0

@FcPortoFan1999 Pewnie tak sie stanie ;)

0

Zastanawiam się co teraz Bosak zrobi w sprawie Pana posła Grzegorza.

5

Błaszczak i Witek już reasumpcje planuja. Co to za odklejeńcy to nie mam pytań. xD
Swoja droga dziwię się, że pisorki jeszcze stanu wyjatkowego w Polsce nie wprowadzili.

2

Reakcja Bosaka na odklejkę Brauna xD


Bosak nigdy nie dojdzie do władzy majac takich ludzi w partii.

6

Ta cała akcja z gaśnica Brauna to jest potężny potencjał na memy xD
Gdzie My żyjemy? III świat

5

ale Braun co doje...ł do pieca xD
No to się w głowie nie mieści, że takie rzeczy dzieja się w Sejmie.

0

@Borneo No brak słów.... co to się z tymi ludzmi dzieje to ja nie mam pojęcia,

11

I gdy myślisz sobie, że już wszystko widziałes w tym cyrku zwanym Sejmem i w tedy wjeżdza Braun ubrany cały na biało. xD
ale odklejka proszę Ja Ciebie xD
Szkoda, że tej świeczki nie gasił wozem Strażackim.

7

@Kengo ale gruba odklejka. Co to się z tymi ludzmi porobiło dajcie spokój.

0

@damianex10 ani jeden ani drugi bo to zwykłe łobuzy som i stawiam na Władysława tego trzeciego bo to podobno dobry chłopak. Codziennie śmieci wynosi i somsiadom się kłania. Taki dobry spokojny chłopak.

2

Komentarz usunięty

1

@takisobiektos To prawda 2 lata różnicy natomiast przypominam, że Chet nie grał rok w kosza gdzie Wemba roznosił rywali we Francji.
I tak jak napisałeś dużo daje SGa i cały OKC gdzie drużyna już jest skrojona pod Playoffs. Obawiam sie tylko jednego, że ten potężny hype na Wembe da mu statuetkę Najlepszego debiutanta, że to nie będzie wybór czysto sportowy a właśnie konkurs popularności czy kto ma więcej followersów na TT czy Insta. ;)

1

@Barca1992 To prawda jednak do Pistons jeszcze im daleko ;D

0

@takisobiektos Chet zjada tego Wembe. Tu widać gołym okiem, że w Spurs niema grajka, który by Wembe wzniósł na wyższy poziom.

0

@Munio ale z tym LBGT to dajcie spokój...
Xawi do połowy Grudnia...
Dawno nie padało...
Święta, Święta i... po Świętach

9

Ogladam Dziennik bo nie stać mnie na dopalacze
xD
Tvpis to jest zupełnie inna rzeczywistość. Odklejona rzeczysistość.

0

@Majkel34 Jestem zdania, że Kaczora wszyscy maja już dosyć a szczególnie pisiorki. Dziadzia żyje komuna i nie rozumie problemów dzisiejszego świata. Ciagłe szukanie wrogów na siłę już nie działa.

7

@tomek8756 Nie jestem zaskoczony zachowaniem Jarka. To mały, zakompleksiony człowieczek, który wszędzie widzi wrogów. Żółć i taka dzika nienawiść wylewa się na każdym kroku. Jeszcze trochę i skończy się jego czas w polityce. Czas najwyższy.

2

Tusk Premierem
To musi być potężny ból dupy pisiorków xD
I tak ma być

5

@albi pisiorki na Reasumpcję Witek czekaja. W myśl zasady całego pisdu:
anulujmy to bo jeszcze przegramy.
xD

1

@norbi77 Już od tego wszystkiego mnie głowa rozbolała ;D
@Fake69 Byczku ja się nie skończyłem właśnie herbatkę z cytrynka robię ;)

1

Lewy jaki to jest placek. U Niemca by z zamkniętymi oczami trafił.
Szkoda szczępić ryja

7

Musimy wyciagnać wnioski. Teraz to każdy mecz jak finał, będziemy cierpieć.

1

@norbi77 No nie ja się jeszcze nie skończyłem choć jak patrzę na to co wyprawiaja te dziady to się nad tym zastanawiam ;D

3

I teraz zobaczcie co znaczy dobry trener z wizja i pomysłem na drużynę. Girona no średniak zwykły taka prawda a teraz bawi się z gwiazdeczkami Barcelony. Bawi się na wyjeżdzie. Xavi to momentami wyglada jak amator na tej ławce, zagubiony jakby nie wiedział do końca gdzie jest i co robi. aj szkoda nerwów na ten cyrk.

1

I to jest ta Barcelona Xaviego? To jakieś popierdółki sa.

1

Lewandowskie, Felixy, Rafinie, Gundogany i inne gwiazdy a nie potrafimy ograć u siebie dobrze poukładana Gironę.
ale gramy srake szkoda szczępić ryja.

1

To co? Lapcio szykuj kolejne dzwignie bo Xavi sobie z tymi grajkami sobie nie poradzi.

3

Jesteśmy dziadami i gramy taka srakę, że oczy bola.

1

@michal26 No trzeba zobaczyć co się na rynku wydarzy przed zamknięciem okienka i kogo bedzie można podpisać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?