1

@Adran360 Pięknie ;D
Bardzo mnie cieszy ta porażka. Podobnie 49 przegrały dzisiaj z Browns. To oznacza, że w lidze nie ma już drużyn niepokonanych. ;)

3

@axegrinder Święte słowa. Nic dodać nic ujać. Brawo.

1

Kurcze nie wiem co się stało przecież z Owcami wszystko śmigało.
DZIaDY

0

@lntrowertyk ale co z tego, że będzie rzadzć PO?
żyjesz przeszłościa. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

1

72% taka była frekwencja.
Polacy dziękuje!!!! Czas na zmiany.
❤❤❤

0

@Sysia11 Jak się boisz to się spakuj i uciekaj.
@Bobert_Kubicki @Mns21 Jestem przekonany, ze gorzej od Pisdu nie nie będzie.

8

Dupy pękaja na Woronicza. Koniec jest bliski. I jest Pięknie xD
Wraca normalność i humorek na Poniedziałek jak ta lala ;D

0

@Bobo25 Dokładnie tak. ;)

0

@Bobo25 To będzie za mało Opozycja przejmuje władzę.
Pisdu + Konfa 212, opozycja 230 z tego co pamiętam.

5

3 Droga 13% nawięksi wygrani + wynik powyżej 30% dla Tuska
Przegrani Konfa

1

@Kapitan hawk Dupa ich boli i dobrze xD

0

Tu zaraz będa kolejne wybory bo pisdu nie da rady.

2

KO zaskakujaco dużo i tragedia Posejdona Konfederacji 6%? śmiech
Koniec Pisdu bliski.

2

Ja tyko dodam, że do końca głosowania pozostało 3g i 58 minut.

2

@AFA90 Jest najlepszy zaraz po najlepszym z najlepszych. Leonidasem "Wielkim" Messim. ❤❤❤

1

@Luciano99 I bez tych wyborów wiadomo kto tu rzadzi: MY/Użytkownicy.
Redakcja i straż miejska jest tylko tłem. Proste ;)

0

@bari_94 Mecze NFL w Londynie sa rozgrywane co roku. Oczywiście masz trochę racji choć osobiście uważam, że większość to fani tej dyscypliny, którzy rozumieją co się na boisku dzieje.

2

W Europie Footballu amerykańskiego nikt nie oglada. Tymczasem tak wyglada stadion Tottenhamu i starcie Baltimore Ravens vs Tennessee Titans ;D
Stadion Wypełniony po brzegi ;D

3

@PatrychoO "anulujmy te całe wybory bo jeszcze przegramy" xD

0

0

@RomanHoffer Ja osobiście karty referendalnej nie prosiłem. Dlatego, że pytania sformułowane sa jak dla mnie w bardzo niejasny sposób co za tym idzie nie biorę udziału w tym cyrku. Jęsli nie pobierzesz tej karty to nie podbijasz frekwencji w sprawie referendum. Ja pobrałem tylko karty do Sejmu i Senatu.
Natomiast co do samej procedury: podajesz swój dowód i Pan/Pani pyta Cię które karty chcesz otrzymać: do referendum, Sejmu i Senatu. Możesz wybrać wszystkie 3, możesz wybrać 2 lub jedna. To wszystko zalezy od Ciebie. ;)

3

@Encore Wielki potencjał szkoda tylko, że gra w tak słabej organizacji gdzie sukcesów raczej nie będzie. Bo sufit wysoko. Lider kadry USa.

0

@Prorokk Bardzo możliwe choć osobiście uważam, że jeśli ludzie chca zmian to frekwencja prawie zawsze jest wysoka.

2

@tomek8756 Jak zwykle celnie i w punkt.
Pan Kowal? dla mnie TOP ;D

2

@Sulimo I dlatego Ja już od kilku lat g. 7-00 rano pod punktem wyborczym bez kolejek i słuchania tych wszystkich wysrywów. 3-4 minutki i z uśmiechem do domku. ;)
Polecam.

8

@macio_944 Ludzie maja dość i chca zmiany i to widać po frekwencji. Oby tak dalej. ;)

2

@marcin62 Mnie bardziej przeraża. Za dzieciaka imponowało, a teraz odwrotnie.
Dzień sadu coraz bliżej.

3

"Straż miejska" La Bambli pilnuje ale po 21 sobie odbijemy. Także spokojnie ;D

1

@Encore a moim zdaniem to jakies placki tam biegaja. Zobaczymy jak Wemba będzie wygladał w starciach przeciwko antkowi, adebayo, Krzyśkowi, Davisowi czy Embidowi. ;D

1

@Arkon Igor Lewczuk i Radek Majewski obaj w Pruszkowie. Pamiętam Igor to był młody szczupaczek a już pięknie chodził i Radek dla Niego przychodził cały stadion. Pamiętam jak dziś jak kręcił plackami z Groclinu w Pucharze Polski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?