fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@HighestInTheRoom I oby tak grał w każdym meczu.
1
@fart https://sports.yahoo.com/nba-in-season-tournament-games-start-everything-you-need-to-know-235552042.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAGAo2nSywQR7aN9uuXx6Ci9acB17Ujx7m-bhQh3c6msvuOEubFmCA-WLBP1FYZaVd9S-UgxwJSfk0P_wpun2WhjHuN5pcu_wqTWCJJ2uIcKk5pMVdRQT0F6J5FpS_ODjwTmLqwRikTBTaTyHPJY7n_aO8nGQ1dpgENwnon4makrA
1
I jeszcze słówko odnośnie najlepszej koszykarskiej ligi świata. Otóż już w nocy z Piatku na Sobotę rozpoczynamy walkę o pierwszy historyczny Puchar NBa
Mecz otwarcia odbędzie się w Ohio gdzie gospodarze ekipa Cavs podejmie Indianę Pacers.
W komentarzu poniżej wrzucę cały terminarz gier grupowych dla wszystkich świrów zakochanych w NBa i dla tych, którzy z ciekawości będa chcieli obejrzeć zmagania w tym turnieju. ;)
Dodam na koniec, że mecze w tym Pucharze będa rozgrywane na bardzo ciekawie przygotowanych parkietach... z reszta Sami zobaczycie. Startujemy już w Sobotę ;D
2
@Comentateiro Tak masz absolutna rację. Holiday jest prawdziwym złotem i w obronie i w ataku z mocnym akcentem na grę w obronie. Ten gośc potrafi wszystko. Serce bolało po trejdzie Smarta, ale On nigdy nie bedzie prawdziwym rozgrywającym a Holiday ma wszystko. Dla mnie kluczowe jest zdrowie Krzyśka. Jeśli się połamie to będa ciężary i chyba nie damy rady zameldować się w wielkim finale NBa. No obaczymy jak będzie a teraz rozpoczynamy zabawę w Pucharze NBa i tu zobaczymy kogo i na co stać. ;D
0
@michal26 Ja nie twierdzę, że nie dominuje. absolutnie nie ja twierdzę, że Bronek nie miałby tyle miejsca do grania jak to miało miejsce za czasów Jordana. Bo gra w obronie w latach 90' a to co teraz i w prime Bronka to zupełnie inne światy. Innymi słowy Jordanowi było dużo dużo trudniej niż Bronkowi.
Bronek dominuje bo gra w obronie się zmieniła i atakujący może więcej.
1
@michal26 Problem z ocena tej fizyczności jest taki, że za czasów Jordana to była prawdziwa obrona. Obecnie i w prime Bronka obrona to jeden wielki żart.
1
@Encore @MarianoItalianoVero To będzie ten sezon. ;)
5
Dzisiejszej nocy w Bostonie gospodarze Celtics gościli ekipę Pacers. I co tu dużo mówić w połowie 3qw było już po meczu. Ofensywa Celtics zmiotła z planszy Indianę. Nie było co zbierać. Wynik końcowy mówi wszystko 155-104. ;D
Przed Wami przyszły MVP Ligi i MVP finałów Jayson Tatum - BESTIa
Piękny taniec i akcja 2+1
Można? Można.
#BleedGreen
1
@AmigoBlancos Chciałbym Ci pomóc, ale nie odstawiam NBa. Bo tu każdy może ograć każdego a szczególnie na początku sezonu. ;)
2
@michal26 @Kidd @Encore @P33ck @Arkon Gdybym rozgrywał mecz o mistrzostwo Wszechświata z kosmitami a na tablicy widniałby wynik 110 -109 a na zegarze zostałoby 7 sekund to zawsze, zawsze piłke podam do Jordana a wiecie dlaczego? bo wiem na 100% że nie zawiedzie i trafi. Tak jak to robił podczas finałów NBa. Jordan to GOaT tej dyscypliny. I tu nie ma nad czym dyskutować. Tu można się zastanawiać/dyskutować kto był drugi. Tak jak jest to teraz w piłce: Jest Messi i póżniej dopiero reszta.
