fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo I moim zdaniem tak powinna Legia działać. Zbierać z krajowego rynku najlepszych wzorem Baja Munsien i próbować się bić na dwa Fronty.
1
@Lionel_Messi10 Gratulacje byczku ;)
0
@DonCarletto Proste. ;) Ja zawsze im kibicuje. ;)
@barcelonaLM Już poprawione.
8
I cyk Legia Liderem w Grupie E. Brawo
(L)
0
Kurw... ale wylewy w tej obronie Legii. Matko kochana...
2
Brawo Legia!!!!
Brawo Kramer!!!
Jedziemy z Nimi.
3
Brawo Legia!!!!
Jazda!!!!
8
@Rust_Cohle Ty to może trzeba w śliniaczek zainwestować. ;)
0
@EkspertzOrlikq PO to pewnie będa natomiast czytałem, żę szykuja się na ściagnięcie gwiazdy w następne lato dlatego skład jest bez zmian, żeby było czym handlować. To raz a dwa to dopiero poczatek rozgrywek ;)
1
Sezon NBa startuje i do gry wkraczaja kolejni faworyci do tytułu.
I tak w Nowym Yorku w Medison Square Garden Knicks gościli Boston Celtics.
To był wspaniały, wymarzony debiut Krzyśka w zielonych barwach, który swoja przygodę z Nba rozpoczynał własnie w barwach.... Knicks. :)
30 pkt 5/9 za 3 do tego 4 bloki i co najważniejsze w końcówce potężna 3 i pewnie wykonane osobiste. Brawo Wielkoludzie. Ostatecznie Celtics to biora 108-104 i pięknie wchodza w nowy sezon.
I jeszcze taka ciekawostka od 2010 roku Celtics w meczach otwarcia (na wyjazdach) mieli bilans 0-6. Dzisiaj już 1-6 ;D
Przed Wami Krzysiu na pełnej ❤❤❤
4
El Rekino ;D
4
Jamal + Gordon = Zabawa
W meczu otwarcia Joker i spółka biora Lakers 119-107. I jest pięknie ;D
3
Dwie Legendy United na jednym zdjęciu.
Ten Bonana miał bardzo trudne momenty na samym poczatku sezonu, ale dzisiaj chłop uratował 3 pkt dla Manchesteru.
0
Potężny Henryk Kejn wyjaśnia Turasów.
I jest pieknie ;D
1
Nie ukrywam, że bardzo mnie cieszy wynik w Poznaniu. Prowadzisz pewnie 3-0 do tego grasz u siebie przeciwnik po 3 gongu mocno zesrany i... po końcowym gwizdku na tablicy widnieje remis po 3. ;D
Pięknie.
1
@MarianoItalianoVero Tak już nie mogę się doczekać nie tylko Wemby, ale wszystkich tych młodych kozaków z TOP 6-7 Draftu. Nie ukrywam, że moja uwaga bedzie bardziej skupiona na Bostonie ;D i bardziej od Wemby będę śledził poczynania tego Cheta Holmgrena bo to może być grajek przez wielkie G.
Właśnie na tego młodego Holmgrena stawiam, że zgarnie nagrodę Rookie of The Year ;D
1
@kamil295 Wszędzie Boston ❤❤❤ serce rośnie. To będzie ten sezon :D
1. Suns - Celtics. Boston to bierze
2. Tatum
3. Edwards z Minnesoty
4. Holiday z Bostonu
5. Mazzulla
6. Chet Holmgren
7. Miami Heat
0
@FcPortoFan1999 Oj nie. Za dwa sezony Celtics ida w przebudowę także nic z tego.
0
@MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 Nie ukrywam, że chciałbym go zobaczyć w koszulce z napisem: CELTICS
BIg 3: Tatum - antek - Brown. aj.... ;D
6
@Comentateiro @MarianoItalianoVero i wszyscy fani Bucks chyba kamień spadł z serca ;D
antek podpisał przedłużenie umowy z Bucks na kolejne 3 lata za 186 mln i w ostatnim roku opcja zawodnika na kwotę 60mln. Szkoda...
https://x.com/Giannis_An34/status/1716582922856149328/photo/1
3
Kyle Pitts Tight End ekipy Falcons co złapał piłkę mamusiu kochana. Piękny chwyt jedna ręka. ;D
5
I tak powinno się bronić. Szybki pressing, doskok i resetujesz gościa. Króciutko.
Na niecałe 7 minut do końca Alabama na miękko bierze te dzieciaczki z Tennessee 34-20. ;D
2
Matko kochana a co to się staneło... kurde Tragedia Posejdona w wykonaniu Legii.
1
@takisobiektos Zapowiada się genialny sezon. ;)
4
@takisobiektos Ja wiem, że to tylko sparing, ale to jak Spurs stanęli majac ile? +20 pkt przewagi. Cięzko to opisać i masa prostych strat i błędów szczególnie na własnej tablicy. Byłem przekonany, że Rakiety to wygraja. No Pop musi na to zwrócić uwagę bo w regularnym takie akcje nie przejda szczególnie gdy przeciwnik poczuje krew.
5
Kalifornia
GSW vs SacTown
10 sekund do końca Królowie prowadza +2. Co może pójść nie tak?
Stefan Stefaniutki i jego Game Winner ;D
Czapki z głów przed najlepsza strzelba w historii NBa ;D
0
@partymaker ;)
0
@MadafakinGuy Oby się tylko Krzysiek nie połamał i bierzemy to w tym sezonie. ;)
0
@partymaker Uraziłem fana Knicks? ;D
Tak to tylko sparing, ale cieszy mnie to, że ekipa się zgrywa i że jest fajna atmosferka. ;)
2
Pritchard + Krzysiek = WaLEC
Boston na miękko bierze cienkich jak sik pajaka NY Knicks 123-110
Za 9 dni zaczynamy zabawę ;D