fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Halo czy leci z Nami pilot to znaczy trener?
0
ale tak grajaca Barcelone to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.
W arabii Saudyjskiej wszystko wychodziło a teraz?
xD
1
@maroon Ja również mam do tych starszych produkcji sentyment. ;D
6
Cesar wraca!!!!
Kolejna odsłona Uniwersum "Planety Małp".
"Królestwo Planety Małp". Premiera 24 Maj 2024.
Jaram się..
4
@Adran360 U mnie podobnie. Brak okularów to tak jak bez portfela, kluczy czy telefonu. ;)
4
@Lionel_Messi10 Ha ha ha dobre xD
Co ten alkohol robi z ludzmi ;D
4
@Lionel_Messi10 @AFA90 Pierwszy odruch po przebudzeniu to szukanie okularów. ;D
Soczewki? może kiedyś spróbuje ;)
1
@FcPortoFan1999 Jazda PORTO!!!!
6
@AFA90 Jestem tradycjonalista i okulary noszę od szkoły Podstawowej. Człowiek już sie przyzwyczaił. ;)
5
Zaparowane okulary - najgorzej
2
@FcPortoFan1999 Zapytam fana Porto czy ten Chico Konsejsało to przypadkiem syn trenera Konsejsało?
Czy może zwykły zbieg okoliczności?
1
@ronni37 Coś nowego i generalnie fajny pomysł. Widać na pierwszy rzut oka, że gramy o puchar NBa. Natomiast... ;D
Bardzo nie podoba mi się kolor parkietu w Bostonie. Jest ciemny przez co nie widzę piłki. Gdyby ten kolor był jasno zielonkawy to byłoby mega a tak dla mnie kolor parkietu na -
2
I cyk Wielki Juventus na fotelu lidera Serie a
Juve per sempre sara!!!!
Ooo... Juve per sempre sara!!!
Forza Juve!!!! ❤❤❤
1
@Comentateiro Wielka 3 xD
3
@Patrykl145 Prawda. Szklany chłop jest.
2
@Lionel_Messi10 To nie podlega dyskusji. ;)
Jednak gdy mały głód dopadnie na mieście czy w drodze to u mnie zawsze Kebsik.
5
@Zoker I dlatego ja zawsze wybieram Kebsa.
Kebab > MC
1
@A4ron ale popatrz na to z drugiej strony. Nie ma żadnej innej ligi niż nasza gdzie każdy może wygrać z każdym. Sa emocje? sa. I o to chodzi.
Co to za emocje gdzie wieczorowa pora do zimnego i mokrego Stoke zawita City i ich sklepie 3,4-0. a u Nas przyjeżdza lider rozgrywek i nie wiesz czy dzisiaj wygra, przegra czy zremisuje. I ta sa właśnie te truskawki.
3
@Bernard777 Legia potrzebuje remisu w dwóch ostatnich spotkaniach zakładajac dzisiejsza wygrana + wygrana Villi z aZ. Także szanse na awans sa bardzo duże.
5
Brawo Panowie!!!
Jazda Legia po zwycięstwo!!!!!
(L)
2
@Quarhodron To przez wiatr. Podobno w meczu RSS wiatr był z Północy, a jak Wiemy Nasi lubia grać jak wieje Zachodni zefirek. ;)
0
@KamQiX Uważam, że obecnie na dzień dzisiejszy jesteśmy słabsi.
0
@KamQiX Uważasz, że obecnie grajaca Barcelona poradzi sobie z Srokami? My mamy problemy wygrać z Porto czy RSS.
@mekston Tak natomiast ja napisałem na dzień dzisiejszy. Zobaczymy jak bedziemy prezentować się w pełnym składzie.
1
@mekston To również nie pokazuje pełnej siły poszczególnych ekip. Bo gdyby przyszło Nam dzisiaj grać z takim Njukastle czy Pessie to jasne jest, że dostaniemy w pape i to grubo.
0
@rk taktyczny
2
@Lucerfi Widzisz Gundo nauczony, że trenował go Pep facet z jajami, który ma wypracowane zasady na boisku i w szatni z naciskiem na szatnie gdzie wszystko chodzi jak w zegarku. I nagle wchodzi do szatni Barcelony z trenerem pół-amatorem gdzie jest fajnie i bezstresowo. Wygywamy jest dobrze przegrywamy jest dobrze nie ma się co stresować. Taktyka do boku i do tyłu i może się uda. Więc chłop w szoku i nie wytrzymał. Reszta zdziwiona postawa Gundo bo przecież nauczeni, że nie ma się czym martwić i mamy co mamy.
0
@D10SLEO "Każdy mecz jak finał", "Musimy wyciągnać wnioski", "Trawa była nieprzycięta", "Słońce Nas oślepiło i cierpieliśmy". "Z wiatrem nie wygrasz".
I tak to się od lat kręci w Barcelonie.
0
@Arys Pisałem, że Xavi za szybko tu przyszedł to się użytkownicy La Bambli śmiali, że "jak nie teraz to kiedy". Klub był w rozsypce, mnóstwo gówna w klubie i przychodzi chłop, który bawił się w trenerkę w lidze bananowej. Co tu może pójść nie tak?
4
@Rewolucja123 NIe ten trener i nie ta drużyna. Może za kilka lat.
Oczywiście, że może się zdarzyć, ale nie Barcelonie.
1
ale, że palifko poszło w górę to dajcie spokój.