fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@_barti To widać ;)
0
@_barti Boli? ;)
0
@bartekvisca Podobno po wyborach Sasin z Suskim ruszaja w Polskę naprawiać.
6
I już wiadomo kto bedzie rzadził na trybynach :D
Jazda Legia!!!!
4
@BorzyKrzys Wsparcie dla Legii jest zawsze mile widziane bez względu na położenie Geograficzne ;)
8
@fart @Xavinista @Isso89 @KRISU77 @Szreko @Prorokk @Barcasub @PietrasCoelho @hayek @PIWOSZ89 i cała Legijna Brać. ;)
14
Po zwycięstwo Legio!!!!
"Mam tak samo jak Ty Miasto moje a w nim...."
(L) ❤❤❤
@RafiVeB @HighestInTheRoom @Bartosz85 @AssisMoreira @lucas/catalan @mkord @kazbychu @escarabajo @Arkon
0
@TR3YWAY Tylko co z tego, że potęzny Krzysiu zmiażdzy Tuska w debacie skoro po wyborach to Tusk i jego PO zje i wydali tego śmiesznego Bosaka i jego Konfederatów.
0
@FcPortoFan1999 Taka prawda.
1
@Kgorecki2500 Dokładnie tak. Stary dziad myśli, że jest sprytniejszy otóż nie jest.
0
@Popitek12 @FcPortoFan1999 Skoro taki kozak to dlaczego nie pokaże Donaldowi gdzie jego miejsce? jarek co wybory unika starcia z Tuskiem bo wie, że go nie pokona.
0
Czyli oficjalnie w debacie jarka nie będzie.
1
Brajton widzę ładnie się bawia w Marsylii. Stracili w 19 minucie bramkę i 20 minucie.
Ej Mati ten De Zerbi to zwykły placek jest i ta jego ekipa też jest jeden wielki placek.
2
W obliczu absencji Lewandinho to aż kusi postawić na te Wyspy Owcze.
2
Witamy w Bostonie Jrue!!!!
;D
0
@FcPortoFan1999 Przecież teraz Porto akcja za akcja. Barca tylko wybijanki.
0
@FcPortoFan1999 Tak
1
Pachnie tu bramka dla Porto.
2
ale co Żul wyczyścił
1
ale sypie tymi kartkami Pażdzioch jeden.
1
@tomek8756 Wspaniały piłkarz, celebryta, komentator i... lekarz medycyny.
xD
7
@doc Tomek "Truskafka" Hajto nie lubi tego. Przecież Tomek miał podobna kontuzję co Lewy. W Barcelonie kłamiom.
dr Hajto wie lepiej i ja mu wierze w 98,43%
1
@MesQueUnClub96 Same fakty nie żadne bzdury.
6
Nie ma Lewego magika rozegrania i gra jest szybsza. Nareszcie
2
El Rekino ukasił po raz pierwszy!!!!!
3
No dobra schodzi rozgrywajacy a wchodzi Rekin pola karnego i teraz zaczyna sie meczycho.
2
Porto nic wielkiego nie gra w sumie Barca też.
1
@Arkon Ja Nuggets nie widzę w finale za dużo stracili. Przede wszystkim osoba Browna, który dawał ogromna energię z ławki. Takich walczaków ciężko zastapić.
Ja osobiście postawię na finał Suns - Miśki z Memphis.
Na Wschodzie Celtics - Cavs/Heat choć nie wiemy jeszcze co się wydarzy w Filadelfii z Broda. Bo już czytam, że Harden "Bardzo chce do Kalifornii" Clippersi go interesuja. Może nowe BIG3 Leonard - PG - Broda? Jakoś nie widzę Bucks w finale bo moim zdaniem za dużo jest nowych elementów + zdrowie Lillarda. ;)
3
@ranger3120 Jedyny i niepowtarzalny Detektyw ze swoja świta kamerzystów i operatorów dzwięku. I to jest fachur a nie jakies podrabiańce z Policji.
1
ależ meczycho w Eindhoven. Bramka Teze w 95 minucie coś pięknego. ;D