3

Nie rozumiem strategii Tuska. Zamiast odpowiadać na pytania jak Bosak czy Hołownia to babra się już kolejny rok w potyczki z pisdu i pinokiem. Przecież przed tym cyrkiem zwanym "debata" było jasne, że pinokio będzie atakować Po i Tuska. Tu trzeba prosto odpowiadać na pytania bo pinokio i tak sam się zaora. Nie rozumiem tego.

5

I tak prezentuje się premier Narodu Polskiego.
Dno i wodorosty zero merytoryki tylko dukanie co kiedyś robiło PO i Tusk.
Jedno wielkie nieporozumienie.

0

Wszyscy przeciwko pinokio dajcie spokój kto by pomyślał
xD

3

260 mld? pinokio to może daj od razu 500 mld na dzieci po co się ograniczać.
xD

0

@skubi99 Na tym to polega ;D

1

Donald zamiata pinokiem. Króciutko z pozerem.

1

Czy ktoś liczy ile razy Mateuszek kłamczuszek wypowie słowo Tusk?
xD

9

Yamal

/photo/1

9

@Luciano99 Co to się porobiło z ta La Bambla to dajce spokój.
Kiedyś dobre chłopaki a teraz? to się w głowie nie mieści po prostu.
Natomiast ja jestem nadal w szoku jak to się mogło stać i co się z tymi chłopakami porobiło, że robia takie rzeczy?
Dziękujemy @Luciano99 i Tobie @Emhyr że rzuciliście światło na te obrzydliwe postępowanie.

2

@takisobiektos I dlatego mam nadzieję, że Celtics będa odpowiednio zarządzali minutami Krzyśka tak jak to było w przypadku Brogdona, który rozegrał prawie cały sezon. ;)

3

Witamy w Bostonie Krzysiek!!!! ;D
W pierwszej gierce treningowej przeciwko Filadelfii 76 Krzysiek w niecałe 25 minut zdobył 17pkt 5 zb i 1 asysta był też 2/3 zza łuku.
Na uwagę zasługuje świetny występ Pritcharda 26 pkt 6/11 za 3.
Ostatecznie Boston Celtics to biora 114-106
Przed Wami Krzysiek na pełnej ;D


11

@Tomo1989 Nie wiem co się z tymi ludzmi dzieje przypuszczam, że od tego dobrobytu w dupach się przewraca.
No debile ciężko inaczej to nazwać.
Przecież kobieto Ty zabiłaś młodego człowieka warto było?

1

@HighestInTheRoom Mi to Lotto bo i tak nie oglądam TV. ;)

2

@FCB_dimiC @escarabajo Spokojnie po 15 Pażdziernika wszystko będzie naprawione. ;D

2

@DaPidejpi Powiem Ci, że to jest tak niesprawiedliwe czekasz cały rok na 2-3 miesiace ciepełka kochanego Słoneczka i póżniej 10 miesiećy zimna. Ja nigdy tego nie zrozumiem jęszcze gdyby ta Zima, Jesień i Wiosna były takie prawdziwe jak z opowiadań dziadków, pradziadków i prapradziadków, ale teraz?
Wszyscy się ciesza że Zima, że śniegu jest po kostki, do tego chlapy, woda wszedzie, z czego tu się cieszyć to ja nie mam pojęcia.

11

@Esteban_ Pozdrawiam serdecznie tych wszystkich, którym przeszkadzało ciepełko +28 i wiecej. Słoneczko, pifko, piękne kobiety...
a teraz niech Wam pizga tak, że się zesracie Jaskiniowcy ;D

2

@tomek8756 a mnie zastanawia czy kumple byli trzeżwi bo widać, że znosi ich delikatnie na lewa i prawa stronę. ;D

2

@Aragorn33 a najlepsze jest to, że ponad 30% Polakom ten cyrk pasuje. I tak to się kręci. Kaska na socjale jest to sa i wyniki a reszta jest ostry cień mgły.

2

@tristan87 @Deviler @Medium 18 sekunda meczu Barcelony jeszcze bym zrozumiał, że w naszej Ekstraklapie bo tam cuda się dzieja w każdym meczu, ale w Barcelonie?
Dajcie spokój co tu się porobiło.

1

@Ostatnikrwawygang Ja zwracam uwagę na ten szczegół od odejścia Pepa. Mamy fajnych grajków w środku pola ale za cholerę żaden nie potrafi podać prosto piłkę. Do boku i do tyłu opanowane do perfekcji a prostopadła na ściganie z obrońca ni cholery.

2

18 sekunda meczu z Granada i dostajemy bramkę. 18 sekunda meczu....

1

@LaLigaPD Wierzę w to, że City/Pepcio podtrzyma ta piękna tradycję. ;D
Lać grubo te kapiszonki z Londynu. ;)

3

3 zwycięstwo w sezonie Las Palmas Garcii Pimienty a bilans bramkowy 6-8.
Bardzo dobry wynik Świeżaka jak na poczatek przygody w LL. Brawo!!!
Trzymam mocno kciuki i mam nadzieję, że kiedyś poprowadzi Wielka Barcelonę.

/photo/1

4

TIK TaK TIK TaK.... 20 dni - tyle pozostało do rozpoczęcia nowego sezonu NBa. ;D
Przygotowania ida pełna para ;)
https://x.com/i/status/1710324422333051081

2

@Rastafarnianin Pewnie po śmierci znaleźli gdzieś zwłoki i przebadali. ;)

1

@Arkon Dla mnie zdecydowanie LOTR ;)

7

I taka ciekawostka:
Płetwal Błękitny ma tak długi język, że może na nim stanąć 50 osób.

0

@norbi77 "Kościół jest święty, ale tworzą go ludzie grzeszni."
"Kler" Wojtka Smarzowskiego

2

@AxelF Cierpienie jest jedyna droga do zbawienia nie ma miłośći bez Cierpienia.
"Cierpienie i krzyż złączone jest z miłościa".
Dlatego, że człowiek w sercu nie nosi Boga tylko swoje rzadze jak chciwość, zło, bycie lepszym, bogactwo, nieczystości. Dlatego również, że nie wychowuje się w miłości i wierze w Boga, który nie nawołuje do kradzieży a do pomagania bliźniemu. Wolna wola do bycia prawym lub do bycia złym.

2

@Dari0G @Kgorecki2500 Już rozumiem Panowie ;D
@Dari0G Wybacz i się nie gniewaj. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?