1

@escarabajo I moim zdaniem tak powinna Legia działać. Zbierać z krajowego rynku najlepszych wzorem Baja Munsien i próbować się bić na dwa Fronty.

1

@Lionel_Messi10 Gratulacje byczku ;)

0

@DonCarletto Proste. ;) Ja zawsze im kibicuje. ;)
@barcelonaLM Już poprawione.

8

I cyk Legia Liderem w Grupie E. Brawo
(L)

0

Kurw... ale wylewy w tej obronie Legii. Matko kochana...

2

Brawo Legia!!!!
Brawo Kramer!!!
Jedziemy z Nimi.

3

Brawo Legia!!!!
Jazda!!!!

8

@Rust_Cohle Ty to może trzeba w śliniaczek zainwestować. ;)

0

@EkspertzOrlikq PO to pewnie będa natomiast czytałem, żę szykuja się na ściagnięcie gwiazdy w następne lato dlatego skład jest bez zmian, żeby było czym handlować. To raz a dwa to dopiero poczatek rozgrywek ;)

1

Sezon NBa startuje i do gry wkraczaja kolejni faworyci do tytułu.
I tak w Nowym Yorku w Medison Square Garden Knicks gościli Boston Celtics.
To był wspaniały, wymarzony debiut Krzyśka w zielonych barwach, który swoja przygodę z Nba rozpoczynał własnie w barwach.... Knicks. :)
30 pkt 5/9 za 3 do tego 4 bloki i co najważniejsze w końcówce potężna 3 i pewnie wykonane osobiste. Brawo Wielkoludzie. Ostatecznie Celtics to biora 108-104 i pięknie wchodza w nowy sezon.
I jeszcze taka ciekawostka od 2010 roku Celtics w meczach otwarcia (na wyjazdach) mieli bilans 0-6. Dzisiaj już 1-6 ;D
Przed Wami Krzysiu na pełnej ❤❤❤


4

El Rekino ;D

/photo/1

4

Jamal + Gordon = Zabawa
W meczu otwarcia Joker i spółka biora Lakers 119-107. I jest pięknie ;D


3

Dwie Legendy United na jednym zdjęciu.
Ten Bonana miał bardzo trudne momenty na samym poczatku sezonu, ale dzisiaj chłop uratował 3 pkt dla Manchesteru.

/photo/1

0

Potężny Henryk Kejn wyjaśnia Turasów.
I jest pieknie ;D

1

Nie ukrywam, że bardzo mnie cieszy wynik w Poznaniu. Prowadzisz pewnie 3-0 do tego grasz u siebie przeciwnik po 3 gongu mocno zesrany i... po końcowym gwizdku na tablicy widnieje remis po 3. ;D
Pięknie.

1

@MarianoItalianoVero Tak już nie mogę się doczekać nie tylko Wemby, ale wszystkich tych młodych kozaków z TOP 6-7 Draftu. Nie ukrywam, że moja uwaga bedzie bardziej skupiona na Bostonie ;D i bardziej od Wemby będę śledził poczynania tego Cheta Holmgrena bo to może być grajek przez wielkie G.
Właśnie na tego młodego Holmgrena stawiam, że zgarnie nagrodę Rookie of The Year ;D

1

@kamil295 Wszędzie Boston ❤❤❤ serce rośnie. To będzie ten sezon :D
1. Suns - Celtics. Boston to bierze
2. Tatum
3. Edwards z Minnesoty
4. Holiday z Bostonu
5. Mazzulla
6. Chet Holmgren
7. Miami Heat

0

@FcPortoFan1999 Oj nie. Za dwa sezony Celtics ida w przebudowę także nic z tego.

0

@MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 Nie ukrywam, że chciałbym go zobaczyć w koszulce z napisem: CELTICS
BIg 3: Tatum - antek - Brown. aj.... ;D

6

@Comentateiro @MarianoItalianoVero i wszyscy fani Bucks chyba kamień spadł z serca ;D
antek podpisał przedłużenie umowy z Bucks na kolejne 3 lata za 186 mln i w ostatnim roku opcja zawodnika na kwotę 60mln. Szkoda...
https://x.com/Giannis_An34/status/1716582922856149328/photo/1

3

Kyle Pitts Tight End ekipy Falcons co złapał piłkę mamusiu kochana. Piękny chwyt jedna ręka. ;D


5

I tak powinno się bronić. Szybki pressing, doskok i resetujesz gościa. Króciutko.
Na niecałe 7 minut do końca Alabama na miękko bierze te dzieciaczki z Tennessee 34-20. ;D


2

Matko kochana a co to się staneło... kurde Tragedia Posejdona w wykonaniu Legii.

1

@takisobiektos Zapowiada się genialny sezon. ;)

4

@takisobiektos Ja wiem, że to tylko sparing, ale to jak Spurs stanęli majac ile? +20 pkt przewagi. Cięzko to opisać i masa prostych strat i błędów szczególnie na własnej tablicy. Byłem przekonany, że Rakiety to wygraja. No Pop musi na to zwrócić uwagę bo w regularnym takie akcje nie przejda szczególnie gdy przeciwnik poczuje krew.

5

Kalifornia
GSW vs SacTown
10 sekund do końca Królowie prowadza +2. Co może pójść nie tak?
Stefan Stefaniutki i jego Game Winner ;D
Czapki z głów przed najlepsza strzelba w historii NBa ;D


0

0

@MadafakinGuy Oby się tylko Krzysiek nie połamał i bierzemy to w tym sezonie. ;)

0

@partymaker Uraziłem fana Knicks? ;D
Tak to tylko sparing, ale cieszy mnie to, że ekipa się zgrywa i że jest fajna atmosferka. ;)

2

Pritchard + Krzysiek = WaLEC
Boston na miękko bierze cienkich jak sik pajaka NY Knicks 123-110
Za 9 dni zaczynamy zabawę ;D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?