacie.
Co to jest OF?

0

@tadzik447 Nie tam od Polaka wyjechał gdzieś to szkoda, żeby się prad marnował.

3

@PatrykBarca Ja o prad się nie martwię bo używam/kradnę od somsiada.

0

@michal26 @Encore Porażka Lakers i jest pięknie. ;D
Brawo Mavs ;)

1

@tristan87 pis to jest jedna wielka odklejka.

0

@tristan87 Obwiniał Hołownię z mównicy za skandaliczne zachowania Brauna, że to wina Hołowni

4

@Bartek1817 Ironia losu. Jeszcze kilka miesięcy temu 3-4 siła w wyborach parlamentarnych a za chwilę może się to wszystko rozpaść jak domek z kart.

1

@Rewolucja123

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?