fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon Moim zdaniem Mekambe nie wygra żadnej ZP. Chłop ma słaba psychikę coś ala Neyman.
0
@MESSIah16 Widzisz w Chinach wszystkich krótko trzymaja za mordę więc jest w miare spokój. W Europie wolnośc słowa, wolnośc wszystkiego i mamy co mamy.
0
@MarioVeB! Henryk Kejn to bierze na miękko. a ten co napisałeś to nie ma szans bo zaraz spuchnie.
2
@Arkon Tak jak napisali koledzy wyżej nikt nie zdominuje tej nagrody jak Leonidas "Wielki" Messi. To powinna być nagroda jego imienia.
2
@AFA90 Badz grzeczny a bedzie dobrze. Jesteś świeżakiem to @Danny Gaucho Powie Ci co i jak.
;D
3
@bartas97 15 Pażdziernika. Wytrzymaj jeszcze troszkę.
0
@Ojciec5tkidzieci To będzie pyrrusowe zwycięstwo pisdu.
0
Ciekawe czy ten cały Zalewski mecze Naszej kadry obstawiał.
1
@hayek a no tak, że każda aferka czy niegospodarność nie jest zamiatana jak u Zbyszka "mniej niże zero" Ziobry tylko wszystko ujawnia. Nie bawi się z Nimi.
I dlaczego uważasz, że jest niewiarygodny? co te wszystkie kontrole czy kwity na pisdu w gabinecie rysuje?
0
@hayek Banaś pięknie rozgrywa pisorków. Wie, że jest bardzo mocny i wykorzystuje to oporowo a Polsat? będzie ogladalność, do tego reklamy = kaska. Proste.
0
a ja Wam Powiem, że te Owce z Wysp zrobia dzisiaj niespodziankę i nie przegrają z maszyna Polskiego Guardioli.
4
@JordiAlbion Przeżyliśmy Sołse, przeżyliśmy Pandora Gate, przeżyliśmy pisdu to i te resety też przeżyjemy. ;D
1
@Kidd Czego człowiek nie wymyśli ;D
1
@MesQueUnClub96 Book to najlepszy SG w lidze. a Twoim zdaniem kto powinien zajać jego miejsce? ;)
1
Czy La Bamblowe świry akceptuja najlepsza piatkę ligi czy jednak powinien w tym zestawieniu znaleźć się ktoś inny? ;D
3
@Sulimo My kibice często nie rozumiemy drugiej strony w tym wypadku Sportowców, którzy chca po prostu spokoju i odpoczynku.
Przypomniał mi się wywiad Mentala z Morganem gdzie Mental opowiadał o czasie spędzonym z dzieciakami:
Mental: Wiesz ile razy byłem z dzieciakami w parku? Zero. a wiesz dlaczego? dlatego, że zamiast bawić się w parku z dziećmi rozdawałbym autografy i robił zdjęcia z fanami . Moje dzieci byłyby zdenerwowane ja bym był zdenerwowany. Tak to by wygladało.
I ja w 100% Kanselo rozumiem.
4
@FutbolFan Tu trzeba dzwonić do Konopa i Wardęgi i sprawa zaraz będzie rozwiazana.
0
@FcPortoFan1999 Let's Go Bruins!!!!
0
@kulek22 Dobre ;D
@tbas @Tomo1989 Panowie naprawdę wierzycie w przypadek z tymi odejściami Generałów przed wyborami? afera pewnie jest tylko nie z odchodzącymi tylko bałaganem w Wojsku Polskim.
3
Widzę, że Generałowie Wojska Polskiego maja już dosyć tego pisowskiego cyrku ;)
Koniec jest bliski.
2
@Arkon pinokio z zwykłego doradcy Tuska do posady Premiera.
0
@mekston I gdyby dzisiaj Tusk od samego poczatku opowiadałby o swoim programie czy też przedstawiał swój plan nie wspominajac ani razu o pionokio i pisdu pozamiatałby całe towarzystwo. I tu już nie chodzi o jakieś konkrety on tym prostym trickiem - zmiana nastawienia zaskoczyłby wszystkich i mocno zaplusował na tle tragicznego i do bólu prostolijnego Morawieckiego. Tak się rozgrywa temat i tak właśnie zrobili Hołownia i Bosak.
2
@_barti Tak masz rację ale Tusk dzisiaj mógł mocno/pozytywnie zaskoczyć zmiana taktyki i opowiadać o swoim programie. Nie wykorzystał szansy.
Miałem na myśli te wypominanie błędow prze obie strony. ;)
23
Moim skromnym zdaniem Tusk dzisiaj dużo stracił mimo, że to pinokio był najgorszy to Tusk zawiódł.
Od przegranych wyborów w 2015 roku PO/KO idzie w dziwnym i niezrozumiałym kierunku to znaczy co wybory to narracja jest taka: pisdu jest złe, kaczyński jest be.
Zero konkretów czy też pozycji programowych, które zainteresowałoby Polaków do zmiany. Dzisiaj była znakomita okazja aby to zmienić i zaskoczyć,
pokazać Polakom (tym niezdecydowanym), że jednak można opowiadać sensownie nie opierajac swoich argumentów na tym, że pisdu jest be i kaczyński jest be. I nie wiem dlaczego Tusk i PO ida dalej ta droga.
Bosak i Hołownia dzisiaj pokazali Tuskowi jak pinokia i całe pisdu trzeba rozgrywać. Opowiadać farmazony nie wdajac się w żadne wymiany zdań czy wypominanie błedów bo Polacy maja już tego dosyć.
5
@tomek8756 rachoń przebija wszystkich dzisiaj występ wybitny xD
a tak poważnie to moim zdaniem Bosak, ale to było pewne bo w takich spotkaniach zawsze dobrze wypada i na duży plus Hołownia. ;)
1
@Khajio Ten cyrk zwany debata nazywasz ważnym wydarzeniem? to grubo. Przecież to nawet nie debata tylko zwykłe spotkanie w studio.
0
@BorzyKrzys Użyłbym słowa przysłuchuje bo zajmuje się swoim życiem przygotowując kolację. Mam nadzieję, że zrozumiałeś.
2
@Stinger_ Bosak Top, ale to było pewne, że pozamiata towarzystwo.
0
@BorzyKrzys a kto powiedział że ogladam?
0
@BorzyKrzys Może dlatego, że mam to w dupie i zamiast ogladać/słuchać klaunów zajmuję się własnym życiem. ;)