0

@Hosh Dla kadry Polski niemożliwe nie istnieje

3

Kur... gdyby nie ten śnieg z deszczem to byśmy wygrali.

1

@poskus Nie wiem o cu tu chodzi. Strzela Turkom jak ta lala i przejeżdza na kadrę z ławki ogladać paraolimpijczyków w akcji. Szkoda chłopaka.

1

Jestem ciekawy co ten Szymański sobie teraz myśli. Po co On na ta kadre przyjeżdża?

8

Pierdole to nie na moje nerwy ta kopanina. Ide obejrzeć Muminki.

3

I jak zwykle w takich chwilach tradycja Polskich kibiców czyli... tabelki, wyliczenia, kto musi pokonać kogo innymi słowy coś się musi wydarzyć żeby.... Najpieknieszy czas każdego kibica Polskiej reprezentacji kopanej.
xD

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Tymczasem Polska... 4 miejsce w bramkach 9-9.

2

Ja tylko przypomnę, że wyjście z tej grupy miało byc obowiazkiem. Tymczasem Nasze dziady sa na 4 miejscu. Na chwilę obecna.

2

@AssisMoreira Mam pieska średniego to znaczy ciut mniejszego od Owczarka Niemieckiego. ;)
Należy do rasy nieagresywnej.

7

@KrychaFCB Kurw... Baba Jaga takie moje pierwsze skojarzenie.
Matko i córko co co to się staneło.....

2

Słuchajcie bo teraz tak mnie naszło słuchajac wyroku w sprawie tej sytuacji z psem posła Żalka. Czy Waszym zdaniem wina leży po stronie somsiada Żalka czy jednak zaniedbanie po stronie pana posła, który nie dopilnował swojego pupila. Jestem ciekawy Waszych opinii.
Sam mam kochanego piesełka, który biega sobie swobodnie po posesji zamkniętej i się zastanawiam czy gdyby doszło do takiej sytuacji czy to bedzie moja wina?

9

@Ojciec5tkidzieci Hołownia usunął barierki i wprowadził swobodne poruszanie się mediów po Sejmie czyli w kilka godzin urzędowania zrobił więcej niż Witek w ostatnie 4 lata.
Dla mnie skromnego chłopaka z La Bambli to potęzny progres.

1

@Androchem Pytanie za kogo? Randle, Barrett,Robinson?
Ciekawym ruchem mogła by być wymiana LaVina za tego placka Tobiasa Harrisa z 76. I w tedy mamy BIG 3 w Fili.
Embiid - Maxey - LaVine + kupa zadaniowców i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie bo 76 będa bardzo grożne.

1

@marcin62 Dzień Sadu nadchodzi wielkimi krokami...


7

Bez Browna i Krzyśka Celtics biora mecz w Filadelfii ;D
JoJo Embiid króciutko o tym co się dzieje w tej największej rywalizacji na Wschodzie ;D
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
@zadafcb @Mns21 @Arkon @ronni37 @Kidd @takisobiektos @Encore @kamil295 @Comentateiro

/photo/1

7

W Poniedziałkowym meczu Boston Celtics vs NY Knicks Jrue Holiday zdobył swój 15000 pkt w karierze.
Gratulacje Jrue!!! ❤❤❤

/photo/1

2

Kalifornia
Poczatek spotkania w Pucharze NBa GSW vs T-Wolves i poważne zwarcie pomiedzy Klayem Thomsonem i McDanielsem. Do gry wkroczyli rownież Green i Gobert. Myślałem, że ten cały Puchar to będa takie ciepłe kluchy, ale jak widać jest walka, poświęcenie.
Mówiac krótko jest OGIEŃ. ;D


17

@GeneralXavi Moim zdaniem Załeński tym strojem/ubiorem identyfikuje się z Rodakami walczacymi na froncie. Pokazuje tym samym, że jest jednym z nich i nie wywyższa się gdzie reszta poświęca swoje życie w obronie kraju.

2

@IronSanHybrid I jak się bardziej przyjrzymy to właśnie tak się dzieje a mianowicie:
"wartościowe treści są opluwane, a jakieś gówna wynoszone do góry".

1

a taki pazerny na pieniaszki był. Taki kozak a teraz?
Dajcie spokój.

3

@IronSanHybrid Znak czasów, ale nie ma się co dziwić większość ludzi wybiera bylejakość. Podniecamy się freak walkami patusów, podniecamy się yutubowymi pojebami a wartościowe rzeczy schodza na 4-5 plan a szkoda.

3

@Essos Stary koniecznie. To klasyka gatunku. Jeden z najlepszych filmów EVER.
Jack Nicholson? dla mnie Top TOPÓW

1

Stano z nowym kanałem widzę ;D
"Kanał Zero"


1

@Culer9002 Gotowy scenariusz na film.

1

@Mario96w Ma talent
;)

1

@jedrek7000 Ja bym powiedział, że pisiorki wreszcie pokazuja prawdziwa twarz.

5

@Sulimo Powiem szczerze, że obawiałem się czy taki "świeżak" Hołownia poradzi sobie na tak poważnym i jednak mocno wymagającym stanowisku Marszałka Sejmu. I jestem jak na razie pozytywnie zaskoczony, że na ogromnym spokoju wysłuchuje tego szczekania podnieconych pisiorków. Brawo Panie Szymonie i oby tak dalej.

5

Drugi dzień obrad Sejmu i już jest ciekawie. Zbyszek "Mniej niż Zero" Ziobro zabarwił się na czerwono. ;D
Oj to bedzie ciekawa kadencja Sejmu ;D

0

Jayson "Bestia" Tatum
akcja 3+1
Big Time Player, Big Time Shoot.


1

@jacob345
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?