fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Oceniam na 5-
Idziemy po tytuł. ;)
3
Pan DaME odlicza czas do pierwszego rzutu w sezonie 23/24
@Comentateiro @MarianoItalianoVero wszyscy fani Bucks i NBa ;D
0
@Rust_Cohle No nie zawsze się wygrywa ;D
4
I jeszcze ten samobój no pieknie się to wszsystko skończyło. Brawo Koguciki ;D
1
Tak!!!!!
Brawo Koguciki ;D
I skończyło się szczęscie Liverpuszu ;D
0
@SeWo77 Oczywiście, że 5 razy wygrać.
0
@barcelonaLM Zasłużenie wspaniałe dzieło. ;)
5
Ja chciałbym tylko skromnie zaznaczyć, że Barcelona jest w tej chwili jedyna niepokonana drużyna w La Liga.
❤❤❤
4
No Koguciki lepszej szansy nie będzie Teraz dobić Liveprusz i kończymy zabawę. xD
0
O widzę, że Lipsk już popuścił. Zaraz tego remisu nie będzie. xD
1
@mordini123 Nie nie moga grać razem i LKS II oddaje miejsce drużynie niżej w końcowej tabeli II ligi. ;)
1
@Xpert77 Otóż to ;D
0
@MesQueUnClub96 Możesz się śmiać, że karne i itd. Natomiast te karne i obijanie Bochum trzeba wykorzystać i Henryk to właśnie robi czy Tobie się to podoba czy nie.
@kanver_ Wygra wygra spokojnie. ;)
2
Henryk Kejn wyjaśnia tę ligę bananowa. Jak tak dalej pójdzie to szybko rekord Lewandinio zostanie pobity. Trzymam kciuki Henryku drogi. ;)
0
@Encore Tak się zastanawiam czy 76 faktycznie go potrzebuja?
Maja młodego Maxeya no trzeba na tego chłopaka postawić. Jrue chyba bardziej pasuje do Miami. ;)
Heat z Holidayem będa bardzo grożni. Swietny w obronie i rozegrać potrafi.
1
@Kessie Oj nie nie Koguciki musza być dzisiaj "gurom" ;)
2
Koguciki musicie
;D
3
I to by było na tyle jeśli chodzi o potężna Żironę.
1
I taka ciekawostka: Woda jest mokra
1
ach Lewandinio i te jego rozegranie piłki... cenne 3 pkt i nic więcej.
1
ale My gramy srakę aż oczy bola od tych wybijanek.
2
Rafinia co teraz podał.... jaki to jest placek to nie mam pytań. xD
1
Pachnie w tym meczu remisem.
3
@Joe_Barbaro To proste ;D
@HighestInTheRoom @Bartosz85 @kazbychu
I już możecie dać Nam ten puchar. Bo lecimy z Wami grubo ;D
0
@FcPortoFan1999 Mam nadzieje, że przegraja dziady.
0
@ranger3120 Ja już ma mam dwie beczki ;D
0
Pisdu i Orlen prosza Polaków abyście nie brali palifka na zapas.
Przez Was Instrybutory nie działaja.
1
@Androchem Moim zdaniem Bucks tym ruchem mocno zaryzykowali
bo boja się, że antek ucieknie. I jeśli to nie wypali (Lillard sie połamie albo nie będzie chciał grać) to coś czuje, że faktycznie antek zażąda transferu. ;)
@FcPortoFan1999 Za kilka lat ;D
6
Wczorajszy transfer Lillarda sporo namieszał i takiej okazji nie mogli przegapić bukmacherzy w Stanach. Tak oto prezentuja się szanse poszczególnych ekip. ;)
Za każde postawione 100 $ na "Kozły" można skasować 375$
Na drugim miejscu Ekipa Jokera - Denver 425$
Dalej mamy Boston Celtics i 500$
Stawkę zamykają Suns 550$
Sezon tuż tuż i zapowiada się wybornie. ;D
1
@Reviven Chciałbym zobaczyć Barcelonę pod wodza trenera nie zwiazanego z DNa. Klopp chciałbym zobaczyć jak chodziłaby Barca pod Niemcem.