1

@TheNekro94 To że pomaga zwierzętom oznacza, że jest spoko? przecież nie wiemy jaki jest w realnym życiu. Zobacz ile się teraz wylewa historii.
Pamietasz tego patostremera co bił swoja siostrę na Livach? tez był kreatywny.

3

@626 Ja Ci powiem, że te wszystkie Internetowe pseudo - "Gwiazdy" sa siebie warte.

3

@DLFCB Selekcja naturalna
Mam lepszy samóchód to mogę więcej. Otóż nie.

5

@pt9 Dochodzimy do momentu gdzie najlepiej nic nie pisać i nie wyrażać własnych opinii na dany temat. Co się porobiło z ta La Bambla to dajcie spokój.

1

@Medium U mnie nic się nie zmienia bo nie gram w to gunwo ;)
Polecam ;)

1

@paweldunajecfcb Oczywiście że tak. Ceny mieszkań wywaliły niesamowicie. W Warszawie za metr ponad 16 tyś zł a w Krakowie ponad 15 tys. Ludzie na przeczekanie będa szukać tańszej alternatywy i teraz wjeżdzasz Ty ze swoja propozycja najmu.

0

@LioMessi10 O tym samym pomyślałem. To będzie/jest powtórka z Ostrołęki. Tam gdzie duże $ tam złodzieje raczki już zacieraja.

0

@Awtameok_Klana I to jest strasznie smutne.
Za to 99% zna utwory Sławomira i Zenka Martyniuka. Takie czasy nastały. Cenimy sobie bylejakość.

2

@BulaKG @Ptasior To trochę tak jak w filmie "Kler" Wojtka Smarzowskiego i słynna już scena z rynnami:
„Chodzi o to żeby zbierać, a nie zebrać i skończyć zbieranie.”
I tak to się kręci setki mln z inwestycji wyparowało czyt. ukradli a teraz za Nasze sprzataja. Można? oczywiście, że tak.
Skoro na wybory kopertowe które się nie odbyły można było wyjebać 70 mln zł to dlaczego nie można 1,35 mld?

19

apropo Elektrowni to po ośmiu latach rządów prawa i sprawiedliwości bilans strat związanych z projektem węglowym Ostrołęką C sięga już 1,35 mld zł. Najpierw pisdu bloki węglowe w Ostrołęce wybudował a teraz je rozbiera.
Efekt dobrej zmiany. "Po owocach ich poznacie"

5

141 lat temu urodził się wybitny Polski kompozytor i pianista Karol Szymanowski.

0

@FcPortoFan1999 a co za tym idzie jeszcze wiecej zmęczenia i kontuzji a to w konsekwencji sprawi, że wielkie mecze będa zwykłymi średniakami. Bo kto będzie w nich czarował?

6

@Sulimo "Twardodyskusie przygotować ludzi do walki i nie brać jeńców..
antywirus mam na imię antywirus" złoto xD


0

@FcPortoFan1999 Mam nadzeję, że nie tyle połowę co ostatni mecz w Legii.

1

@DonAndrzejos
Możecie już nie pisać odpowiedzi.
To Sonny anderson

0

Spokojnie będzie 3-2 dla Legii

2

@tomek8756 ale to jest złoto xD
Nawet siostra księdza Mirka głosuje na pisdu ;D

7

Pierwszy Pick Six w sezonie?
Biegnij Forest!!!!
Brawo Panthers ;)
@zadafcb @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @ronni37 @Adran360 @Vitoo


2

@MarFan Portland oddali Holidaya bo jest im nie potrzebny. Postawili na młodego Hendersona 3 pick tegorocznego Draftu bo widza w nim potencjał na gwiazdę a Jrue tylko by "przeszkadzał". Zgadzam się w 100% z Toba co do Smarta bo to prawdziwy Celt tylko słaby rozgrywajacy. Menedzment szukał zmian i okazji na rynku i takie się nadarzyły. Czy to będa dobre ruchy? o tym przekonamy się w Maju ;D
@Mistrzu888 Dokładnie tak jak napisałeś. W punkt ;)

1

@bartas97 Oczywiście że rozumiem ;D
W Czwartek również trzymamy kciuki za Raków. ;)

1

@bartas97 Wiadomo, że będzie ciężko. Licza się tylko 3 pkt.

4

ależ pięknie Pogoń młuci Leszka. Brawo Panowie
Teraz tylko wygrać w Białymstoku i jest cudnie ;D

3

@MarFan Dlaczego wtope? przecież ze Smartem nic nie osiągnęliśmy 1 finał to trochę za mało. Choć ja osobiście również żałuje, że go oddali to jednak trzeba ryzykować i coś zmieniać. Tak to działa.

1

@MarianoItalianoVero Idziemy po tytuł
;D

2

@takisobiektos
Mega informacja i ja się mega cieszę to świetny obrońca i wreszcie rozgrywajacy jaki Celtom potrzebny ale ten kontrakt.... boli jak cholera i jeszcze strata Roba.
Idziemy po tytuł.

2

"Wolność, kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem"

4

@Rust_Cohle Zajety bo pewnie premie rozdzielał.
Ps: pięknie lśni ten Kogucik ;D
troszkę się pośmialiśmy ale teraz powiem Ci szczerze, że zachowałeś się honorowo i ja to mega szanuje. ;)

12

@AdiKingu96 Dziwnie piszesz Morawiecki.

9

@SantinoFortelos Wszyscy to wiemy Mateuszku kłamczuszku i dlatego Pażdziernika 15 pożegnamy Ciebie i Kaczyńskiego.
Dosyć tego syfu i tych zakłamanych mord pisowkich.

7

@Bocheno1 @MesQueUnClub96 ale żeby Pana @Luciano99 tak przy Niedzieli denerwować porządnego biznesmena przedsiębiorcę to na prawdę dajcie spokój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?