1

@Encore Oceniam na 5-
Idziemy po tytuł. ;)

3

Pan DaME odlicza czas do pierwszego rzutu w sezonie 23/24
@Comentateiro @MarianoItalianoVero wszyscy fani Bucks i NBa ;D


0

@Rust_Cohle No nie zawsze się wygrywa ;D

4

I jeszcze ten samobój no pieknie się to wszsystko skończyło. Brawo Koguciki ;D

1

Tak!!!!!
Brawo Koguciki ;D
I skończyło się szczęscie Liverpuszu ;D

0

@SeWo77 Oczywiście, że 5 razy wygrać.

0

@barcelonaLM Zasłużenie wspaniałe dzieło. ;)

5

Ja chciałbym tylko skromnie zaznaczyć, że Barcelona jest w tej chwili jedyna niepokonana drużyna w La Liga.
❤❤❤

/photo/1

4

No Koguciki lepszej szansy nie będzie Teraz dobić Liveprusz i kończymy zabawę. xD

0

O widzę, że Lipsk już popuścił. Zaraz tego remisu nie będzie. xD

1

@mordini123 Nie nie moga grać razem i LKS II oddaje miejsce drużynie niżej w końcowej tabeli II ligi. ;)

1

@Xpert77 Otóż to ;D

0

@MesQueUnClub96 Możesz się śmiać, że karne i itd. Natomiast te karne i obijanie Bochum trzeba wykorzystać i Henryk to właśnie robi czy Tobie się to podoba czy nie.
@kanver_ Wygra wygra spokojnie. ;)

2

Henryk Kejn wyjaśnia tę ligę bananowa. Jak tak dalej pójdzie to szybko rekord Lewandinio zostanie pobity. Trzymam kciuki Henryku drogi. ;)

0

@Encore Tak się zastanawiam czy 76 faktycznie go potrzebuja?
Maja młodego Maxeya no trzeba na tego chłopaka postawić. Jrue chyba bardziej pasuje do Miami. ;)
Heat z Holidayem będa bardzo grożni. Swietny w obronie i rozegrać potrafi.

1

@Kessie Oj nie nie Koguciki musza być dzisiaj "gurom" ;)

2

Koguciki musicie
;D

3

I to by było na tyle jeśli chodzi o potężna Żironę.

1

I taka ciekawostka: Woda jest mokra

1

ach Lewandinio i te jego rozegranie piłki... cenne 3 pkt i nic więcej.

1

ale My gramy srakę aż oczy bola od tych wybijanek.

2

Rafinia co teraz podał.... jaki to jest placek to nie mam pytań. xD

1

Pachnie w tym meczu remisem.

3

@Joe_Barbaro To proste ;D
@HighestInTheRoom @Bartosz85 @kazbychu
I już możecie dać Nam ten puchar. Bo lecimy z Wami grubo ;D

0

@FcPortoFan1999 Mam nadzieje, że przegraja dziady.

0

@ranger3120 Ja już ma mam dwie beczki ;D

0

Pisdu i Orlen prosza Polaków abyście nie brali palifka na zapas.
Przez Was Instrybutory nie działaja.

1

@Androchem Moim zdaniem Bucks tym ruchem mocno zaryzykowali
bo boja się, że antek ucieknie. I jeśli to nie wypali (Lillard sie połamie albo nie będzie chciał grać) to coś czuje, że faktycznie antek zażąda transferu. ;)
@FcPortoFan1999 Za kilka lat ;D

6

Wczorajszy transfer Lillarda sporo namieszał i takiej okazji nie mogli przegapić bukmacherzy w Stanach. Tak oto prezentuja się szanse poszczególnych ekip. ;)
Za każde postawione 100 $ na "Kozły" można skasować 375$
Na drugim miejscu Ekipa Jokera - Denver 425$
Dalej mamy Boston Celtics i 500$
Stawkę zamykają Suns 550$
Sezon tuż tuż i zapowiada się wybornie. ;D

/photo/1

1

@Reviven Chciałbym zobaczyć Barcelonę pod wodza trenera nie zwiazanego z DNa. Klopp chciałbym zobaczyć jak chodziłaby Barca pod Niemcem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?