fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
@Kgorecki2500 Tusk mimo swojego wieku znakomicie odnajduje się w mediach społecznościowych. Powiedziałbym, że jest gościem, który doskonale rozumie o co chodzi w tym intenetowym świecie. Nic na siłę czy to na TT czy teraz na Tik Sroku. Idealnie wykorzystuje swoje momenty.
1
@barcelonaLM Jest kilka wersji. Ja znam taka, że Pogoni nie podobała się zgoda Legii z Zagłębiem Sosnowiec i podobno były spore kwasy na linii Sosnowiec - Szczecin. No nie lubiły się te dwie grupy. Było momentami bardzo grubo. Po meczach Legii w LE (chyba z Lazio jeśli się nie mylę) obie strony ustaliły, że po tylu latach wspólnej "przyjażni" trzeba się rozstać.
Jeszcze Ci opowiem jedna historię z Pogonia zwiazana. Mianowicie jakiś czas temu czytajac sobie Legię na jednej ze stron internetowych jeden z Warszawskich kibiców opisywał jak wygladała jego wycieczka do Szczecina na mecz "przyjażni". W drodze powrotnej Legionistów napadli ich kibole/chuligani Pogoni i mimo, że mieli na sobie koszluki Legii zaczeli ich tłuc generalnie było bardzo nieciekawie. Nie wiadomo czy to faktycznie byłi chuligani Pogoni czy zwykli przebierańcy ale gościu po tej akcji przestał bawić się w mecze "przyjażni" i chodzi tylko na Legie.
2
@FcPortoFan1999 Ironia losu:
Miał być Papszun a genialnie wyglada Kosta ;D
Życie pisze najlepsze scenariusze ;)
2
@FcPortoFan1999 Kosta Runjaić to najlepszy transfer Legii od lat. To co zrobił z tej bandy patałachów to coś pięknego. Tylko ta obrona.... i będzie pięknie. 18 tytuł jest w zasięgu. ;)
To może być ten sezon: Boston z 18 tytułem i Legia z 18 ;D
9
Tak kurła!!!
To jest ten Mistrzowski Mental. Patrz Xavi i ucz się jak się gra do końca.
Sedzia Musiał robił co mógł aby Legię przekręcić, ale się nie udało. Genialne meczycho w Szczecinie. To pierwsze zwycięstwo Legii na wyjeżdzie.
3 pkt jada do StoLicy!!
Legia liderem - dupy pękaja ;D
(L)
1
@partymaker Dokładnie mistrzem będa Boston Celtics ale to było wcześniej wiadomo. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mkord @Remi70 Jedziemy z NImi Panowie!!!!
;D
2
@_barti Tak jak pisałem 3 pkt jada do Stolicy!!!!
:)
3
ale historia!!!
Cisza w Szczecinie
Taaaak Legiaaaaa!!!!!
(L)
4
Legia w 11 jedna bramka zdobyta
Legia w 10 dwie bramki. Można?
0
@kynio302 @waletpl Walczymy do końca.
4
Jazda Legiaaaaaa!!!!!!!
Walczymy do końca Panowie!!!!!
(L)
0
@kynio302 Szkoda....
3
Tak jest!!!
Legia w 10 i cyk 2-2
Musiał pokaż kolejne czerwo bo jeszcze Legia wygra.
0
@_barti No trudno. Walczymy do końca.
1
@kamil295 Ooo to robi się ciekawie ;)
1
@ronni37 Bucks dużo stracili oddajac Jrue bo to niesamowity pracuś i dobry obrońca. Dla Nas fanów Celtics to bardzo dobra wiadomość ;D
PS: Już Ci mówię jeszcze raz wklej ten link z twittera i od końca usun wszystko do znaku zapytania włacznie. ;)
1
@ronni37 PTB mocno wygrali na tej wymianie i wielkie brawa dla GM'a Portland za to, że nie dał się Lillardowi szantażować/wydymać.
Ubierz się ciepło DaME bo w Wiscosin zima cięzka i mrożna ;D
0
@FcPortoFan1999 No niekoniecznie tam maja kim grać i moga zrobić bardzo dobry wynik ;)
Holiday - Henderson -ayton tu moga być Playoffy ;)
2
@kazbychu Kurwa kolejny mecz z rzędu na wyjeżdzie i czerwo. Ręce opadaja no.
1
@FcPortoFan1999 Rozumiem o co Ci chodzi problem w tym, że Suns oddajac aytona nie maja teraz czym handlować. I żadnego Lillarda w GSW nie zobaczymy.
0
@_barti Przykro mi 3 pkt jada do Warszawy ;)
2
Brawo Legia!!!!
Jazda Panowie
Pekhart 6 bramka w sezonie.
(L)
0
@FcPortoFan1999 NIe ma szans na cos takiego bo przecież GSW dopiero co ściągnęli CP3 po co im kolejny pg?
2
@kamil295 Pięknie PTB wyjasniaja Lillarda. To nie zawodnik rządzi tylko klub/organizacja. Brawo.
0
@FCB24 No zobaczymy ;D
W ostatnich 7 sezonach Celtics grali 5 razy w finale Wschodu. To nie przypadek.
4
Pamietajcie!!!
"Nie kupujcie palifka na zapas" - Orlen/Pisdu
1
@FCB24 To nie ten sam Tatum/Brown i z roku na rok będą coraz lepsi/silniejsi.
To bedzie ten sezon.
6
W przyszłym tygodniu 17 krotni mistrzowie NBa - Boston Celtics rozpoczynają obozy przygotowawcze do sezonu 23/24. Dwie bardzo bardzo dobre informacje z płynące obozu Celtów:
Krzysiek wyleczył kontuzję stopy i jest gotowy do ciężkiej pracy, a druga sprawa sytuacja z Brogdonem wyjaśniona na tyle, że sam zawodnik już nie może doczekać się rozpoczęcia treningów. Teraz tylko aby zdrówko dopisało i po 18 tytuł.
#BleedGreen ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
:D
@zadafcb @Mns21 @Kidd @ronni37 @MarianoItalianoVero @takisobiektos @BartqRKO @Comentateiro @Androchem @partymaker