1

@AmigoBlancos Gratulacje ;D

0

@AmigoBlancos Byczku chciałbym Ci pomóc ale nie obstawiam nba.

2

@ranger3120 Kategoria Dark Net?
Na siebie

18

Powiem Wam szczerze, że ogladam ten Sejmowy kabaret tylko i wyłącznie dla Pana Marszałka Szymona Hołowni. To w jak cudowny i inteligentny sposób ucisza pisiorków to jest coś pięknego. xD
Dziękuje Panie Marszałku.

4

Jak podaje Shams Charania właściciel Dallas Mavericks Mark Cuban sprzedał większościowy pakiet udziałów w organizacji za uwaga 3.5 miliardów dolarów!!!!
Dodam tylko, że Cuban kupił Mavs w 2000 roku za 285 mln. Tak tak za 285 mln i sprzedał za 3,5 miliarda dolców!!!!
Słabo mi....

/photo/1

0

@macio_944 Moim zdaniem brakuje tu człowieka z charakterem na ławce, który te pazury, chęć do walki i takiej pazerności na sukcesy by "nauczył', zaraził czy po prostu wskrzesił. Tak jak kiedyś to robił Pep. 0 odpuszczania i walka do końca.

4

@fart @Encore #WszyscyFaniNBa

8

Boston Celtics rzutem na taśmę wygrali grupę C na Wschodzie i zagraja w kolejne rundzie Pucharu NBa.
a tak prezentuja się pary 1/4:
@zadafcb @Mns21 @ronni37 @Kidd @MarianoItalianoVero @Comentateiro @takisobiektos @BartqRKO @Androchem

/photo/1

1

@takisobiektos Brawo SacTown!!!
Tak się gra do końca

0

Ogladałem sobie ten mecz Srok z peessie i przy karnym angielscy komentatorzy na spokojnie mówili, że tu żadnego karnego nie ma ponieważ nie było ruchu do piłki a zagranie było przypadkowe i że Marciniak pokaże, że nie ma karnego.
Tymczasem Marciniak..... xD
I to zdziwienie komentatorów angielskich xD

0

@xVENUMx Wyglada bardzo ciekawie. Chyba sobie poczytam komentarze o tym sprzęcie.

0

@xVENUMx taktyk

0

@Rust_Cohle I tu nie ma nad czym dyskutować.

5

Sławek Mentzen rozpoczyna grillowanie tych pastuchów z pisdu. xD
Króciutko Panie Sławku.

1

@Barca1992 Prawdziwy geniusz. Tylko my na La Bambli nie potrafimy tego docenić.

1

To co? każdy mecz jak finał i wyciąganie wniosków?
a jeszcze Stycznia nie ma xD

3

Szymon Hołownia już grilluje Pinokia to znaczy Mateuszka kłamczuszka. xD

1

@Arn3th Na siebie

0

ależ argentyna się posypała dajcie spokój.

2

@Foro @Hosh Dzień sadu nadchodzi...


1

@takisobiektos Green miał rację rzucając się na Niego podczas treningu GSW. Jak patrzę na Niego to taki głupek parkietowy.
Umiejętności ogromne, ale w głowie siano.

2

@Ls0811 Ja nie powiedziałem, że tak nie jest zastanawiam się kiedy te rozkradanie się skończy. ;)

2

Poseł Kwiatkowski powiedział przed chwila, że ta zbieranina przebierańców zwanych "ministrami" pinokia Mateuszka kłamczuszka za 2 tyg. pełnienia funkcji otrzymaja 30 tys zł. w tym odprawy, dodatki i inne bonusiki. Kurcze fajna sprawa.

1

@Encore Wykończył ich z zimna krwia.

1

Game Winner Bookera
I ta cisza w Madison Square Garden ;D
Słonca to biora 116-113


0

@FcPortoFan1999 Dobre pytanie. Z drugiej strony gorzej już nie będzie.

1

Brawo Legia!!!
Walczyć!!!

0

Tragedia Posejdona....
Papszun szykuj się.

2

@HighestInTheRoom Pozdrawiam serdecznie i po zwycięstwo dzisiaj!!!!
;D

2

Najsłyniejsza trybuna w Polsce świętuje swoje 50- lecie
ŻYLETa
❤❤❤
(L)

/photo/1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?