2

Xavi po meczu:
Generalnie byliśmy lepsi i mieliśmy więcej celnych podań. Do tego sędzia kalosz, Bramki przeciwnika były mniejsze i nie mogliśmy nic trafić. Okej trawa przycięta na wymiar to fakt ale na litość graliśmy o 14 rozumiesz o 14. Ja o tej godzinie normalnie jem śniadanie.
xD

4

Xavi: Kurw... co jest? przecież w arabii wszystko chodziło.
xD

4

Jesteśmy Dziadami.
NIech Pan zapyta sprzataczki, wożnego, stare baby na bazarze.
Jesteśmy Dziadami

1

@kamil295 Oby się spełniło ;D
Celtics - Suns w finale ;)

1

@kamil295 W pierwszej połowie z Krzyśkiem nie graliśmy wcale lepiej. Długimi fragmentami zawodnicy Celtics nie wiedza co maja robić. Zwróć uwagę jak madrze Mosley rozgrywa Celtów. Gracze Magic tak ustawiaja sobie atak aby najlepszy gracz Magic grał 1na1 z najsabszym ogniwem Bostonu. W 4 qw Wagner woził Korneta jak stara babcię po bazarze. I takich ustawień w grze Mosleya było mnóstwo, a ile podobnych akcji było po stronie Bostonu? cegła za 3 i może się uda. To trochę za mało.
@FCB24 Marzę aby Celtics wrócili na TRON. Czekamy tak długo, ale obawiam się, że z tym dziwadłem na ławce tego nie ugramy.

2

@takisobiektos Trener Mosley po raz 4 z rzędu wyjaśnia tego amatora Mazzulle. I widać, że na tym się chyba nie skończy. Obecnie Mazzulla ma bilans 1-4 z Mosleyem. W składzie Tatum, Brown, White, Horford, Krzysiek a i tak dostajemy w łeb. To trzeba mieć talent, żeby takimi grajkami przegrywać seryjnie.

0

@takisobiektos aj szkoda się denerwować

0

@Barcasub Pewnie jeszcze bedzie okazja chyba najbliższa w Święta coś mi sie wydaje.

1

Jeszcze 30 minut i pierwsze starcie w sezonie i przy okazji w Pucharze NBa.
Floryda i spotkanie Orlando Magic - Boston Celtics
Niech wygra lepszy czyli Celtics ❤❤❤
Let's Go Celtics!!!!


1

@avanes Po prostu samochód się spierdol..ł i nie zdażył na czas.

7

@tomek8756 Zmiany widać gołym okiem i już widać powiew świeżości po smutnych jak pizd.... czasach pisdu. MOżna? można ;D

1

@takisobiektos Bedzie ogladane. To ważny mecz. Jesli Boston wygra to wygra swoja grupe i awansuje dalej. ;)

4

@Rust_Cohle Jest takie powiedzenie, ze jak coś ma się spierdoli...ć to się spierdol... w najmniej oczekiwanym momencie. Szkoda chłopa bo znajac życie wszystkie pytania by wziął na siebie.
;D

2

OJO!!!!!
Pan artur Baranowski tak ten niesamowity gość, który w programie 1 z 10 nastukał 1000000 pkt nie wystapi w wielkim finale. Z uwagi na awarię auta nie stawił się na nagraniu finałowego odcinka.
Szkoda....

0

@Recha_0684 Twoje życie Twoja sprawa. Wolna Wola.
Pamiętaj tam gdzie sa czyny tam sa i konsekwencje.

7

Pan White + Krzysiu = CELTICS ❤❤❤
Boston łatwo ;D
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
@zadafcb @Kidd @ronni37 @Mns21 @Arkon @MarianoItalianoVero @Comentateiro


3

@TR3YWAY Byty butami, ale zobacz jakie fajne promocje na odzież maja. Wchodza biora wszystkie rzeczy z wieszakami bez przymierzania i wychodza. Można? można bez tracenia czasu na przymierzanie. Kurcze szkoda, że w tej naszej zacofanej Polandii tak nie można.

1

@TR3YWAY Szkoda, żę w Polsce nie ma takich promocji. Jak zwykle w Europie Nas dymaja.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Recha_0684 W godzinę śmierci się dowiesz. Nie martw się.

0

@Recha_0684 Bóg jest jeden dla wszystkich ludzi.

1

@kondzix2115 Dla mnie osoby wierzącej prawdziwa miłość i przyjemność jest dopiero po drugiej stronie. W Królestwie jedynego i prawdziwego Boga, który jest miłością nieskończona.

0

@MarioVeB! Łatwo? oj chyba nie. Dwie bardzo mocne ekipy i wynik może być blisko remisu. Takie jest moje zdanie. ;)

1

@Encore Skromnie powiem, że Celtics z takim składem to finał NBa to minimum.

2

@Comentateiro @takisobiektos @MesQueUnClub96 @Encore Orlando Magic to bez wątpienia jedna z rewelacji tego sezonu. Bardzo fajnie graja i zobaczcie jak fajnie jest ta ekipa zbudowana. Brawo.
Na pierwszy plan wysuwa sie starcie Celtics - Bucks tu będzie wielkie meczycho. ;)
Tatum - antek no co tu dużo mówić wióry będa leciały.

1

@ronni37 Pewnie, że bym obejrzał ;D

1

Poseł pisdu Horała w "Kropce nad i" powiedział, że w aferze wizowej tak na prawdę umoczonych było kilku urzędasów i to w zasadzie nie była żadna afera i tu nie ma specjalnie o czym mówić. Teraz wyobraźmy sobie gdyby taka akcja wyszła za rzadów Tuska. Trybunał stanu i szczekania pisdu nie było by końca.
xD

1

@Androchem Sam jestem pod wrażeniem wiedzy Pana @Danny Gaucho ;D

2

@Danny Gaucho Czapki z głów. Brawo ;)

14

Konwiński pięknie wyjaśnia Suskiego. xD
- "Panie Suski ma pan z Morawieckim większość to co się Pan martwi?"
xD
Skończyło się szczekanie Panie Suski. Za chwilę zostaniesz zwykłym szeregowym posłem.

1

@Sulimo Suski szukał Carycy Katarzyny także watpię, czy On coś rozumie. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?