fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzisiaj ewidentnie zabrakło intensywności LM.
3
Barcelono co Ty robisz?
2
Marzę, żeby do Barcelony zawitał trener nie zwiazany z DNa, który wyleczy chłopkaków tego ciagłego klepania a nauczy szybkiej gry do przodu.
0
Gdybyście pozwolili rozgrywać Lewandinho to już by było po meczu. a tak trzeba męczyć bułe. Taka prawda. xD
2
Przychodzi poważniejszy rywal i Nas nie ma. Takie czasy
Pierdole idę obejrzeć Muminki tam jest więcej akcji. Człowiek ogladajac Barcelonę Kszawiego tylko sobie nerwy psuje.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gruby na bramkę i gramy na lotnych i nie ma z całej pety a z czuba sie nie liczy.
Kurła kiedyś to były mecze nie to co teraz.
0
@parpe ale tez nie może być tak, że jak mam immunitet to moge wszystko i co mi zrobicie. To tak ma wygladać? skoro do idiotów nie dociera to trzeba karać mocniej. aż się naprostuje. Po to sa zasady aby je przestrzegać.
10
@Rust_Cohle Kierowniczka pewnie z Poznania. I mamy co mamy.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@HighestInTheRoom Nie ma tego złego.... bedzie dobrze. Głowa do góry i do przodu. Pozdrawiam Cię serdecznie. ;)
4
@bartekvisca ale te złe decyzje to nic innego jak nauka dorosłego życia. Dziś jest żle, ale to uczy Cię jak podejmować decyzję w przyszłości. To naturalny proces. Nikt nie wchdzi w dorosłe odpowiedzialne życie z sukcesami. To trochę tak jak z nauka chodzenia. Zeby nabrać wprawy musisz 1000 razy się przewrócić. I tak jest w życiu. Moi rodzice za młodu wpakowali się w złe kredyty, które było bardzo ciężko spłacić. Było mega ciężko. Dziś po latach oszczędzania żyja sobie spokojnie bez problemów. Wyciagneli wnioski.
"Nie myli się Ten, kto nic nie robi".
Głowa do góry bracie.
1
@bartekvisca Jesteś jeszcze młodym człowiekiem i wiele w życiu możesz zmienić. Tak jak w piłce tak w życiu nie zawsze się wygrywa. Wybory których dokonałes dzisiaj to jest swego rodzaju doświadczenia, które w przyszłości zaprocentuje. Głowa do góry i do przodu.
4
@bartekvisca Odnośnie tych podjętych decyzji czy snucia planów na przyszłość przypomniało mi się coś takiego:
Wiesz jak rozśmieszyć Pana Boga?
Opowiedz Mu o Swoich planach na przyszłość.
2
@bartas97 Debile sa wszędzie. Szkoda chłopaka.
2
Nunez w prime xD
0
Co do tej sytuacji Castanedy to gdyby takie zagranie zrobił zawodnik Legii to oprócz czerwonej kartki i generalnie wkurzenia całej Polski za bandyckie zagranie doszłoby pewnie jeszcze półroczne zawieszenie, ale że to zawodnik Radomiaka więc jest ok. Gramy dalej.
1
Trzymaj Luton!!!!
#LutonMusisz
4
@zadafcb I + 19 DEF Chiefs w fantasy i jest pięknie ;D
9
Dzisiejszej nocy w Nowym Yorku ekipa Nets nie była w stanie zatrzymać mocno rozgrzanych gości z Bostonu. Gospodarzy mocno trzymał duet Thomas - Bridges, którzy zdobyli 27 i 19 pkt. Po stronie Celtów Tatum 32pkt, Brown 23pkt Krzysiek 22 pkt i fantastyczny Hoiliday 18pkt. Ostatecznie Celtics to biora 124-114 i prowadza na Wschodzie. I kilka ciekawostek:
To było 7 zwycięstwo z rzędu Celtów nad ekipa Nets (dom+wyjazd)
Pierwsza 5 Boston Celtics ma najlepszy ofensywny rating w lidze
Boston Celtics sa jedyna niepokonana ekipa w lidze bilans 5-0.
Lider Celtics Jayson Tatum w wieku 25 lat przekroczył granicę 10000 pkt i tym samym stał się najmłodszym zawodnikiem Celtów w całej historii organizacji, który tego dokonał.
Tatum i akcja 2+1 - 10000 pkt w karierze ;D
@zadafcb @Kidd @Arkon @Mns21 @MarianoItalianoVero @ronni37 I wszyscy fani najlepszej organizacji EVER - Boston Celtics ❤❤❤
#BleedGreen
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
3
Cała La Bambla po bramce Kapitana ;D
32
KaPITaN - Lider ❤❤❤
Brawo Wodzu!!!
3
Dupy pękaja w madrycie xD
I jest pięknie ;D
0
@BulaKG Proste, że tak ;)
0
@yoli Tak jest prowadzimy 1-0. ;)
2
To jest ten mental!!!!!
0
To i tak by nic nie dało, nie dało by nic.
4
Henryk Kejn? dla mnie TOP
W 10 spotkaniach Budesligi 15 bramek i 5 asyst.
0
Dwa szybkie dzwony i Dortmund na kolanach xD
1
@michal26 Oczywiście, że ciekawa ;D
Odpowiadając na Twoje pytanie. Moim zdaniem to tylko kwestia czasu, aż pojawi się ktoś lepszy. Tak jak wspomniani przez Ciebie Jordan, Phelps, Messi czy Brady, którzy bili rekordy i zapisywali się na kartach historii sportu. Tak za kilka lub naście lat pojawi się ktoś lepszy. Tak to działa od lat.. ;)
1
@Arkon Ma ogromny talent ale zaczekajmy jeszcze z tymi zachwytami. Zobaczymy co będzie dalej. ;)
2
@Arkon Jordan i nie ma nad czym dyskutować. ;)