0
@WiernyKibic111 To najlepsza liga/ligi świata więc nie ma tu przesady. Zwóć uwage, że wszyscy chca grać w Uesej. To nie przyadek. To największe sceny sportowe świata.
NBa, NFL. NHL, MLB.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
"Na Ziemi jest wszystkiego pod dostatkiem, co wystarczy na zaspokojenie potrzeb każdego człowieka.
Ale nie ma wystarczająco wiele, aby zadowolić JEDNEGO chciwego człowieka "
Mahatma Ghandi.
2
@Kidd Moim zdaniem problem jest zupełnie inny. Szkolenie młodzieży i stawianie na nią. To jest mega problem.
Zwróćcie uwagę, że szrot zza granicy jest lepszy od Naszych grajkow i to już pokazuje skale problemu. Bo jeśli Hiszpan kopiacy się po czole w 3 czy 4 lidze Hiszpańskiej u Nas jest gwiazda to coś jest mega nie tak. Mamy mnóstwo zdolnej młodzieży tylko nikt na nich nie stawia. Co za tym idzie młodzi się nie rozwijają a kluby zamiast postawić na nich szuka szybkiej alternatywy właśnie w tym zagranicznym szrocie. Przykład jednego z Polskich klubów chyba Raków. Jest obowiazek wstawiania młodego do składu. Raków tego warunku nie spełnił i wolał zapłacić karę niż postawić na młodego. Proste.
2
Tak wyglada gra w obronie Xavi.
Mocny pressing i doskok do rywala.
Obrona Chiefs w meczu przeciwko Denver Broncos.
0
@draxidox ale że aż tak?
Dajcie spokój co się z tymi ludźmi porobiło.
0
@Pedri16Future No ja akurat za Baja więc mam nadzieję, że wygraja. ;)
1
Tymczasem w najbliższa sobotę Der Klassiker
w Dortmundzie Borussia podejmuje Baja Munsien.
2
@FcPortoFan1999 aj szkoda strzępić....
2
@MessiForeverTheBest Póki co wstydu w Europie nie ma. Przypomnę 1 miejsce w grupie.
1
Tragedia Posejdona. Brak słów.
1
@zadafcb Snow Game - najlepsze mecze EVER. ;D
0
@FcPortoFan1999 absolutnie znakomite wyniki. Oby jutro Legia wygrała i bedzie pięknie.
0
@BordowyPtak Ja to rozumiem, ale chłop wchodzi na świeżości i nie ma siły dogonić gościa, który gra cały mecz? no kpnia. Ja nie wymagam htego, że będzie drugim Busketsem, ale to co odstawił po wejściu na murawę to ręce opadaja.
27
Powiem Wam, że to co odjeb... Romeu w koncówce gdzie wszedł na świeżości i chłop robi dwie poważne straty po nasza bramka do tego nie ma siły dobiec to Bellingama, który gra cały mecz. To jest kryminał kurw...
0
@MesQueUnClub96 Nasz szczyt to tytuł. To będzie ten sezon ;)
5
Jrue Holiday - BESTIa
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@Encore Dzisiaj był genialny praca w obronie to coś pięknego. No chłop jest wszędzie. To będzie ten sezon. ;)
6
3 dzień nowego sezonu NBa
Wielki wielki rewanż za finały Wschodu i starcie w TD Garden: Celtics - Heat
To było wielkie meczycho. Mecz na żyletki. Miami bardzo mocno weszli w spotkanie za sprawa duetu Bam + Herro. II połowa to koncert gry w obronie Celtics i wybornej formie Derricka White'a, który dzielił i rzadził po obu stronach parkietu szczególnie w końcówce.
Ostatecznie Boston Celtics to biora 119-111. I w tej chwili maja bilans 2-0.
#BleedGreen ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
White wyjaśnia cienkiego jak sik pajaka Butlera ;D
2
@Comentateiro Wielki mecz Lillarda. Wielkie brawa. Natomiast 76 pokazały jaja. Na 6 minut przed końcem prowadzili z Wami +8. I wtedy ruszyła lawina run 19-2 i zwycięstwo. Choć końcówka była bardzo nerwowa. Gratulacje i zobaczymy co będzie dalej. ;)