fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_ No tak bo inni bramkarze graja uczciwie i czasu nie kradna.
0
@Scyzor97 Nie ma większego rozczrowania niż być kibicem Legii?
Jest. Kibicować być kibicem alkmar.
1
@Scyzor97 Możesz się rozczarować po meczu ale coś czuje, że nie pierwszy raz w życiu.
0
@Scyzor97 To po co ogladasz i się meczysz?
0
@Scyzor97 Nie. Szczekaja na ulicach w alkmar
4
Jazda Legia!!!!
(L)
6
@John_Doe Kto by nie wygrał szaleństwo rozdawnictwa i tak by się nie skończyło. To jest patologia do n potęgi. Programy nie działaja a mimo to pieniadze nadal sa ludziom rozdawane. Takie rzeczy tylko w Polandii.
I teraz aby zakończyć to całe szaleństwo trzeba ludzi z jajami.
5
@HighestInTheRoom Jazda z tymi plackami!!!
Po zwycięstwo i po upragniony awans!!!!
Jazda Legio!!!
(L) ❤❤❤
3
@John_Doe Efekt dobrej zmiany pisdu. Rozdawali bez opamiętania i teraz kolejni kontynuują.
0
"Xavi jednak nie zostanie najlepszym trenerem" - a szkoda było naprawdę blisko. ;)
7
Podanie Luki.... Magia
0
@Tridente2015 To prawda natomiast nie możemy założyć z góry, że faktycznie w większym klubie by sobie nie poradził. Bo tego nie wiemy. Mam nadzieję, że otrzyma taka szansę i zobaczymy na co go stać.
0
@Chucky Żeby się chłopaki nie przeziębili bo lekarze w Barcelonie nadaja się do tarcia chrzanu. No kto by ich póżniej wyleczył? ;)
1
@Ptasior Tego samego, który wprowadził Las Palmas do LL i ma mniej bramek straconych od potężnej Barcelony. Obecnie zajmuje 8 miejsce.
0
Szkoda, że w tym całym podnieceniu Xavim nikt nie postawił na Pimiente, który robi mega robotę w Las Palmas.
1
@Jackazz Kompromitacja bo chyba nie można tego inaczej nazwać.
0
@Rl9k1nG Kategoria Farmazony Korwina - Mikke?
Na siebie
1
@Oskar00 No jest potencjał tylko nic z tego nie wychodzi. Nie łudzę się, że nagle zaczniemy grać jak Barcelona Pepa. Mamy zbieraninę grajków z wielkimi nazwiskami a na murawie wygladamy jak żule z Biedronki.
1
a tak mi sie przypomniało przy okazji spotkania Nowego Zamku z Milanem w stacji CBS jednym z komentatorów był genialny Ray Hudson. Myślałem, że przestał komentować miła niespodzianka. ;D
Gdyby ktoś nie kojarzył tego sympatycznego Pana ;)
3
@Adran360 Coś Nowego i mam nadzieję, że emocji będzie zdecydowanie więcej.
0
@Oskar00 Moim zdaniem nie ma znaczenia na kogo trafimy bo z każdym dostajemy mocno na pizd...e
Przecież My się po czole kopiemy co mecz.
15
Jesteśmy kurła dziadami. I gdyby zamiast Porto była lepsza ekipa to pewnie Xavi po raz 3 z rzędu zagrałby w Lidze Europy.
I dzisiaj niby rezerwy, ale to wygladało tak jakby grała pierwsza drużyna bez pomysłu, bez składu i ładu.
1
@Qba2312 Zapytam w imieniu wszystkich zacofanych i nie w temacie.
Co to jest OF?
0
@tadzik447 Nie tam od Polaka wyjechał gdzieś to szkoda, żeby się prad marnował.
3
@PatrykBarca Ja o prad się nie martwię bo używam/kradnę od somsiada.
0
@michal26 @Encore Porażka Lakers i jest pięknie. ;D
Brawo Mavs ;)
1
@tristan87 pis to jest jedna wielka odklejka.
0
@tristan87 Obwiniał Hołownię z mównicy za skandaliczne zachowania Brauna, że to wina Hołowni
4
@Bartek1817 Ironia losu. Jeszcze kilka miesięcy temu 3-4 siła w wyborach parlamentarnych a za chwilę może się to wszystko rozpaść jak domek z kart.
1
@Rewolucja123