1

@Awtameok_Klana a ja właśnie jestem zdania, że Holecka i inni nigdzie roboty nie dostanie mam tu na myśli te największe stacje tv w Polsce. Wszyscy widzieli przez ostatnie lata co potrafi.

1

@Awtameok_Klana Poprowadzi ostatnie wydanie Dziennika przed wyborem nowego rzadu? i to jest znakomita wiadomość. Oby nigdy więcej nie pojawiła się na Woronicza.

0

@4drian0 reklama dźwignia handlu. ;D

1

@ferdas_rawa ale się naprodukowałeś to daj spokój ;D
Wybrałeś fragmenty, które ci pasuja i teraz piszesz te swoje madrości. Tymczasem ja pije do kontraktu Holeckiej. Jeśli jest ważny to powinna go wypełnić.
@Mezocyklon87 I od tego pewnie zaczna. Tu pewnie będa czystki od góry do dołu.

3

@bartas97 Sernik z rodzynkami? mój ulubiony

1

@MesQueUnClub_87 Tak właśnie powinno być jak napisałeś pod koniec swojej wypowiedzi.
Dopóki TVp nie będzie zaorane tak to będzie wygladało. Bo tak jak napisał wyżej @BorzyKrzys to jest serce propagandy rządzących od lewej do prawej i to się nigdy nie zmieni. Co do koalicji to jestem zdania, ze wszytskie partie w sprawie tvp szybko się dogadaja i szybko zlikwidują obecny układ.

0

@LS To co ja wolę to moja prywatna sprawa.

1

@hayek a to nie jest tak, że Swoboda wypowiedzi dotyczy tylko spraw niezwiązanych z TV. W pracy wykonuje polecenia przełożonego? czy może robić co jej się podoba?
@Seba_89_ Tvp nigdy nie będzie niezależne dopóki nie zostanie zaorane.

7

Słyszałem, że Holecka podobno ma złożyć wypowiedzenie z TVpis. Szczury już uciekaja.
Ja na miejscu Totalnej Opozycji, która lada dzień przejmie władzę zrobiłbym tak.
Ustawił swojego człowieka w TVP i poprosił Danusie, adamczyka i tych wszystkich pisowskich żołnierzyków aby, codziennie szczekały na... pis w Wiadomościach.
Ma ważny kontrakt? to ma pracować. Proste.

0

ale nudy w tej Premier Lig. Dobrze, że już niedługo gra Barca to człowiek się zrelaksuje. :)

1

@tomek8756
Chwila przed tragedia. ;D
Mam tylko cicha nadzieję, że te dwa sympatyczne pieski zrobia z tego sierściucha marmoladę.

0

Fulham trzymaj mocno jeszcze troszke i to ugracie. Liverpusz puchnie. ;D

1

@damiano996 No nie jeszcze połowy sezonu nie ma i nie takie straty się odrabiało. Natomiast musi zmienić się sama gra bo jeśli dalej będziemy się kopać po jajach zamiast grać to faktycznie nie będzie kolorowo. ;)

2

@MOLESTA Wypisz wymaluj Barcelona. Tak się właśnie czuje ogladajac w ostatnich latach Dumę Katalonii. Gdy najwięksi rywale odskakuja i nie tylko sportowo a organizacyjnie My stoimy w miejscu. Potworna ilość żle podejmowanych decyzji odbija się Na naszym klubie niemiłośiernie.

3

Ojcec Chrzestny? dla mnie TOP

0

@Tomala15 Na 100% stawiajcie domy. Pewniaczek.

2

@Tomala15 austria do ogrania, z Holandia da sie powlaczyć, chłopie My mamy problemy Mołdawię ograć. Z czym do ludzi?
W grupie śmiechu w el do ME gramy w barażach. No błagam Was.
Szybkie 3 KO i do domku premię podzielić. To wszystko w temacie. Kłaniam się nisko.

3

Kurcze z jednej strony nasze miernoty nie maja po co jechać na te całe Euro, ale z drugiej strony 3 pewne potażki i będzie można jakies "pieniaszki" u buka zarobić.

1

@kulek22 Czyli tak zwany Królewski POKER w wykonaniu Polski. 3 mecze i 3 porażki. ;D

2

Czyli co? jęsli jakimś cudem pojedziemy to tradycyjnie. Pierwszy mecz na łeb, drugi o wszystko i 3 o honor.

2

aL Horford mówi: Nie na mojej zmianie dzieciaku ;D
Boston Celtics obecnie sa niepokonani we własnej hali. bilans 9-0
Celtics z bilansem 15-4 sa najlepsza ekipa ligi.
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


1

@PatrychoO polonii?

0

@Kamiloza91 Jesli dzisiaj porażka z aston Villa to wystarczy remis Legii u siebie z aZ.

3

@Kamiloza91 Remis i Legia gra dalej

1

Jazda Legia z tymi plackami!!!

0

No i pięknie brawo Raków ;D

2

@kuz Otóż to pieknie napisane. 100% prawdy.

3

@MichuZ44 Kurcze co to się porobiło z ta młodzieża?
za moich czasów to chodziło się na sanki czy poślizgać na górce. Kulturalnie a dzisiaj?
dajcie spokój.

2

@TheNekro94 Trafna diagnoza.
Ja mam podobnie z piłka i Nba. Koncówka lat 90 to była koszykówka pełna magii, zaangażowania czyli coś co przykuwało uwage postronnego kibica a dzisiaj?
w zasadzie większość spotkań nie wzbudza większych emocji poza faza Playoffs. Smutne to trochę...

3

@HighestInTheRoom
Wielkie Księstwo Warszawskie
Jedziemy po awans!!
Jazda Legio Kochana!!!
(L)
❤❤❤

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?