fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gratulacje Pepciu!!!
Gratulacje City za zdobycie KMŚ.
11
@Aragorn33 Obiektywność tvpis?
Sytuacja przed wyborami prezydenckimi 2020 i wywiad Dudu + Holecka:
Holecka - Panie Prezydencie co zrobić aby to Pan wygrał wybory?
Niezależne wolne media. xD
2
@takisobiektos I ten spacer po wodzie Mesjasza - no złoto xD
2
@DonCarletto 3 odcinek i odcinanie palca przyszłej teściowej syna Jana Pawła i odcinek z ku..ami czyli frędzlami - turlałem się ze śmiechu ;D
@takisobiektos ksiadz zajebisty xD
5
@DonCarletto
Jan Paweł: Bogdan co zaczyna się na Ż i po cichu włada Polska?
Bogdan: Żydzi?
Jan Paweł: Żyto
Zajebisty serial xD
0
@Natenczas Kurła tam dupy pękaja niesamowicie xD
@JoeBlack a co mieli powiedzieć? przecież fakt, że pakt imigracyjny nie jest obowiązkowy wszyscy podawali jeszcze za pisdu. To co mieli powiedzieć? ;D
18
Odpaliłem sobie Dziennik i....
Zupełnie inny świat, bez szczekania, obrażania, bez słowa o Tusku agencie Niemieckim. Kurła co co to się porobiło? xD
Mój umysł tego nie ogarnia xD
1
@kamilop Pewnie dlatego, że zostało w nieprawidłowy sposób przyznane.
0
Kamiński widze już ćwiczy grypsere przed wizyta w więzienu. I to jest słuszna koncepcja. xD
1
@kynio302 Kiedy propaganda Tvpis wjedzie za mocno... xD
0
@Cygan BRC Ja również jestem za czystkami bo to jest wręcz konieczne aby wróciła normalność. Natomiast tak sobie myślę i widziałem, że większość również tak uważa, że można to było rozwiazać inaczej. Jeśli Tusk i Koalicja chce rzadzić dłużej niż 4 lata to jednak musi zmienić standardy rozwiazywania pewnych rzeczy. Mówiac wprost nie powielać dziadostwa pisdu.
1
@IronSanHybrid Jest takie powiedzenie:
"Okazja czyni złodzieja".
I jak to mawiał wuj Petera Parkera: "Z duża moca wiaże się ogromna odpowiedzialność". Osobiście uważam, że na świecie jest niewiele osób, które byłyby w stanie oprzeć się pokusie. ;)
7
@Lucerfi Czytałem to dzisiaj w BI i zmiany zmianami, ale powinno to wszytsko zgodnie z prawem być.
8
@tomek8756 Trzeba przyznać , że Szanowny Pan Marszałek Hołownia z anielska wręcz cierpliwością wysłuchuje tego szczekania/ujadania pisiorków. Tu trzeba czasu i sie uspokoją widać, że jeszcze nie doszli do siebie po stracie władzy. ;)
Teraz stracili szczujnie medialna w postaci TVP i wylewa się żółć. ;D
1
Ceferin i cała mafijna UEFa po ogłoszeniu decyzji TS Unii Europejskiej xD
1
Ufff... Udało się z potężna almeria.
0
No po takim meczu musi być nowy kontrakt. Nie ma hu...a we wsi.
2
ROBERTO!!! Sergi Roberto!!!
To Jest N-i-e-m-o-ż-l-i-w-e
3
Xavi: Byliśmy lepsi i zasłużyliśmy na zwycięstwo. Byliśmy lepsi.
3
Jesteśmy dziadami
0
Lewemu to chyba psycha siadła co chłop gra srakę to ręce opadaja.
7
ale, że Witek donosi na Polaków do UE to dajcie spokój. Co, co to się staneło. xD
Pamietam jak Pawłowicz szczekała, że UE to stara "szmata" a teraz biegaja i donosza na Polaków. Teraz UE już nie jest be. xD
pisiorki to jednak stan umysłu.
7
Grubo zaśmiane xD
1
@GeneralXavi Ciekawe czy Bundesligę będziemy ogladać z darmo.
2
@Przemek2323 No niby tak, ale jednak większa część społeczeństwa jest zadowolona z tego, że w szybkich krokach dokonuja się zmiany. Szkoda, że jednak nie zgodnie z litera prawa. Chciałbym aby Tusk nie powielał błędów małego jarusia i postępował zgodnie z prawem i pokazał, że można rzadzić normalnie. To raz a dwa mam nadzieję, że sprawa z tvpis to tylko pstryczek w nos pisiorków i coś na zasadzie: dość szczekania i do budy.
6
No to dzisiaj Holecka z adamczykiem podnieceni dadza popalić w Dzienniku Totalnej Koalicji.... a nie czekaj xD
1
@takisobiektos 4 posiadania w 35 sekund na zegarze 1 minuta do końca i co robia Celtics?
3 cegły za 3 i akcja pod koszem Browna, który nie potrafi wykończyć prostej piłki... a najlepsze jest to, że gdyby Brown skończył to pewnie Celtics by wygrali bo GSW nic nie wpadło już do końca.
Tak w skrócie wyglada koszykówka Mazzulli. Ręce opadaja
8
ale się pozmieniało...
Po zwycięstwie pisiorków w 2015 z mównicy Sejmowej padło słynne:
"Teraz to My jesteśmy Panami!!!"
a dzisiaj po wyroku sadu Wasik i Kamiński moga Święta spędzić w więzienu. xD
Dajcie spokój... xD
2
@HighestInTheRoom
Jedziemy z Nimi!!!
Po 3 pkt!!
(L)
0
@AmigoBlancos Pewnie wyczucie ;)