0

@_barti To widać ;)

0

@_barti Boli? ;)

0

@bartekvisca Podobno po wyborach Sasin z Suskim ruszaja w Polskę naprawiać.

6

I już wiadomo kto bedzie rzadził na trybynach :D
Jazda Legia!!!!

4

@BorzyKrzys Wsparcie dla Legii jest zawsze mile widziane bez względu na położenie Geograficzne ;)

8

14

Po zwycięstwo Legio!!!!
"Mam tak samo jak Ty Miasto moje a w nim...."
(L) ❤❤❤
@RafiVeB @HighestInTheRoom @Bartosz85 @AssisMoreira @lucas/catalan @mkord @kazbychu @escarabajo @Arkon

/photo/1

0

@TR3YWAY Tylko co z tego, że potęzny Krzysiu zmiażdzy Tuska w debacie skoro po wyborach to Tusk i jego PO zje i wydali tego śmiesznego Bosaka i jego Konfederatów.

0

@FcPortoFan1999 Taka prawda.

1

@Kgorecki2500 Dokładnie tak. Stary dziad myśli, że jest sprytniejszy otóż nie jest.

0

@Popitek12 @FcPortoFan1999 Skoro taki kozak to dlaczego nie pokaże Donaldowi gdzie jego miejsce? jarek co wybory unika starcia z Tuskiem bo wie, że go nie pokona.

0

Czyli oficjalnie w debacie jarka nie będzie.

1

Brajton widzę ładnie się bawia w Marsylii. Stracili w 19 minucie bramkę i 20 minucie.
Ej Mati ten De Zerbi to zwykły placek jest i ta jego ekipa też jest jeden wielki placek.

2

W obliczu absencji Lewandinho to aż kusi postawić na te Wyspy Owcze.

2

Witamy w Bostonie Jrue!!!!
;D

/photo/1

0

@FcPortoFan1999 Przecież teraz Porto akcja za akcja. Barca tylko wybijanki.

0

1

Pachnie tu bramka dla Porto.

2

ale co Żul wyczyścił

1

ale sypie tymi kartkami Pażdzioch jeden.

1

@tomek8756 Wspaniały piłkarz, celebryta, komentator i... lekarz medycyny.
xD

7

@doc Tomek "Truskafka" Hajto nie lubi tego. Przecież Tomek miał podobna kontuzję co Lewy. W Barcelonie kłamiom.
dr Hajto wie lepiej i ja mu wierze w 98,43%

1

@MesQueUnClub96 Same fakty nie żadne bzdury.

6

Nie ma Lewego magika rozegrania i gra jest szybsza. Nareszcie

2

El Rekino ukasił po raz pierwszy!!!!!

3

No dobra schodzi rozgrywajacy a wchodzi Rekin pola karnego i teraz zaczyna sie meczycho.

2

Porto nic wielkiego nie gra w sumie Barca też.

1

@Arkon Ja Nuggets nie widzę w finale za dużo stracili. Przede wszystkim osoba Browna, który dawał ogromna energię z ławki. Takich walczaków ciężko zastapić.
Ja osobiście postawię na finał Suns - Miśki z Memphis.
Na Wschodzie Celtics - Cavs/Heat choć nie wiemy jeszcze co się wydarzy w Filadelfii z Broda. Bo już czytam, że Harden "Bardzo chce do Kalifornii" Clippersi go interesuja. Może nowe BIG3 Leonard - PG - Broda? Jakoś nie widzę Bucks w finale bo moim zdaniem za dużo jest nowych elementów + zdrowie Lillarda. ;)

3

@ranger3120 Jedyny i niepowtarzalny Detektyw ze swoja świta kamerzystów i operatorów dzwięku. I to jest fachur a nie jakies podrabiańce z Policji.

1

ależ meczycho w Eindhoven. Bramka Teze w 95 minucie coś pięknego. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?