La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

19

Powiem tak: w 1989 miałem 17 lat, zabrakło mi 1 roku, żeby wesprzeć Polskę w odzyskaniu niepodległości. W stanie wojennym oraz później, ojciec działał w Solidarności, tej prawdziwej, a nie tej wymyślnej prze PIS.

Dzisiaj mogłem w tym uczestniczyć, z czego się bardzo cieszę i jestem z tego dumny.
I nie, nie sądzę, że są to za duże słowa. Jestem przekonany, iż dalsze rządy PIS to byłaby katastrofa, X kroków wstecz, monowładza na wzór węgierski, brak wolnych mediów, brak wolnych sądów, permanentny konflikt z UE itp. itd.

BTW, bierzemy udział w największym wydarzeniu w historii wolnej Polski, frekwencja 73% to jet absolutny rekord i cieszmy się z tego!

3

@axegrinder Święte słowa. Nic dodać nic ujać. Brawo.

4

@axegrinder No ja już czarno widziałem te wybory i sądziłem, że nie oddadzą władzy w przypadku porażki. O dziwo chyba to zrobią. I być może bez większych ekscesów. Szliśmy 1 do 1 śladami Węgier. Tam też media zawłaszczone stworzyły dyktaturę.

4

@arasz1819 Jestem pewien, że kolejne 4 lata rządów PIS doprowadziłoby to tego.Dlatego były to najważniejsze wybory od ponad 30 lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?